NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nie żyje były szef tytułów Polska Press. „COVID zabił go w trzy tygodnie”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Yann Gontard nie żyje. Były szef tytułów Polska Press oraz były CEO Grupy Sodexo w Europie Środkowej zmarł po zakażeniu koronawirusem. „Francuz z polską duszą i obywatelstwem”, „okaz zdrowia, maratończyk” – piszą byli pracownicy zmarłego. „COVID pokonał właśnie jego, zabił go zaledwie w trzy tygodnie” – czytamy we wzruszających wpisach.

Foto: Yann Gontard / Facebook

Yann Gontard zmarł w piątek, 19 marca, w Warszawie. Przyczyną śmierci byłego szefa tytułów regionalnych Polska Press był koronawirus. Miał 52 lata.

„W Warszawie w wieku 52 lat zmarł na Covid Yann Gontard, współtwórca wolnych mediów w Polsce. Były szef prasy bałtyckiej i poznańskiej, w późniejszych latach prezes TP Internet i Sodexo Polska. Był okazem zdrowia, maratończykiem. Osierocił troje dzieci. Brak słów…” – napisał Krzysztof Zyzik, redaktor naczelny „Nowej Trybuny Opolskiej” (Polska Press).

„Covid zabił najlepszego prezesa, jakiego miałem, pracując ćwierć wieku w prasie” – czytamy w pożegnaniu poznańskiego dziennikarza śledczego, Krzysztofa M. Kaźmierczaka. „Yann Gontard, Francuz z polską duszą i obywatelstwem, niesztampowy, charyzmatyczny, dowcipny, pełen optymizmu, z niezwykle pozytywnym podejściem do ludzi. Doskonale wykształcony, człowiek sukcesu. Wysportowany, maratończyk, triatlonista, ironman. Nigdy bym nie pomyślał, że covid pokona właśnie jego, ale stało się, zabił go zaledwie w trzy tygodnie” – przyznał Kaźmierczak.

„Pokonał kilkanaście maratonów i triathlonów, a przegrał walkę z COVID-19” – czytamy na łamach „Głosu Wielkopolskiego”. „Yann był zjawiskiem dotąd nieznanym. Nagle dostaliśmy niespełna trzydziestoletniego prezesa, Francuza (świetnie mówiącego po polsku) i w dodatku rugbistę. Od początku zaskakiwał nas, zarażał swoją energią i sportowym duchem” – wspominała Kamilla Placko-Wozińska, dziennikarka i redaktorka nieistniejącej już Gazety Poznańskiej, której prezesem był zmarły 52-latek. „Pracował z radością, którą i nas zarażał. I niejeden raz zaskakiwał” – dodała.

„Potrafił być zarówno dobrym szefem jak i kolegą. Jak dobrym, o tym przekonało się wielu z nas, gdy odchodził. Nie zostawił nikogo, kto tego potrzebował bez pomocy (…) Nigdy nie staliśmy się dla niego zamkniętym rozdziałem na ścieżce kariery” – przyznała Placko-Wozińska.

„Kawalarz, z niezwykłym poczuciem humoru, jednocześnie kreatywny, ale i radykalny jako prezes nauczył nas więcej niż mogliby to zrobić najlepsi teoretycy. Każdy dzień pracy z Yannem Gontardem był przygodą. Nie umiem myśleć o nim w czasie przeszłym” – czytamy w „Głosie Wielkopolskim”.

Yann Gontard. Kim był?

W latach 1992-2001 Gontard był związany z dziennikami regionalnymi Polska Press. Był dyrektorem zarządzającym w „Dzienniku Bałtyckim” i „Wieczorze Wybrzeża”, prezesem nieistniejącej już „Gazety Poznańskiej” czy „Expressu Poznańskiego”.

Po odejściu z grupy wydawniczej Polska Press Gontard sprawował funkcję dyrektora zarządzającego TP Internet w Orange Polska oraz dyrektora zarządzającego Sitel Polska. Od 13 lat związany był z Grupą Sodexo. Ostatnio jako CEO w Europie Środkowej.

(Źródło: Fakt.pl, press.pl, Głos Wielkopolski)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: