NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania tworzy elitarne siły bojowe pułku Rangersów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nowa jednostka zostanie utworzona w ramach szeroko zakrojonej reorganizacji wojska

A British defence review has shaken the UK's approach to its military. Getty
Brytyjski przegląd obronny wstrząsnął podejściem Wielkiej Brytanii do jej wojska. Getty

Nowa elitarna jednostka Rangersów zostanie utworzona w ramach wartej wiele miliardów funtów brytyjskiej wizji wzmocnienia jej militarnego i globalnego zasięgu w następstwie Brexitu.

Cztery bataliony, składające się z od 2 do 4 tys. żołnierzy, znajdą się w nowym Regimencie Rangersów i będą częścią Brygady Operacji Specjalnych.Brytyjski Przegląd Zintegrowany, który nakreśla ambicje Wielkiej Brytanii na następną dekadę, przewiduje, że Rangersi będą działać w nieprzyjaznych środowiskach zwykle zarezerwowanych dla oddziałów sił specjalnych, takich jak brytyjski SAS lub jednostki Seal armii USA.

„Te bataliony Rangersów będą w awangardzie bardziej aktywnych i zaangażowanych sił zbrojnych” – powiedział sekretarz obrony Ben Wallace.

.
.

„Najlepszym sposobem na zapobieganie konfliktom i odstraszanie naszych przeciwników jest współpraca z partnerami w celu wzmocnienia ich bezpieczeństwa i odporności”.

Generał Sir Mark Carleton-Smith, szef Sztabu Generalnego, opisał nowy pułk jako „awangardę globalnego śladu armii”.

Jednym z argumentów przeciwko Brexitowi było to, że zmniejszyłoby to wpływy dyplomatyczne Wielkiej Brytanii, gdyby nie była ona częścią bloku UE.

Zintegrowany Przegląd, po części, jest odpowiedzią na to, ale jest to również znacznie szerszy dokument strategiczny na nadchodzącą dekadę.

Obejmuje on dodanie co najmniej 13 dodatkowych okrętów wojennych, nowe Dowództwo Kosmiczne i bardziej zaawansowane uzbrojenie.

Skupiono się także na walce z terroryzmem, który według przeglądu pozostaje „poważnym zagrożeniem” dla brytyjskich obywateli i interesów w kraju i za granicą.

Do 2027 roku Wielka Brytania zamierza przeznaczyć 2,4 proc. produktu krajowego brutto na badania i rozwój, a rząd ma być orędownikiem innowacji.

Skupia się on na Zjednoczonych Emiratach Arabskich w zakresie współpracy w „naukach przyrodniczych i zielonej technologii” oraz przeciwdziałaniu nielegalnym transakcjom.

Okręty wojenne Royal Navy będą kontynuować znaczącą obecność Wielkiej Brytanii w zabezpieczaniu szlaków żeglugowych w Zatoce Arabskiej i Zatoce Adeńskiej.

W przeglądzie podkreślono duże prawdopodobieństwo wystąpienia do 2030 roku poważnego ataku terrorystycznego z użyciem broni biologicznej, chemicznej lub jądrowej.

W przeglądzie dodano, że konieczna jest zmiana kierunku, aby stawić czoła Chinom i Rosji.

„Obrona status quo nie jest już wystarczająca w nadchodzącej dekadzie” – napisano.

„Zintegrowany przegląd uznaje zatem potrzebę ostrzejszego i bardziej dynamicznego ukierunkowania, aby (…) kształtować międzynarodowy porządek przyszłości poprzez współpracę z innymi”.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: