NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Audyt WHO w Wuhan rok po tym, jak Chiny przyznały się do niszczenia dowodów, nie dał żadnych wyników

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła, że jej dochodzenie w sprawie pochodzenia chińskiego koronawirusa w Wuhan, nie dostarczyło żadnych znaczących dowodów, biorąc pod uwagę, że chińscy urzędnicy przyznali się do niszczenia w zeszłym roku próbek wirusa i innych dowodów.

Podczas swojego pobytu w Chinach, zespół WHO, współpracując z ekspertami Partii Komunistycznej, odwiedzili interesujące miejsca w Wuhan, w tym Wuhan Institute of Virology (WIV) – źródło wielu spekulacji na temat potencjalnego wycieku patogenów – oraz rynek owoców morza Huanan, gdzie urzędnicy partii komunistycznej początkowo twierdzili, że pochodzi wirus.  Ujawnione we wtorek wyniki dochodzenia, potwierdzają twierdzenia chińskiego rządu, że wirus mógł pochodzić z innego kraju i przedostać się do Chin w mrożonkach. Jednak większość międzynarodowych naukowców uważa tę teorię za wysoce nieprawdopodobną. Eksperci WHO twierdzili również, że nie znaleźli żadnych dowodów na jakiekolwiek przypadki chińskiego koronawirusa w Wuhan przed grudniem 2019 r. W marcu 2020 r.  South China Morning Post opublikował raport, powołując się na ujawnione dane rządu chińskiego, z których wynika, że ​​pierwszy zdiagnozowany przypadek chińskiego koronawirusa miał miejsce w Wuhan 17 listopada 2019 r. Do tej pory Pekin nie potwierdził tego raportu, ani też nie zaprzeczył, także WHO nie zajęła żadnego stanowiska.

Nie ma też dowodów jakiekolwiek przypadku chińskiego koronawirusa u ludzi na całym świecie przed 17 listopada 2019 r. Niektóre badania sugerują wczesne przypadki koronawirusa zidentyfikowane we Włoszech i Brazylii w tym samym miesiącu, ale nie przed tą datą.

Liang Wannian, badacz z zespołu badawczego WHO – Chińskiej Partii Komunistycznej, stwierdził we wtorek, że pierwszy znany przypadek koronawirusa w Wuhan został zdiagnozowany 8 grudnia, według  propagandowej gazety Global Times . Liang zaprzeczył również, że rynek owoców morza Huanan był ostatecznym źródłem wirusa i stwierdził, że „nie ma dowodów na to, w jaki sposób wirus został wprowadzony na rynek owoców morza Huanan”.

Peter Ben Embarek, szef zespołu WHO, powiedział dziennikarzom, że wirus najprawdopodobniej nie pochodzi z WIV, ponieważ naukowcy nie znaleźli tam dowodów na obecność wirusa.

„Po wielu dniach badań w Wuhan, zespół przeanalizował cztery hipotezy, w tym bezpośrednie przenoszenie wirusa ze zwierzęcia na człowieka, przechodzenie wirusa na człowieka przez żywiciela pośredniego, przenoszenie związane z drogą mrożonek i związane z laboratorium”. „Global Times” zacytował słowa Bena Embarka, który opisał wątpliwą teorię mrożonek jako „prawdopodobną”. „Obecnie nie ma dowodów sugerujących, że magazynowanie lub spożywanie żywności jest związane z COVID-19 [koronawirusem chińskim]” – czytamy na oficjalnej stronie web. Amerykańskich Centrów Kontroli Chorób (CDC). Określa sposób postępowania z zamrożoną żywnością w wypadku prawdopodobieństwa przenoszenia żywności.

Wydaje się, że ani Ben Embarek, ani reszta zespołu śledczego nie odnieśli się do braku dowodów na to, że mrożonki mogą zarazić ludzi – jak zauważyło CDC, nie ma dowodów w Stanach Zjednoczonych, że każda żywność może wywołać chorobę koronawirusa, żaden stan amerykański nie wstrzymuje zakupów żywności u głównych dystrybutorów w łańcuchach chłodniczych, takich jak Walmart i duże supermarkety.

Ben Embarek powiedział także dziennikarzom, że „nic nie wskazuje” na to, że wirus powstał w WIV. Nie uwzględnił jednak wpływu, jaki chińscy urzędnicy niszczący dowody związane z wybuchem epidemii mogą mieć na możliwość zespołu do znalezienia tego czynnika. 

Zespół nie zwrócił się do chińskich urzędników państwowych, którzy niszczyli próbki wirusa i „dezynfekowali” rynek, aby usunąć wszelkie ślady wirusa. Jednak przed rozpoczęciem badania w styczniu Ben Embarek powiedział dziennikarzom, że uważa, że ​​„nadal warto” odwiedzić takie miejsce, jak rynek Huanan, pomimo powszechnego niszczenia dowodów. Pozostały informacje i zapisy, więc nadal warto zbadać te miejsca” – stwierdził.„Opierając się na wszechstronnych badaniach i opiniach ekspertów, zdecydowaliśmy tymczasowo zarządzać patogenem wywołującym zapalenie płuc jako II klasy – wysoce zjadliwej – i nałożyliśmy wymagania dotyczące bezpieczeństwa biologicznego na pobieranie próbek, podczas transportu i czynności eksperymentalnych, a także niszczenia próbek”. Liu Dengfeng, urzędnik Chińskiej Narodowej Komisji Zdrowia, powiedział w maju 2020 r., że posunięcie takie jest konieczne, aby „zapobiec ryzyku dla bezpieczeństwa biologicznego laboratoriów i zapobiec wtórnym katastrofom spowodowanym przez niezidentyfikowane patogeny”.

Dziennikarze w Wuhan na początku 2020 roku stwierdzili, że rynek Huanan jest zamknięty dla odwiedzających i regularnie „dezynfekowany”. Podczas gdy przedstawiciele Partii Komunistycznej nalegali, aby na rynku sprzedawane były głównie konwencjonalne owoce morza. W raportach zidentyfikowano egzotyczne zwierzęta, które mogą być potencjalnymi nośnikami chorób.

Wnioski WHO zaprzeczały chińskim urzędnikom we wczesnych dniach pandemii. Jak podał Reuter, „pochodzenie nowego koronawirusa, to dzikie zwierzęta sprzedawane nielegalnie na targu owoców morza w Wuhan”, powiedział Gao Fu, dyrektor Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom w styczniu 2020 r. Gao twierdził również, że przytłaczająca liczba wczesnych przypadków w Wuhan była bezpośrednio związana z rynkiem Huanan, w co zespół WHO najwyraźniej nie wierzył.

Natomiast stwierdzono że, nie znajdując dowodów na obszarze, na którym Chiny przyznały się do niszczenia dowodów, powinny być przeprowadzone poszukiwania pochodzenia wirusa w innych krajach.

„Ważne jest, aby upewnić się, że nie jesteśmy związani geopolitycznie. Ponieważ wirus przenoszący się ze zwierząt z rynku Huanan, mógł przybyć inną drogą, przedostając się przez granice i przenosić się przed dotarciem na rynek Huanan” – powiedział Ben Embarek, według  Global Times .

Komunistyczna Partia Chin wielokrotnie domagała się od WHO poszukiwania źródła koronawirusa w Stanach Zjednoczonych, pomimo braku znaczących dowodów sugerujących, że wirus tam ma swoje źródło.

źródło: www.breitbart.com

wicipolska.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: