NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tesla samochody zakazane z kompleksów wojskowych w Chinach na obawy o bezpieczeństwo – źródła

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

(Reuters) – Chińskie wojsko zakazało samochodom Tesla wjazdu do swoich kompleksów, powołując się na obawy związane z bezpieczeństwem kamer zainstalowanych na pojazdach, dwie osoby, które widziały zawiadomienia o dyrektywie powiedział Reuters.

https://www.reuters.com/video/?videoId=OVE4R7DSB&jwsource=em

Ruch ten jest najnowszym znakiem rosnącej kontroli Chin nad amerykańskim producentem samochodów elektrycznych w obliczu napięć z Waszyngtonem. Analitycy powiedzieli, że przypomina to środki Waszyngtonu przeciwko chińskiej firmie telekomunikacyjnej Huawei, powołując się na bezpieczeństwo narodowe.

Chińskie restrykcje wojskowe dotyczące Tesli pojawiły się, gdy wysocy rangą urzędnicy chińscy i amerykańscy odbyli kontrowersyjne spotkanie na Alasce, pierwszą taką interakcję od czasu objęcia urzędu przez prezydenta USA Joe Bidena.

„Przypuszczam, że czas ogłoszenia na pewno związany z fajerwerkami planowanymi w Anchorage” – powiedział Ian Bremmer, prezes firmy konsultingowej Eurasia Group.

Akcje Tesli wyniosły 0,3 proc. po spadku aż o 4,4 proc. w trakcie handlu.

Amerykański producent samochodów elektrycznych zdobył silne poparcie Szanghaju, gdy zbudował tam swoją pierwszą zagraniczną fabrykę w 2019 roku. Eleganckie sedany Tesli Model 3 były najlepiej sprzedającym się pojazdem elektrycznym w tym kraju, zanim zostały wyprzedzone przez znacznie tańszy mikro EV.

Dyrektywa zaleca właścicielom parkowanie Tesli poza własnością wojskową, a mieszkańcy zostali powiadomieni w tym tygodniu, powiedziały dwa źródła, odmawiając nazwania ich ze względu na wrażliwość sprawy.

Bloomberg News wcześniej poinformował o tym ruchu.

Pavel Molchanov, analityk w Raymond James & Associates, powiedział, że ostatnie ograniczenia na Tesla były bliskie paraleli z wrogością rządu USA wobec Huawei w obawie, że Pekin może mieć dostęp do amerykańskiej infrastruktury telekomunikacyjnej.

„Nawet jeśli takie obawy są przesadzone, może to stworzyć dyslokację dla firm bezpośrednio dotkniętych” – powiedział.

Osobno, Wall Street Journal poinformował, że rząd Chin ograniczał korzystanie z samochodów Tesla przez personel w wojsku, państwowych przedsiębiorstwach we wrażliwych branżach i kluczowych agencjach. (on.wsj.com/3r2NnVe)

Chinese military bans Tesla cars in its complexes over security concerns, East Asia News & Top Stories - The Straits Times
Mężczyzna noszący maskę na twarzy po wybuchu epidemii choroby koronawirusowej (COVID-19) spaceruje obok Tesli Model 3 sedan i Tesli Model X sport utility vehicle na nowym salonie Tesli w Szanghaju, Chiny 8 maja 2020 r. REUTERS/Yilei Sun

Nie było od razu jasne, czy środek ten ma zastosowanie do wszystkich takich obiektów. Ruch nastąpił po rządowym przeglądzie bezpieczeństwa pojazdów Tesli, raport powiedział, powołując się na osoby zaznajomione z wysiłkiem.

Tesla sprzedał 147.445 samochodów w Chinach w zeszłym roku, lub 30% jego całkowitych dostaw, choć konkurencja rośnie z krajowych rywali, takich jak Nio Inc i Geely.

Biuro Informacyjne Rady Państwowej Chin i Tesla nie odpowiedziały natychmiast na prośbę o komentarz. Chińskie ministerstwo obrony nie mogło być natychmiast osiągnięte w celu uzyskania komentarza.

SAMOCHODY I KAMERY

Producenci samochodów wyposażają coraz więcej pojazdów w kamery i czujniki, które rejestrują obraz otoczenia samochodu. Kontrola nad tym, jak te obrazy są wykorzystywane oraz gdzie są przesyłane i przechowywane, jest szybko pojawiającym się wyzwaniem dla branży i organów regulacyjnych na całym świecie.

Samochody Tesla mają kilka zewnętrznych kamer, które pomagają kierowcom w parkowaniu, zmianie pasa ruchu i innych funkcjach. Dyrektor generalny Elon Musk często mówił o wartości danych, które przechwytują pojazdy Tesli i które mogą być wykorzystane do rozwoju autonomicznej jazdy.

Tesla’s Model 3 i Model Y mają również kamery w lusterku wstecznym dla bezpieczeństwa kierowcy, które są domyślnie wyłączone.

„Chiny dysponują całą gamą narzędzi – niektórych bezpośrednich, innych pośrednich – do wywierania nacisku na zagraniczne firmy, takie jak Tesla. Presja może pochodzić z dowolnego kierunku, z dowolnego powodu w dowolnym czasie,” powiedział Michael Dunne, szef firmy konsultingowej ZoZo Go.

Chiński regulator państwowy powiedział w lutym, że urzędnicy rządowi spotkali się z przedstawicielami Tesli w sprawie raportów konsumenckich o pożarach baterii, nieoczekiwanym przyspieszeniu i awariach w aktualizacjach oprogramowania over-the-air.

Musk ma mówić online w sobotę na państwowym corocznym globalnym spotkaniu gospodarczym w Pekinie, zwanym China Development Forum. Wydarzenie to obejmuje chińskich urzędników.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: