NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szukają, żeby nie znaleźć?

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Szukają, żeby nie znaleźć?

 

Policjanci od lat nie potrafią zatrzymać sprawcy śmiertelnego wypadku, mimo że „ukrywa się” on 300 metrów od komendy i codziennie przechodził obok niej odprowadzając córkę do przedszkola! Przez nieudolność policji rodzina ofiary od lat nie może zaznać spokoju.

 

Ponad 110 km/h w terenie zabudowanym, samochodem niedopuszczonym do ruchu, bez uprawnień do prowadzenia pojazdów – w ten sposób 22 września 2017 roku szalał po ulicach Wrocławia Jarosław Wytrwał. Skończyło się tragicznie… Prowadzony przez niego Saab dosłownie wbił się w jadący prawidłowo samochód kurierski. Jego kierowca, pan Dominik nie miał szans, po kilku tygodniach walki o życie, zmarł w szpitalu.

 

Nie doszło by do tego gdyby ten mężczyzna jechał z dozwoloną prędkością. A po wszystkim jeszcze go zostawili bez pomocy, wiszącego na szybie samochodu – opowiada Katarzyna Kondrat, żona ofiary wypadku.

 

Zaraz po wypadku sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Wrócił po godzinie, jednak nie sam… Przywiózł ze sobą kobietę, która mimo że była nienagannie uczesana i umalowana, zaczęła opowiadać, że to ona prowadziła samochód. Dodatkowo na miejsce wypadku podjechał czarny SUV, wysiadło z niego kilku postawnych mężczyzn, którzy zaczęli terroryzować świadków i nakłaniać do potwierdzenia, że widzieli kobietę za kółkiem.

 

W tym samochodzie było pełno krwi, przecież to uderzenie było bardzo mocne. To od początku było wiadomo, że nie mogła prowadzić ta kobieta, bo ona nie miała na sobie żadnych śladów – mówi pani Katarzyna.

 

Policja na miejscu nie zatrzymała nikogo, nie zabezpieczyła również auta sprawcy. Przez kilka tygodni, mimo pobranej próbki DNA, policjanci nie byli w stanie ustalić kto prowadził samochód i spowodował wypadek. Wtedy zgłosiła się do nich osoba która wskazała Jarosława Wytrwała jako sprawcę zdarzenia- chciała jednak zachować anonimowość ze strachu przez zemstą. Policjanci zignorowali to zgłoszenie.

 

Chciałabym, żeby osoby odpowiedzialne za te wszystkie niedopatrzenia poniosły konsekwencje, bo póki ta sprawa będzie tak rozgrzebana, to ja nie zaznam spokoju – mówi pani Katarzyna 

 

Dopiero po blisko półtora roku pojawiają się wyniki badań DNA. Potwierdzają one, że sprawcą wypadku jest Jarosław Wytrwał. Prokuratura decyduje się na wystawienie wniosku o areszt. W międzyczasie okazało się również, że sprawca wypadku jest podejrzewany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Policjanci „prowadzą poszukiwania”, jednak nie udaje im się złapać Jarosława Wytrwała. Problem w tym, że jak się okazało, mężczyzna mieszka niecałe 300 metrów od komendy i codziennie przechodzi obok odprowadzając córkę do przedszkola.

 

Raz pod przedszkolem został zauważony przez policjantów, ale jak podeszli do niego to od razu uciekł, zamknął się w swoim mieszkaniu. Policjanci tam nie weszli i odstąpili od czynności – opowiada Bogusława Demska, teściowa ofiary wypadku.

 

Do momentu skazania sprawcy wypadku syn tragicznie zmarłego kuriera nie może dostać renty po ojcu. Za Jarosławem Wytrwałem jest wystawiony list gończy, jednak policja opublikowała go dopiero po interwencji dziennikarzy Państwa w Państwie.

https://panstwowpanstwie.polsatnews.pl/

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: