NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosyjskie odrzutowce uderzyły w instalacje gazowe i obszary cywilne w pobliżu granicy tureckiej, mówią świadkowie i rebelianci

7.00 avg. rating (73% score) - 3 votes

AMMAN (Reuters) – Rosyjskie odrzutowce uderzyły w obiekt gazowy, fabrykę cementu i kilka miast w północno-zachodniej Syrii w pobliżu granicy tureckiej w niedzielę, jak syryjska artyleria armii zabił siedmiu cywilów i rannych 14 lekarzy w ataku na szpital w okolicy, świadków i źródeł rebelianckich powiedział.

Russian jets hit gas facilities and civilian areas near Turkish border, witnesses and rebels say - SWI swissinfo.ch

Rosyjski pocisk ziemia-ziemia uderzył również w miasto Qah, podczas gdy rosyjskie ataki powietrzne zbliżyły się do gęsto zaludnionych obozów dla uchodźców wzdłuż granicy z Turcją.

Obiekt gazowy został trafiony w pobliżu miasta Sarmada w prowincji Idlib, a dziesiątki przyczep przewożących towary na parkingu w pobliżu przejścia granicznego Bab al Hawa stanęły w płomieniach w najnowszym ataku na obiekty paliwowe, które służą jako ekonomiczna linia życia dla regionu, który jest domem dla ponad czterech milionów ludzi.

Zachodnie źródła wywiadowcze twierdzą, że Rosja stała za uderzeniem rakiety balistycznej na początku tego miesiąca, które podpaliło dziesiątki lokalnych rafinerii ropy naftowej w pobliżu miast Al-Bab i Dżarablus, położonych dalej na wschód, na terenach opanowanych przez rebeliantów, gdzie Turcja sprawuje władzę i ma znaczącą obecność wojskową.

Rzecznik Armii Narodowej, wspieranego przez Turcję sojuszu rebeliantów na północnym zachodzie, powiedział, że Rosja, która popiera rząd w Damaszku, dąży do destabilizacji ostatniej twierdzy rebeliantów w Syrii i zakłócenia działalności handlowej, ale ataki nie sygnalizują zbliżającego się poważnego ataku na Idlib.

„Rosyjskie ataki z powietrza są kontynuowane. Pociski balistyczne uderzyły również w obszary w pobliżu ośrodków cywilnych” – powiedział Reutersowi major Youssef Hamoud. „Dążą do siania chaosu i zamieszania” – dodał.

Ministerstwo obrony Turcji powiedziało, że pocisk wystrzelony przez syryjskie siły rządowe uderzył w Qah i park ciężarówek i przyczep w pobliżu Sarmady, raniąc siedmiu cywilów.

Poinformowało, że do Rosji wysłano oświadczenie z prośbą o natychmiastowe zaprzestanie ataków, a tureckie wojska zostały zaalarmowane.

Russian jets hit civilian areas near Turkish border, witnesses and rebels say - World News , Firstpost

Nie było natychmiastowego komentarza z Moskwy.

Kobieta i dziecko byli wśród siedmiu cywilów, którzy zginęli, gdy pociski moździerzowe trafiły w szpital w mieście Atareb. Syryjska armia ostrzelała później trzymane przez rebeliantów miasto Ariha.

Tureckie ministerstwo obrony podało wcześniej, że pięć osób zginęło, a 10 zostało rannych w ataku artyleryjskim sił wspieranych przez Damaszek na szpital, jeden z kilkudziesięciu szpitali, które ucierpiały w kampanii bombowej prowadzonej przez Rosję w zeszłym roku.

Na nagraniach wideo, które Reuters otrzymał od dwóch świadków, widać było uszkodzony oddział i ratowników obrony cywilnej wynoszących na zewnątrz zakrwawionych pacjentów. Reuters nie był w stanie zweryfikować ich autentyczności.

Russian jets hit civilian areas near Turkish border, witnesses and rebels say | Reuters

Walki między syryjską armią a rebeliantami ustąpiły po tym, jak rok temu porozumienie zakończyło prowadzoną przez Rosję kampanię bombardowań, która przesiedliła ponad milion ludzi w regionie graniczącym z Turcją po miesiącach walk, w których zginęło kilka tysięcy cywilów.

Mieszkańcy twierdzą, że choć nie doszło do poważniejszych działań wojennych, spokój jest od czasu do czasu zakłócany przez rosyjskie ataki na posterunki rebeliantów oraz przez wspierane przez Iran i Syrię milicje ostrzeliwujące miasta i miasteczka w enklawie.

Syria i Rosja twierdzą, że ich celem są jedynie bojownicy islamscy i zaprzeczają masowemu ostrzałowi obszarów cywilnych lub celowym atakom na szpitale i infrastrukturę.

 

7.00 avg. rating (73% score) - 3 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: