NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tunezja wiwatuje po wystrzeleniu w kosmos pierwszego krajowego satelity własnej produkcji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Challenge-1, zbudowany przez zespół giganta telekomunikacyjnego TelNet, wystartował wraz z 37 innymi satelitami na pokładzie rosyjskiej rakiety Sojuz z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie w poniedziałek.

Tunezja świętuje wystrzelenie swojego pierwszego rodzimego satelity, mając nadzieję, że zainspiruje on młodych inżynierów do sięgania po gwiazdy w kraju, zamiast emigrować za granicę.

Challenge-1, zbudowany przez zespół giganta telekomunikacyjnego TelNet, wystrzelony został wraz z 37 innymi satelitami na pokładzie rosyjskiej rakiety Sojuz z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie w poniedziałek.

Tym samym Tunezja stała się szóstym krajem afrykańskim, który wyprodukował własnego satelitę i wysłał go w kosmos.

„Udział w tym projekcie to powód do dumy” – powiedział Khalil Chiha, 27-latek, który uczył się w Tunezyjskiej Narodowej Szkole Inżynieryjnej w centralnym mieście Sfax.

„Praca w sektorze aeronautycznym lub lotniczym to marzenie”.

Tunezja została dotknięta kryzysem gospodarczym i niebotycznym bezrobociem jeszcze przed pandemią koronawirusa, a w ostatnich miesiącach odnotowano rosnące protesty antyrządowe.

Co roku kilka tysięcy inżynierów wyjeżdża w poszukiwaniu pracy za granicą.

Wielu z inżynierów biorących udział w Challenge-1 zostało wykształconych w Tunezji i jest w wieku od 25 do 30 lat.

Urzędnicy mają nadzieję, że ten sukces pokaże młodym ludziom, że w tym północnoafrykańskim kraju jest dla nich przyszłość.

Challenge-1 ma zbierać dane, w tym odczyty temperatury, zanieczyszczenia i wilgotności na obszarach bez dostępu do Internetu, w ramach wysiłków zmierzających do zbierania takich informacji z obszarów poza zasięgiem naziemnych sieci telefonicznych.

„Jesteśmy bardzo wzruszeni, po trzech latach intensywnej pracy”, powiedział inżynier Haifa Triki, 28, który śledził lot na żywo z Tunisu.

„Dokonaliśmy wielu poświęceń, ale było warto”.

Prezydent Kais Saied, dołączył do inżynierów i dziennikarzy, którzy oglądali start na żywo na ekranie w siedzibie TelNet w Tunisie.

„Naszym prawdziwym bogactwem jest młodzież, która potrafi stawić czoła przeszkodom” – powiedział Saied, podkreślając, że Tunezji brakuje nie zasobów, ale „woli narodowej” pośród jej tragicznych kryzysów społecznych i politycznych.

„Jesteśmy dumni z naszej młodzieży” – powiedział.

Zespół Challenge-1 był wspierany przez tunezyjskich inżynierów, z których jeden brał udział w misji NASA Mars Perseverance.

„To naprawdę jest spełnienie marzeń”, powiedział AFP kierownik projektu TelNet Anis Youssef, przed startem.

Podczas gdy przemysł lotniczy jest w pełni rozwinięty w świecie arabskim, a 11 krajów wystrzeliło satelity w całej Afryce, stworzenie domowej roboty satelity jest trudniejszym zadaniem.

„Klub tych, którzy je produkują, jest dość zamknięty” – powiedział tunezyjski inżynier lotniczy Ahmed El Fadhel, mieszkający w Belgii i prezes Tunezyjskiego Stowarzyszenia Kosmicznego, zrzeszającego naukowców, ekspertów i studentów zainteresowanych technologią kosmiczną.

TelNet zamierza uruchomić w ciągu trzech lat, we współpracy z innymi krajami afrykańskimi, sieć ponad 20 satelitów.

„To toruje drogę do otwarcia innowacyjnej usługi dla regionu w szybko rozwijającej się dziedzinie”, powiedział dyrektor generalny TelNet Mohamed Frikha.

Poza postępem technologicznym, oznacza to „otwarcie lokalnych perspektyw pracy dla tunezyjskich inżynierów”, dodał.

„Możliwości zatrudnienia istnieją w Tunezji. Problemem jest sprawienie, aby młodzi inżynierowie chcieli zostać”.

 

https://www.thenationalnews.com/

New China TV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: