NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ćwiczenia, szkoła kadetów i mieszkania dla wojskowych: jak przebiegała podróż Shoigu do Kyzył

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sądząc po wynikach, z jakimi snajperzy trafiają w cele, brygada nie ma problemów ze strzelaniem.

https://tvzvezda.ru/news/20213221236-tTRvA.html/player/

Narty, skutery śnieżne, ośnieżona ziemia. Tak wygląda zakończenie sezonu zimowego w brygadzie strzelców zmotoryzowanych w Tuwie. Jedyna tego typu jednostka górska poza Uralem.

Do dyspozycji strzelców zmotoryzowanych, którzy służą w republice, jest zmodernizowana strzelnica Kara-Haak, której teren został niedawno całkowicie doposażony do szkolenia wojsk do działania w trudnym terenie.

„Wszędzie są też góry, gdzie można się schronić, są tam punkty orientacyjne, które też pomagają w orientacji” – powiedział Maxim Khovalyk, dowódca oddziału 6. kompanii strzelców zmotoryzowanych.

Ale nawet skuter śnieżny może nie być w stanie przedostać się wszędzie w górach. W tym przypadku wszystko jest przewidziane. Weźmy na przykład konie rasy Tuvan, gotowe do drogi. Jest to trzyletni ogier o imieniu Shilgi. Koń ma rozwinięte mięśnie, mięśnie klatki piersiowej jakby był kulturystą. Pluton kawalerii jest niezastąpiony w górach, do dostarczania amunicji, to konie pomagają załogom moździerzy dotrzeć na pozycje.

Tutaj, na brzegu rzeki Jenisej, znajduje się ściana wspinaczkowa. Stanowisko dowodzenia brygady monitoruje szkolenie alpinistyczne za pomocą drona. Dziś przybył tu minister obrony. Siergiej Shoigu udaje się w podróż do wojsk Centralnego Okręgu Wojskowego.

„Oficer dyżurny punktu kontrolnego analizuje proces zbierania danych, wypełnia arkusze i przesyła dane do punktu kontrolnego w celu dalszego przekazywania informacji do regionalnego centrum kontroli obronnej w czasie rzeczywistym” – powiedział dowódca brygady Eduard Skworcow.

Na strzelnicy odbywa się etap selekcji w przygotowaniu do przyszłych Sił Zbrojnych. W brygadzie wprowadzono kurs strzelania taktycznego. Ta sama dyscyplina zostanie po raz pierwszy włączona do kwalifikacji generalnej igrzysk, które odbędą się latem.

Sądząc po wynikach, z jakimi snajperzy trafiają w cele, w brygadzie nie ma problemów z celnymi strzelcami.

Jeden z instruktorów strzelectwa, wielokrotny zdobywca nagród na ogólnorosyjskich zawodach, uczy żołnierzy nie tylko celnie trafiać do tarczy, ale również przepakowywać amunicję do karabinów.

Minister obrony zwiedził miejsce stacjonowania Tuwińskiej Brygady Górskiej w Kyzylu. Oceniał, jak mieszkają kontraktowi pracownicy, kontrolował postępy w budowie obiektów. Pięć domów na 480 mieszkań było już prawie gotowych, ale nie zostały jeszcze oddane do użytku. Minister zażądał od podwładnych przyspieszenia procesu i poprawy jakości. I pytał, kiedy problem mieszkaniowy zostanie ostatecznie rozwiązany.

Siergiej Shoigu zażądał, aby w najbliższym czasie wszyscy żołnierze otrzymali nowe mieszkania. Brygada ta powinna stać się wzorem dla innych związków. A jej dowódcy powinni żyć tak, jak powinni żyć oficerowie.

W Kyzylu znajduje się również jedna z najlepszych przeduniwersyteckich instytucji edukacyjnych Ministerstwa Obrony. Prezydencka Szkoła Kadetów. Ma najsilniejszą kadrę nauczycielską i doskonałą infrastrukturę. Jest tu wszystko, co potrzebne do uprawiania sportu i działalności twórczej, nauk ścisłych, przyrodniczych. Uczniowie z pewnością będą mogli znaleźć wspólny język z większością mieszkańców naszej planety. Uczy się wielu języków. Wśród nich są języki: arabski, japoński, angielski, francuski, niemiecki; jest też klasa języka chińskiego.

https://tvzvezda.ru/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: