NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Oto tajemnica wiary – złoto, władza i dolary!”. Otwarte kościoły podzieliły Polaków

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Od soboty 20 marca weszły w życie obostrzenia na terenie całej Polski – zamknięto m.in. hotele, ograniczono działalność galerii handlowych. Nieczynne będą także kina, teatry, baseny i obiekty sportowe. Uczniowie klas 1-3 wrócą do nauki zdalnej. Kościoły natomiast pozostaną otwarte, co wyjątkowo oburzyło część społeczeństwa.

Rząd nie zdecydował się na zamknięcie świątyń, nie zmienił tez ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę osób biorących udział w mszach. W tym zakresie utrzymano obowiązującą zasadę – 1 osoba na 15 mkw.

Jak pisze „Rzeczpospolita”, świątynie co prawda pozostaną otwarte, ale zbliżające się obchody Świąt Wielkiejnocy odbędą się pod znakiem restrykcji, a msze będą dostosowane do wymogów sanitarnych. Konkretne wytyczne zostaną przygotowane przez biskupów diecezjalnych, którzy otrzymali instrukcje z Watykanu.

Ks. Łukasz Michalczewski, rzecznik archidiecezji krakowskiej podkreślił w rozmowie z „Rz”, że kościoły są odpowiednio przygotowane dla wiernych w związku z pandemią i są bezpieczne. Sprecyzował, że odbywa się regularna dezynfekcja, środki są też do dyspozycji wiernych, w ławkach wyznaczono miejsca, gdzie można siedzieć.

Minister zdrowia Adam Niedzielski podkreślił, że do kwestii zamknięcia świątyń rząd podszedł na tych samych zasadach, co do sklepów i tak samo, jak sklepy będą one kontrolowane pod kątem przestrzegania obostrzeń przeciwepidemicznych. – Wszystkie obiekty, bez wprowadzania jakiejkolwiek dyskryminacji ze względu na charakter, będą w ten sam sposób kontrolowane – zapewnił minister. Jednocześnie szef resortu zdrowia zaznaczył, że w przypadku pogorszenia się sytuacji rząd nie wyklucza wprowadzenia bardziej restrykcyjnych środków.

 

Mimo tych zapewnień, część ekspertów sugerowałaby jednak zamknięcie kościołów jako miejsc potencjalnie sprzyjających rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

W kościele nie można się zarazić?

Były główny inspektor sanitarny gen. Andrzej Trybusz w rozmowie z Onetem wyraził opinię, że w obecnej sytuacji, kiedy każdego dnia mamy do czynienia z rosnącą liczba zarażeń, kościoły powinny zostać „bezwzględnie” zamknięte, a biskupi powinni wręcz odradzać wizyty w świątyniach zwłaszcza w okresie wielkanocnym.

Podobnego zdania jest dr Paweł Grzesiowski, który nie rozumie, jakimi kryteriami kierował się rząd, wybierając jakie miejsca należy zamknąć, a jakie pozostawić otwarte. Jego zdaniem resort zdrowia unika zamknięcia kościołów, ponieważ taka decyzja mogłaby spotkać się z negatywnym odbiorem społeczeństwa. Ograniczony dostęp do kin, teatrów czy basenów z pewnością nie oburzy obywateli tak, jak miałoby to miejsce w przypadku całkowitego zamknięcia kościołów. Jednak dr Grzesiowski przyznaje w rozmowie z Onetem, że w zasadzie nie ma różnicy między basenem a kościołem, w obydwu miejscach można się zarazić.

 

Dr Grażyna Cholewińska-Szymańska, wicedyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie również uważa, że należałoby wziąć pod uwagę zamknięcie kościołów. Lekarka powiedziała w Radiu Zet, że „za cenę życia warto zrezygnować z tradycji”, a oferta mszy w systemie online jest tak bogata, że każdy praktykujący, który rozumie sytuację epidemiologiczną w kraju, skorzysta z niej bez wyrzutów sumienia i taka forma uczestnictwa we mszy mu wystarczy. Według dr kościoły powinny zostać zamknięte.

Zostawiłabym je (otwarte – red.) w momencie opadania, ustabilizowanej sytuacji, ale kiedy jesteśmy na rosnącym ramieniu, to otwarte kościoły stanowią ryzyko – powiedziała wicedyrektor z Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie.

Za zamknięciem kościołów opowiadała się też członkini Rady Medycznej przy premierze prof. Anna Piekarska.

Wielkanoc pod znakiem ograniczeń

Komisja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów KEP na podstawie zalecenia Watykanu przygotowała wskazówki dla duchownych. W dokumencie przypomniano, że kapłani mają zwracać uwagę na liczbę wiernych w kościele, dezynfekować dłonie, a podczas Triduum Paschalnego zrezygnować m.in. z tradycyjnego mycia nóg oraz całowania krzyża przez wiernych. Wielkanocne pochody mają się odbywać wyłącznie z udziałem asysty, wierni mają pozostać na swoich miejscach.

Nietypowy pomysł na łatwy system kontroli wiernych podczas wielkanocnych uroczystości mają poznańscy dominikanie. Zaproponowali, żeby wierni posiadali specjalne imienne zaproszenia na udział w liturgii Triduum Paschalnego. Każdy z nich musiałby wcześniej zarezerwować sobie miejsce na mszy telefonicznie. Wstęp do świątyni byłby możliwy jedynie dla osób posiadających zaproszenie, na którym pojawią się dane parafianina oraz konkretne miejsce w kościele, gdzie może usiąść. Dominikanie dodają, że osoby bez zaproszeń nie zostaną odesłane z kwitkiem. Specjalnie dla nich zostanie przygotowany ogrzewany namiot przed kościołem, a całą mszę można będzie oglądać na telebimie. Wszystko oczywiście z zachowaniem obowiązujących restrykcji.

 

Jednocześnie Episkopat zachęca wiernych do udziału w spowiedzi i Eucharystii, podkreślając, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo należy przy tym przestrzegać wszystkich środków ostrożności.

​„Woda święcona nie zatrzyma wirusa”

Co o udziale w mszach i ewentualnym zamknięciu kościołów myślą Polacy? W sondażu United Surveys przeprowadzonym dla „Wprost” ankietowanych zapytano, czy uważają, że na czas lockdownu kościoły i inne miejsca kultu powinny zostać zamknięte. Wyniki mówią jednoznacznie, że nieco ponad połowa respondentów (50,4 proc.) uważa, że świątynie powinny zostać zamknięte. Przeciwnego zdania jest 45,2 proc., a 4,4 proc. badanych nie ma zdania.

Swoje niezadowolenie z łagodnego podejścia do kwestii otwartych kościołów w momencie, kiedy w całej Polsce wprowadzono lockdown wyrazili czytelnicy pod artykułem, który ukazał się na ten temat na portalu wp.pl (pisownia oryginalna). W większości komentarze dotyczą sympatii partii rządzącej do kościoła i kwestii finansowych. Internauci sugerują, że duchownym zależy bardziej na pieniądzach niż na trosce o zdrowie parafian.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: