NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ławrow nazwał główny instrument działań Zachodu

10.00 avg. rating (93% score) - 2 votes

Stany Zjednoczone i kraje Zachodu oduczyły się już klasycznej dyplomacji i stosują na arenie międzynarodowej tylko jeden instrument – sankcje, oczekując od partnerów „przyznania błędów”’, nowa administracja Białego Domu przejawia te same „sankcyjne instynkty” – powiedział minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow.

„Uważam za główny instrument działań nie tylko Stanów Zjednoczonych, ale Zachodu w ogóle na arenie międzynarodowej właśnie sankcje. Tak naprawdę oduczyli się już klasycznej dyplomacji. Dyplomacja to stosunki między ludźmi, to umiejętność słuchania się nawzajem, zrozumienia i umiejętności znajdowania równowagi interesów. Są to właśnie wartości, które w dyplomacji promuje Federacja Rosyjska i Chińska Republika Ludowa” – oświadczył Ławrow w wywiadzie dla chińskich mediów, którego tekst cytuje strona internetowa MSZ Rosji.

Jak zaznaczył rosyjski minister, kiedy rozmowa na szczeblu dyplomatycznym, politycznym nabiera charakteru ultimatów „i od partnera oczekuje się wyłącznie przyznania swoich błędów” i zgody na stawiane żądania – to nie jest to dyplomacja”.

Jak tylko nasi zachodni partnerzy, którzy stosują takie metody, spotykają się z kulturalnym oporem, od razu przechodzą do sankcji – zaznaczył.

Według Ławrowa nowa administracja Stanów Zjednoczonych idzie drogą poprzedników, przejawiając „sankcyjne instynkty”.

„To maniery (sankcje zamiast dyplomacji – red.), które niestety zakorzeniły się w USA. Zaczęło się to jeszcze za administracji Baracka Obamy i trwało w ciągu czterech lat, kiedy Białym Domem kierował Donald Trump. Teraz obserwujemy te same „instynkty”, przejawiane już przez nową administrację Stanów Zjednoczonych” – powiedział Ławrow.

„To, że sankcje nie prowadzą do niczego dobrego widać na przykładzie Unii Europejskiej, która poszła tą samą drogą, ogłaszając sankcje przeciwko Federacji Rosyjsiej pod naciąganym pretekstem, oskarżając nas o to, czego nikt nigdy nie udowodnił i czego nie poparto nawet ani jednym faktem” – podkreślił szef rosyjskiej dyplomacji.

Słyszycie, jak europejski biznes wyraża niezadowolenie w związku z tym, że ponosi straty, a tymczasem jego niszę na rosyjskim rynku zajmują inne państwa, które kierują się swoimi interesami narodowymi, interesami rozwoju swojej gospodarki, wsparcia biznesu, a nie logiką karania za to kogokolwiek – powiedział.

Jak podkreślił Ławrow, „karanie na współczesnej arenie międzynarodowej kogokolwiekk w ogóle jest niewłaściwe, a próby wykorzystywania tego instrumentu przeciwko Rosji i Chinom są po prostu niemądre”.

„Obecnie sankcje są szczególnie dotkliwe dla państw rozwijających się, biednych krajów, w sytuacji, kiedy pandemia poważnie utrudniła możliwości państw zapewniania normalnych warunków życiowych swoich obywateli” – podkreślil polityk.

https://pl.sputniknews.com/

10.00 avg. rating (93% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: