NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dlaczego ten japoński start-up planuje zastąpić spacery kosmiczne robotami?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wraz ze swoją firmą Gitai, Sho Nakanose pracuje nad zaawansowaną robotyką, która pomoże ludziom bezpieczniej eksplorować Układ Słoneczny.

Gitai is working to develop technology to allow human operators to carry out vital missions such as satellite maintenance without exposing themselves to danger. Gitai
Gitai pracuje nad rozwojem technologii, która pozwoli ludzkim operatorom wykonywać ważne misje, takie jak konserwacja satelitów, bez narażania się na niebezpieczeństwo. Gitai

Japoński wynalazca, który marzy o przekształceniu science fiction w rzeczywistość, buduje roboty, które pewnego dnia mogłyby pomóc ludziom w eksploracji Układu Słonecznego.

Sho Nakanose, którego start-up Gitai pozyskał w tym miesiącu dodatkowe fundusze w wysokości 17,1 mln dolarów, pracuje nad robotem ogólnego przeznaczenia, zdolnym do wykonywania skomplikowanych prac, takich jak naprawy stacji kosmicznych.

Gitai jest jedną z kilku firm w rozwijającym się w Japonii komercyjnym sektorze kosmicznym, które planują przełomowe projekty. Tokijska firma Astroscale ma nadzieję stać się pierwszą prywatną firmą, która przetestuje technologie usuwania śmieci orbitalnych, gdy jej misja ELSA-d wystartuje na pokładzie rakiety Sojuz 22 marca.

Mr Nakanose said his company's ultimate aim was to provide on-orbit servicing for customers. Courtesy Gitai
Pan Nakanose powiedział, że ostatecznym celem jego firmy jest zapewnienie obsługi na orbicie dla klientów. Dzięki uprzejmości Gitai

 

Pan Nakanose, który założył Gitai w 2016 roku, ma nadzieję, że jego roboty będą kiedyś w stanie wykonywać prace, dla których astronauci muszą obecnie podejmować niebezpieczne spacery kosmiczne.

Przestrzeń kosmiczna, powiedział, jest idealnym polem dla zaawansowanej robotyki ze względu na niezwykle wysokie koszty i czynniki ryzyka związane z eksploracją przez człowieka.

„Astronauci mogą przeprowadzić tylko kilka operacji w przestrzeni kosmicznej, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne i bardzo, bardzo drogie” – powiedział The National.

33-letni dyrektor naczelny, który wcześniej w tym roku został wybrany jako jeden z najlepszych japońskich innowatorów poniżej 35 roku życia przez MIT Technology Review, powiedział, że jego roboty są zaprojektowane tak, aby uzupełniać pracę ludzkich astronautów i inżynierów kosmicznych, a nie konkurować z nimi.

„Jeśli roboty ogólnego przeznaczenia będą konkurować z ludźmi, to nie będzie to dobry interes” – powiedział.

Gitai pracuje nad rozwojem technologii, która pozwoli ludzkim operatorom wykonywać ważne misje, takie jak konserwacja satelitów, bez narażania się na niebezpieczeństwo.

Część najnowszej rundy finansowania zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów misji demonstracyjnej technologii, która ma się odbyć na orbicie w 2023 roku. Misja ta po raz pierwszy przetestuje jednego z robotów firmy w przestrzeni kosmicznej.

Pan Nakanose powiedział, że ostatecznym celem jego firmy jest zapewnienie obsługi na orbicie dla klientów, wykonując takie zadania, jak wymiana baterii satelitarnych i przedłużenie paneli słonecznych stacji kosmicznej.

„To jest nasz główny cel,” powiedział.

Powiedział, że firma widzi również swoje roboty odgrywające rolę w eksploracji, a nawet kolonizacji „Księżyca, Marsa i nie tylko”.

„W rzeczywistości mamy plan, aby wysłać nasz pierwszy łazik z robotem ogólnego przeznaczenia na Księżyc w ciągu pięciu lat, ale będziemy potrzebować więcej czasu, aby wysłać jeden do Marsa,” powiedział.

Japonia, trzecia co do wielkości gospodarka świata, ma znakomitą historię eksploracji kosmosu, a jej komercyjny przemysł kosmiczny przeżywa rozkwit.

Japoński rząd w 2017 roku opublikował Wizję Przemysłu Kosmicznego 2030, wyznaczając ambitny cel podwojenia wielkości sektora kosmicznego, już wartego około 11 miliardów dolarów, do początku lat 2030.

Choć tradycyjnie koncentruje się na misjach finansowanych przez rząd, japońska narodowa agencja kosmiczna Jaxa podąża za trendem wyznaczonym przez Nasa i stara się wspierać rozwój swojego przemysłu kosmicznego.

We wrześniu ubiegłego roku Gitai i Jaxa nawiązały współpracę w celu stworzenia koncepcji pierwszego na świecie przedsiębiorstwa zajmującego się robotami kosmicznymi, którego celem jest określenie dalszych zastosowań robotów w kosmosie.

Pan Nakanose, który nazwał swoją firmę na cześć robotów zamieszkałych przez bohaterów popularnego cyberpunkowego anime i mangi Ghost in the Shell, postawił sobie za cel wprowadzenie w życie fantastyki naukowej.

„Miałem marzenie, aby zrealizować świat science fiction” – powiedział. „Czekałem na to przez długi czas, ale nie doszło do skutku, więc postanowiłem zrobić to na własną rękę”.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: