NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MSZ Rosji komentuje „prześladowanie dziennikarzy rosyjskich mediów w Polsce”

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało oświadczenie w związku z wpisaniem przez Polskę na listę osób niepożądanych dziennikarza Jewgienija Reszetniewa oraz z przedłużeniem zakazu wjazdu do strefy Schengen dla dziennikarza Leonida Swiridowa.

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa wydała oświadczenie w związku z sytuacją wokół dwóch rosyjskich dziennikarzy w Polsce. Przypomnijmy, dziś poinformowano, że na wniosek szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Urząd ds. Cudzoziemców wpisał rosyjskiego dziennikarza Jewgienija Reszetniewa na listę osób niepożądanych w Polsce. Wczoraj adwokat dziennikarza Leonida Swiridowa poinformował, że wydalony z Polski w 2015 roku korespondent został ponownie wpisany do bazy cudzoziemców, którzy z różnych powodów nie mogą wjechać do Polski i został objęty zakazem wjazdu do strefy Schengen do 2025 roku.

Zaświadczenie Urzędu ds Cudzoziemców w sprawie Leonida Swiridowa
© SPUTNIK . LEONID SWIRIDOW
Zaświadczenie Urzędu ds Cudzoziemców w sprawie Leonida Swiridowa
Zaświadczenie Urzędu ds Cudzoziemców w sprawie Leonida Swiridowa
© SPUTNIK . LEONID SWIRIDOW
Zaświadczenie Urzędu ds Cudzoziemców w sprawie Leonida Swiridowa

W swoim oświadczeniu Maria Zacharowa nazwała takie działania „prześladowaniem dziennikarzy rosyjskich mediów w Polsce”.

Polskie władze po raz kolejny demonstrują odejście od podstawowych zasad wolności i pluralizmu mediów, wywołując kolejną falę politycznych prześladowań rosyjskich dziennikarzy pod daleko idącym pretekstem „zagrożenia bezpieczeństwa narodowego” – napisano w komunikacie.

„Na wniosek szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Polski specjalnemu korespondentowi VGTRK J. W. Reszetniewowi zabroniono wjazdu na pięć lat na terytorium kraju, a także wszystkich państw układu z Schengen – na okres trzech lat. Wcześniej polskie władze przedłużyły podobny zakaz dziennikarzowi agencji Sputnik.

Rosyjscy dziennikarze nie otrzymali oficjalnego powiadomienia o podjętych przez Warszawę środkach i dowiedzieli się o stawianych im zarzutach z mediów.

W odniesieniu do J. W. Reszetniewa miała miejsce dezinformacja na temat tego, że rzekomo angażuje się on w „działania wykraczające poza pracę dziennikarza”. Po raz ostatni korespondent odwiedził Polskę w styczniu 2020 r., aby przygotować materiał o obozie śmierci Auschwitz. W odniesieniu do L. W. Swiridowa sfabrykowano zakrojoną na szeroką skalę kampanię, aby przeciwdziałać jego działalności dziennikarskiej.

Pod koniec 2014 r. polskie MSZ na wniosek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego cofnęło mu akredytację dziennikarską. Później, mimo braku podstaw prawnych, pozbawiono go stałego zezwolenia na pobyt w Unii Europejskiej. W grudniu 2020 r. decyzja została przedłużona automatycznie, bez powiadomienia pokrzywdzonego. W Polsce zarzuty szpiegostwa stały się częstym pretekstem do represyjnych działań wobec dziennikarzy.

Restrykcje Warszawy, rażąco naruszające fundamentalne demokratyczne zasady wolności mediów oraz prawo do poszukiwania i rozpowszechniania informacji, nie są skorelowane z głoszonymi w Unii Europejskiej wysokimi standardami w zakresie egzekwowania praw człowieka. Traktujemy tę decyzję jako kolejny przykład naruszenia przez polskie władze prawa Schengen Unii Europejskiej w celu rozliczenia się z niechcianymi obywatelami Rosji. W istocie chodzi o celowe instrumentalizowanie przez Warszawę statusu członkowskiego w UE w celu zaspokojenia swoich lokalnych antyrosyjskich fobii” – głosi oświadczenie rosyjskiego MSZ.

 

https://pl.sputniknews.com/

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: