NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7312 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
To spóźnienie może cię słono kosztować..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Handel detaliczny w Nadrenii Północnej-Westfalii może być otwarty bez ograniczeń zdecydował Sąd w Münster

10.00 avg. rating (96% score) - 4 votes

Wyższy Sąd Administracyjny kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia unieważnił wiele ograniczeń związanych z koronawirusem w handlu detalicznym dla NRW. W chwili obecnej, nie będzie już limitu dla klientów na metr kwadratowy w całym sektorze detalicznym w najbardziej zaludnionym kraju związkowym i wymóg rezerwacji terminów zostanie również zniesiony, oznajmił rzecznik sądu w Münster.

Sąd stwierdził, że ograniczenia w ich obecnej formie, naruszają konstytucyjną zasadę równego traktowania. Sąd podkreślił, że w walce z pandemią istnieje pole manewru ze strony prawodawcy oraz dopuszczalne są stopniowe rozluźnienia. Kraj związkowy mógł zatem co do zasady utrzymać przepisy dotyczące sklepów takich jak handel detaliczny żywnością i ograniczyć liczbę klientów dla innych firm.

Jednakże kraj związkowy przekroczył swój zakres, gdzie nie było oczywistych powodów do dalszego zróżnicowania traktowania. Konkretnie chodzi o księgarnie, sklepy papiernicze i markety ogrodnicze, które mogą teraz działać na uproszczonych warunkach, czyli bez rezerwacji terminów. Z drugiej strony mamy sklepy z ubraniami czy markety elektroniczne, których te rozluźnienia nie dotyczą. Pozew przed sądem w Münster złożyła jedna z filii Media Markt.

W swojej decyzji Senat wyraźnie zaznaczył jednak, że kraj związkowy może teraz w krótkim czasie uchwalić nowe rozporządzenie, które nie zawiera niedopuszczalnych różnic. Senat nie podzielił wątpliwości Media Markt dotyczących proporcjonalności ograniczeń w sprzedaży detalicznej. W szczególności ograniczenie praw podstawowych detalistów może być uzasadnione ze względu na poważne konsekwencje, jakie dalszy niekontrolowany wzrost nowych zakażeń miałby dla życia i zdrowia wielu osób.

Związek handlowy OWL wykazuje powściągliwość

Związek handlowy OWL na zapytanie ze strony mediów, wykazał powściągliwość. Nie można wykluczyć, że kraj związkowy NRW zarządzi w najbliższej przyszłości nowe przepisy, jak twierdzi związek handlowy OWL. Dyrektor generalny Thomas Kunz nie spodziewa się, że decyzja sądu spowoduje dziś gwałtowny napływ klientów w sektorze handlu detalicznego. Ostatecznie jednak powiedział, że “trudno to przewidzieć”. Przecież cała ta sytuacja jest nowa także dla nas. Radzi on właścicielom sklepów, aby w związku z decyzją sądu nie “rezygnowali natychmiast ze wszystkich dotychczasowych działań”, tym bardziej, że po dzisiejszych rozmowach na szczycie i tak spodziewane są zaostrzenia obostrzeń, twierdzi Kunz.

“Potrzebujemy już dziś nowego rozporządzenia o ochronie przed koronawirusem, które wyeliminuje błędy rządu krajowego” – żąda przewodniczący frakcji SPD w parlamencie krajowym w Düsseldorfie, Thomas Kutschaty. W przeciwnym razie “grozi nam chaos w naszych sklepach” – powiedział Kutschaty. SPD będzie wnioskowała o przeprowadzenie na ten temat dyskusji w parlamencie krajowym.

źródło: www.nw.de

10.00 avg. rating (96% score) - 4 votes
CZERWONE

One thought on “Handel detaliczny w Nadrenii Północnej-Westfalii może być otwarty bez ograniczeń zdecydował Sąd w Münster

  1. to sie nazywa DEMOKRACJA! A nie ze Kaczor powie i wszyscy sluchaja. W kazdym razie u mnie NRW wszystko otwarte i nawet bez tych smiesznych terminow co wprowdzili bo wszyscy olewaja to.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: