NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Król Skorpionów z Egiptu zamienia jad w pieniądze

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W laboratorium w Egipcie, znanym jako Królestwo Skorpiona, produkuje się jad do badań farmaceutycznych

Pani Abdel Hameed powołała się na pewne badania naukowe, w których badano lecznicze właściwości jadu w leczeniu niektórych chorób.

Mohey Hafez, członek izby farmaceutycznej w Federacji Przemysłu Egipskiego, był bardziej ostrożny w swojej ocenie jego obecnych zastosowań.

„Jady skorpionów i węży mogą być używane do wytwarzania antysurowic” – powiedział.

„Nie ma gotowego leku, który całkowicie zależy od jadu jako bezpośredniego składnika, ale były obiecujące badania nad jego zastosowaniami”.

Egyptian pharmacist Nahla Abdel Hameed catches a scorpion at the Scorpion Kingdom laboratory. AFP

Nowa Dolina prowincja jest domem dla około pięciu gatunków skorpionów, w tym poszukiwanych deathstalker (Leiurus quinquestriatus), którego jad sprzedaje się do 7.500 dolarów za gram, pan Al Seoud powiedział.

Chociaż sam również łapie te stworzenia, zatrudnia mieszkańców pobliskich wiosek do ryzykownego zajęcia, wyposażając ich w rękawiczki, pęsety, buty, lampy UV – i antivenom.

Łowcy skorpionów zarabiają od jednego do 1,5 funta egipskiego (około 6-10 centów amerykańskich) za zwierzę.

Farmaceutka Abdel Hameed powiedziała, że pajęczaki są łapane w dzielnicach mieszkalnych, aby nie naruszyć „równowagi ekologicznej”.

„Klasyfikuję je według obszaru, w którym zostały złapane, gatunku i rozmiaru” – powiedziała.

Jej kolega, Iman Abdel Malik, powiedział, że chociaż skorpiony mogą iść bez jedzenia przez długi czas, dostają „jedzenie i białko, aby zwiększyć wydalanie toksyn”. Ich dieta składa się z karaluchów i robaków dwa razy w miesiącu w lecie, a mniej podczas zimowej hibernacji.

Istnieją plany, aby w przyszłości hodować skorpiony zamiast je łapać, powiedział lekarz weterynarii.

Około 20.000 skorpionów zostało zebranych do tej pory, według partnera biznesowego Alaa Sabaa – laboratorium ma maksymalną pojemność 80.000.

Powiedział on, że pierwsze ekstrakcje jadu skorpiona miały miejsce w grudniu i styczniu po dwóch latach przygotowań i przyniosły „trzy gramy jadu”.

Samofinansujący się projekt do tej pory kosztował około pięciu milionów funtów, około 320.000 dolarów, powiedział, ale również przyciągnął wsparcie rządowe.

Wyciągają oni również jad pszczeli i sprzedają produkty rolne, w tym rośliny aromatyczne.

Podczas gdy Egipt produkuje różne rodzaje jadu od lat, pan Al Seoud powiedział, że często było to robione nielegalnie lub było złej jakości.

Powiedział, że ma nadzieję, że jego operacja będzie pewnego dnia antidotum na „złą reputację” kraju w tym sektorze.

„Staramy się pokazać możliwości kraju … poprzez wysokiej jakości produkt, który został zbadany naukowo, jak również produkowane i eksportowane legalnie,” powiedział.

 

 

 

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: