NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polski sklep internetowy z prezentami usuwa świeczkę „Spal wielkiego Żyda” po proteście Stowarzyszenia Antyrasistowskiego

10.00 avg. rating (93% score) - 2 votes

Internetowy sklep z upominkami w Polsce wycofał w poniedziałek ze sprzedaży woskowe świeczki, które można znaleźć w domach w całym kraju. Są to antysemickie karykatury ortodoksyjnych Żydów chwytających monety.

Na obraźliwy przedmiot zwróciło uwagę warszawskie Stowarzyszenie NIGDY WIĘCEJ, zajmujące się walką z antysemityzmem i rasizmem. Zszokowani faktem, że sklep internetowy Lyson, specjalizujący się w wyrobach z wosku pszczelego, oferuje, jak to określiła grupa, „świecę w kształcie Żyda, dzięki której można dosłownie spalić Żyda, który stereotypowo trzyma monetę”, zażądali jej natychmiastowego usunięcia.

„Pomysł spalenia figury stereotypowego Żyda w kraju, w którym miliony ofiar Holokaustu zostały spalone przez niemieckich nazistów, jest szczególnie niepokojący” – powiedział Rafał Pankowski, dyrektor wykonawczy NEVER AGAIN’S, w mailu do The Algemeiner w poniedziałek.

„W przypadku tych świec możemy mówić o komercjalizacji dehumanizacji” – powiedział Pankowski.

Strona internetowa prezentująca produkt została usunięta na początku poniedziałku. Pierwotnie widniało na niej zdjęcie świecy z knotem umieszczonym na środku streimela, czyli kapelusza żydowskiej figurki, określające produkt jako „Duża Świeca Żydowska”.

Zjawisko figurek „szczęśliwego Żyda” w polskich domach, zazwyczaj wykonanych z drewna, zyskało na popularności w ciągu ostatnich 20 lat. W pewnym momencie figurki te można było nawet kupić w oficjalnym sklepie z pamiątkami polskiego parlamentu, dopóki protesty grup żydowskich w 2017 roku nie powstrzymały ich dalszej sprzedaży. Niedawno, w grudniu 2019 r., niemiecki gigant detaliczny OBI usunął podobne produkty z 58 swoich sklepów w całej Polsce, w tym obrazy Żydów ubranych w tradycyjne przedmioty religijne, gdy siedzieli i ostrożnie odliczali monety.

Podczas gdy figurki są powszechnie bronione w Polsce jako nieszkodliwe totemy mające przynieść szczęście finansowe, grupy żydowskie i historycy kontrują, że wyczarowują one niebezpieczny stereotyp Żydów jako chciwych pieniaczy, który wywołał pogromy i inne antyżydowskie okrucieństwa na przestrzeni wieków.

Abraham Foxman – ocalały z Holokaustu w Polsce i emerytowany dyrektor krajowy Anti-Defamation League (ADL) – powiedział, że pojawienie się figurki świecy po raz kolejny podkreśliło potrzebę wyjaśniania przez polskich edukatorów niebezpieczeństwa antysemickich stereotypów.

„Polska jest pełna wizerunków Żyda w posągach, rzeźbach, obrazach celebrujących stary antysemicki banał o Żydach i pieniądzach” – powiedział Foxman w rozmowie z The Algemeiner. „Napisałem nawet książkę o tym stereotypie, który doprowadził do śmierci wielu Żydów z powodu przekonania, że wszyscy Żydzi są bogaci. Zabił on Żydów w Polsce podczas Holokaustu i po Holokauście. Nie jest więc zaskoczeniem, że znalazł on drogę do 'spalenia' bogatego Żyda.”

Foxman zauważył, że ponieważ „Polska jest krajem demokratycznym, trudno jest zakazać sprzedaży tak ohydnych przedmiotów.” Dlatego też „od lat apelował do instytucji edukacyjnych w Polsce, aby edukowały przeciwko temu niebezpiecznemu stereotypowi.”

„Może teraz” – dodał Foxman.

http://www.algemeiner.com

 

10.00 avg. rating (93% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: