W Gdańsku-Oliwie przy ulicy Grunwaldzkiej na stacji Orlenu podpalił się młody mężczyzna. Wstępne ustalenia dziennikarzy RMF FM wskazują na to, że ma być on podejrzany o morderstwo.

Na stacji benzynowej przy ulice Grunwaldzkiej w Gdańsku-Oliwie podpalił się młody mężczyzna. Według najnowszych informacji, niedoszły samobójca najpierw nalał benzyny do kanistra, następnie oblał się nią i podłożył ogień.

Mężczyzna został zawieziony do szpitala. Portal RMF24.pl wskazuje, że mężczyzna ma być podejrzany o morderstwo, do którego doszło zeszłej nocy w Kościerzynie. W jednej z kamienic przy ul. Wybickiego odnaleziono bowiem zwłoki 57-letniego mężczyzny z ranami w okolicach brzucha i klatki piersiowej. Są to jednak informacje nieoficjalne.

 Ze wstępnych ustaleń wynika, że na teren stacji wszedł mężczyzna, który najpierw nalał benzynę do przedmiotu przypominającego kanister, a następnie oblał siebie benzyną i podpalił  przekazała portalowi Trójmiasto.pl nadkomisarz Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

 Młody mężczyzna oblał się paliwem i podpalił na stacji Orlenu przy Grunwaldzkiej w Gdańsku. Z rozległymi poparzeniami trafił do szpitala. Nieoficjalnie: ze wstępnych ustaleń wynika, że to mężczyzna podejrzewany o zabójstwo, do którego doszło ostatniej nocy Kościerzynie  napisał na Twitterze dziennikarz Kuba Kaługa.

Trwają oględziny na stacji paliw  technicy zbierają dowody

https://twitter.com/ka_uga/status/1373379364935634950?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1373379364935634950%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpropolski.pl%2F18-mezczyzna-podpalil-sie-na-stacji-orlenu%2F

źródło: Tysol