NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Akcje azjatyckie podążają za Wall Street w związku z ponownymi obawami o wirusy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 Pekin (AP) – Azjatyckie giełdy podążyły za spadkiem na Wall Street w środę po tym, jak europejskie rządy przedłużyły blokady antykoronawirusowe, zaciemniając perspektywy ożywienia gospodarczego.

Wskaźniki rynkowe w Szanghaju, Tokio i Hongkongu uległy odwróceniu.

W ciągu nocy Wall Street zrezygnowało z większości zysków z poprzedniego dnia, gdy spadły akcje technologiczne, przemysłowe i bankowe.

Zaufanie inwestorów zostało zachwiane po tym, jak Niemcy, największa gospodarka Europy, i Holandia przedłużyły blokady i nałożyły nowe ograniczenia w podróżowaniu i biznesie w odpowiedzi na wzrost infekcji.

Światowa Organizacja Zdrowia stwierdziła, że po sześciu tygodniach spadków tygodniowa liczba zgonów spowodowanych wirusem ponownie rośnie. Stwierdzono, że liczba nowych zgłoszonych przypadków wzrosła w czterech z sześciu regionów świata.

„Inwestorzy musieli walczyć o kamizelki ratunkowe, ponieważ wydaje się, że wracamy do żeglugi po burzliwym morzu pandemii koronawirusa” – powiedział w raporcie Stephen Innes z Axi.

Shanghai Composite Index stracił 0,6% do 3392,00, a Nikkei 225 w Tokio spadł o 1,8% do 28 465,86. Kurs Hang Seng w Hongkongu spadł o 1,4% do 28 090,38.

Kospi w Korei Południowej stracił 0,6% do 3 986,00. S & P-ASX 200 w Australii zyskał 0,5% do 6 776,80. Nowa Zelandia zyskała, podczas gdy Singapur się wycofał.

W Europie Niemcy przedłużyły ograniczenia antywirusowe o trzy tygodnie do 18 kwietnia i stwierdziły, że podróżni przybywający z zagranicy drogą lotniczą muszą zostać przebadani na obecność koronawirusa przed wejściem na pokład. Holandia przedłużyła okres blokady o trzy tygodnie.

Nastąpiło to po podobnych posunięciach wcześniejszych Włoch i Francji.

Inwestorzy wahają się między optymizmem co do szczepionek na koronawirusa, które mogą pozwolić na powrót biznesu i podróży do normalności, a obawami o tempo powrotu do zdrowia.

Handlowcy również obserwują możliwość nasilenia się presji inflacyjnej po zalaniu zmagających się gospodarek kredytami i wydatkami rządowymi. To obniżyło ceny amerykańskich obligacji, co skłoniło niektórych do wycofania pieniędzy z akcji.

Na Wall Street benchmark S&P 500 spadł we wtorek o 0,8% do 3910,52. Indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 0,9% do 32.423,15.

Nasdaq, zdominowany przez spółki technologiczne, spadł o 1,1% do 13.227,70.

W Waszyngtonie sekretarz skarbu Janet Yellen i przewodniczący Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedzieli Kongresowi, że należy zrobić więcej, aby ograniczyć szkody gospodarcze. Powell podkreślił, że nie spodziewa się, że programy stymulacyjne spowodują inflację.

Rentowności obligacji, czyli różnica między ceną rynkową a wypłatą w terminie zapadalności, zmniejszyły się wraz ze wzrostem cen. Rentowność 10-letniego bonu skarbowego spadła do 1,63% z poprzedniego tygodnia powyżej 1,70%.

To ciążyło na bankach i innych firmach finansowych, które szukają rentowności jako punktu odniesienia dla stóp procentowych, które pobierają od kredytów hipotecznych i innych pożyczek. Bank of America spadł o 2,0%, a Wells Fargo o 1,9%. American Express spadł o 2,8%.

Na rynkach energii referencyjna ropa amerykańska straciła 2 centy do 57,74 USD za baryłkę w handlu elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange.

Kontrakt spadł we wtorek o 3,79 USD do 57,76 USD po tym, jak ogłoszenie przez Niemcy blokady wywołało obawy, że popyt na przemysł i podróże spadnie.

Ropa Brent, używana do wyceny międzynarodowych olejów, straciła w Londynie 1 centa do 60,85 USD za baryłkę. W poprzedniej sesji stracił 3,83 USD do 60,79 USD.

Dolar spadł do 108,52 jena z wtorkowego 108,75 jena. Kurs euro spadł do 1,1848 USD z 1,1853 USD.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: