NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy uszczelniają przejścia z Polską. Na granicy możesz mieć problem ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

wikimedia.org/Andrzej Harassek
 21 Marca 2021

Niemcy uszczelniają przejścia z Polską. Na granicy możesz mieć problem

W związku z rosnącą liczba zakażeń, Niemcy i Czechy dołączyły Polskę do krajów wysokiego ryzyka epidemicznego, co wiązać się będzie z ograniczeniami w przekraczaniu granicy. Sprawdźcie, jakie warunki trzeba spełnić, by dostać się na teren naszych sąsiadów.

Z tego artykułu dowiesz się:

Od dziś Niemcy i Czechy wprowadzają ograniczenia na granicach dla Polaków

Co trzeba będzie zrobić, by przekroczyć granicę

Ile w ciągu roku odnotowano zachorowań u naszych sąsiadów

Niemcy i Czechy uszczelniają granicę

Trudna sytuacja epidemiczna w Polsce (w tym tygodniu po raz pierwszy od listopada odnotowano ponad 27 tys. zakażeń dziennie) nie umyka naszym sąsiadom. Niemcy i Czechy podjęły w związku z tym decyzje, które wiązać się będą z utrudnieniami dla milionów Polaków.

W piątek berliński Instytut Ochrony Zdrowia im. Roberta Kocha (RKI) poinformował, że Polska została zaklasyfikowana jako kraj wysokiego ryzyka pod względem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Poza naszym krajem zakwalifikowano również Cypr i Bułgarię. Wiązać się to będzie z ograniczeniami w przekraczaniu granicy.

Od 21 marca, czyli od dziś jak przypomina Polska Agencja Prasowa, u naszych zachodnich sąsiadów obowiązuje rozporządzenie, zgodnie z którym wjazd z Polski na terytorium Niemiec będzie możliwe po przedstawieniu negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego.

Na wzrost zachorowań w Polsce reagują również nasi południowi sąsiedzi. W piątek czeskie Ministerstwo Zdrowia zaliczyło Polskę – obok Cypru, Danii i Norwegii – do państw o najwyższym stopniu ryzyka epidemicznego, co również będzie się wiązało z trudnościami na granicy m.in. dla obywateli naszego kraju.

Podobnie jak w przypadku niemieckiej granicy, wjazd na teren Czech nie będzie możliwy bez negatywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Potem 5-dniowa kwarantanna, po której trzeba będzie wykonać kolejny test. Dopiero jego negatywny wynik pozwoli na zakończenie izolacji.

Jak zauważa PAP, test, który wymagany jest przy wjeździe do Czech, nie może być starszy niż 72 godziny.

Obostrzenia u sąsiadów

Gdy już kwarantanna się skończy i będzie można swobodnie przemieszczać się po terenach naszych południowych sąsiadów należy pamiętać o maseczce. Warto tu podkreślić, że w Czechach do 14 dni po przyjeździe należy nosić (poza miejscem zamieszkania) maseczkę o standardzie FFP2 (filtering face piece), jej zaletą, w porównaniu do masek materiałowych czy chirurgicznych, jest stosunkowo dobre przyleganie do twarzy) lub wyższej.

Czeski resort zdrowia, jak podaje PAP, zwracał uwagę, że podróżowanie między państwami może odbywać się jedynie w niezbędnych i udokumentowanych wypadkach losowych. Wyjątki od tej zasady obowiązują pracowników transgranicznych oraz uczniów, czy osoby udające się do placówek medycznych.

Stan wyjątkowy w Czechach

Agencja przypomina, że jeszcze w lutym czeskie władze zakazały podróży m.in. do Brazylii, RPA, Kenii, Mozambiku, Tanzanii, Zambii czy Zimbabwe.

Od początku pandemii w Czechach odnotowano blisko 1,5 mln zakażeń koronawirusem. Liczba zgonów zbliża się natomiast do 25 tys.

Do 28 marca, czyli do końca przyszłego tygodnia w kraju ma potrwać stan wyjątkowy. Do tego samego dnia przedłużono lockdown w Niemczech, gdzie w ciągu nieco ponad roku zachorowało prawie 2,7 mln osób, zaś liczba zgonów zbliża się do 75 tys.

biznesinfo

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: