NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Amerykański regulator naciska na koncerny naftowe, aby bardziej restrykcyjnie podchodziły do kwestii klimatu

10.00 avg. rating (93% score) - 2 votes

Komisja Papierów Wartościowych i Giełd odrzuciła wnioski dwóch głównych koncernów naftowych, które zmusiłyby je do przedstawienia szczegółowych planów redukcji emisji „Scope 3”.

The Biden administration has been working to reverse the damage done by his predecessor's term in office, which allowed for more lax regulations to govern the sector. Reuters
Administracja Bidena pracuje nad odwróceniem szkód wyrządzonych przez jego poprzednika, który pozwolił na łagodniejsze przepisy regulujące sektor. Reuters

 

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd odrzuciła próby ConocoPhillips i Occidental Petroleum odrzucenia wniosków akcjonariuszy w sprawie celów emisji, co zmusi je do przedstawienia szczegółowych planów ograniczenia emisji „Scope 3”.

Firmy starały się odrzucić wnioski, twierdząc, że takie propozycje pozwoliłyby akcjonariuszom na „mikromanipulację” ich działalności, ale organ federalny odrzucił ich wnioski.

„Tylko sąd może określić, czy spółka może zgodnie z prawem wykluczyć propozycję akcjonariuszy z jej materiałów proxy” – stwierdziła SEC w komunikacie.

W nocie do ConocoPhilips, która została przejrzana przez Financial Times, regulator powiedział, że propozycja „nie ma na celu mikromanagementu firmy w takim stopniu, że wyłączenie propozycji byłoby właściwe”.

Największe firmy naftowe w USA, największym na świecie producencie ropy i gazu, stają w obliczu rosnącej kontroli ze strony administracji prezydenta Joe Bidena, która naciska na przejście na czystsze źródła energii w celu obniżenia emisji. Zamroziła ona nowe działania poszukiwawcze na terenach federalnych i przywróciła USA do Porozumienia Paryskiego, które ma na celu ograniczenie emisji do poziomu poniżej 2°C powyżej poziomu sprzed epoki przemysłowej, a najlepiej około 1,5°C.

Administracja przywróciła także metrykę z poprzedniej administracji Obamy do obliczania społecznego kosztu węgla – posunięcie, które może pomóc jej wprowadzić bardziej rygorystyczne reformy w walce ze zmianami klimatu.

Miarą oceny szkód, jakie wyrządzają społeczeństwu gazy cieplarniane i związane z nimi zanieczyszczenia, była kwota 51 dolarów za tonę dwutlenku węgla.

Biały Dom pracuje nad odwróceniem szkód wyrządzonych przez administrację poprzednika Donalda Trumpa, która poluzowała przepisy regulujące sektor.

Za rządów Donalda Trumpa Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) zezwoliła firmom na odrzucanie propozycji akcjonariuszy zamiast poddawania ich pod głosowanie.

Firmy naftowe w USA odrzuciły około 15 procent propozycji dotyczących środowiska, społeczeństwa i zarządzania w 2018 roku, w porównaniu z 9 procentami w 2016 roku pod koniec drugiej kadencji prezydenta Baracka Obamy, według Institutional Shareholder Services, niezależnej grupy doradczej dla inwestorów.

https://www.thenationalnews.com/

10.00 avg. rating (93% score) - 2 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: