NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Lekarz w słupskim szpitalu: wypier… za szklane drzwi z tym małym skur… z mutacją. Matka dziecka wstrząśnięta ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
19 marca 2021r

Dwie skargi jednego dnia otrzymaliśmy na lekarza, który w niedzielę przyjmował w ramach Nocnej Opieki Chorych w słupskim szpitalu. Zdaniem matek chorych dzieci – lekarz z obawy o zarażenie się koronawirusem – niewłaściwie zajął się dziećmi, a do tego miał być wulgarny. Pielęgniarki przepraszały za zachowanie doktora, tłumacząc, że są zmuszone, aby z nim pracować.

List, jaki otrzymaliśmy od kobiety, która w niedzielę, 14 marca, była z dzieckiem w słupskim szpitalu w ramach Nocnej Opieki Chorych, czytaliśmy z niedowierzaniem. Aż trudno uwierzyć, że z ust lekarza padły takie słowa.

– W niedzielę, 14 marca, około godziny około 12 pojechałam do szpitala po pomoc dla mojego małego dziecka, które ma rok i trzy miesiące. Dziecko było słabe, płaczliwe, z gorączką – zaczyna opowiadać kobieta. – Wcześniej zadzwoniłam, aby pielęgniarka wpuściła mnie do poczekalni. Były dwie panie pielęgniarki. Jedna kazała rozebrać się i poczekać z dzieckiem na doktora. Pani pielęgniarka poszła zgłosić do doktora, że jestem już z małym dzieckiem. Słów, które dochodziły z gabinetu, nie powinnam nigdy usłyszeć. Doktor do pani pielęgniarki mówił straszne słowa typu:

„wypierd… za szklane drzwi z tym małym skurwysynem z mutacją… Ty myślisz, że szczepionka mnie uchroni? Takie małe skur…syny są najgorsze”

Padło jeszcze wiele innych przykrych słów – relacjonuje kobieta.

W gabinecie wulgaryzmów już nie było, ale doktor nie był uprzejmy.

– W gabinecie zabiegowym wsadził dziecku patyk w gardło – „widzi pani…” Na szybkiego przyłożył, żeby zbadać i to wszystko. Poszedł do swojego gabinetu. Był bardzo niemiły i obraził mnie oraz moje dziecko. Nie mogę jeszcze do tej pory uwierzyć w to, co usłyszałam – mówi mama dziecka.

Pielęgniarka przepraszała

– Pani pielęgniarka po cichu mówiła do mnie: „Przepraszamy za doktora. Jesteśmy zmuszone, by z nim pracować.” Ja zapytałam, czy on zawsze taki, a pielęgniarka odpowiedziała, że jest dużo skarg na niego. Ze zdziwieniem zapytałam, czemu on tu jeszcze pracuje. Słowa, których on używał, były bardzo przykre i obrażające mnie oraz moje dziecko. Nie chciałabym już nigdy w życiu, aby coś takiego mnie spotkało. Teraz, idąc do lekarza, będę szła ze strachem i obawą. Pomocy mojemu dziecku udzielono na SOR. Nie mieści mi się to w głowie, że to nie pierwszy przypadek i taki lekarz jeszcze pracuje. Boi się leczyć ludzi z obawy, że sam się zarazi. Nie życzę nikomu trafić na tego bardzo niemiłego doktora – kończy kobieta.

W szpitalu w Słupsku powstał oddział izolacyjny dla pacjentó…

Tego samego dnia otrzymaliśmy drugą skargę także na tego samego doktora

– W niedzielę, 14.03, zgłosiłam się telefonicznie do szpitala na pomoc doraźną w sprawie mojej niespełna sześcioletniej córki, która dostała uporczywej wysypki. Czekałam ponad 2 godziny na telefon od lekarza, który w ten dzień pełnił dyżur. Dla mnie to jest nie do pomyślenia, by tyle czekać w sprawie dziecka, któremu z każdą minutą dolegliwości postępują, do wysypki dochodzi gorączka. W końcu telefon zadzwonił. Dr W.J. (imię i nazwisko znane redakcji) – apatyczny, zniechęcony, nieprzyjemny. Kiedy powiedziałam, że jest wysypka i gorączka usłyszałam słowa „z wysypkami najgorsze jest to, że nigdy nie wiemy o co chodzi”. To ja się pytam, kto ma wiedzieć?! Przeprowadza wywiad dalej, czy córka często choruje, czy jest obrzęk błon śluzowych, katar, kaszel? Odpowiadam, że nie, córka okaz zdrowia, ani jednej infekcji w okresie jesienno-zimowym, bez kataru, bez kaszlu od kilku ładnych miesięcy. Wtem dostaję diagnozę: liszajec, często występuje przy infekcjach. Czy on mnie słyszał? Córka zdrowa jak ryba i przepisuje antybiotyk. Podobno dość silny. Bez chęci obejrzenia dziecka, obejrzenia wysypki – opisuje swoją historię kobieta.

W szpitalu:
– Pojechałam do szpitala po receptę, na miejscu jestem świadkiem jak kobieta, która przyszła z kilkunastoletnim synem rozmawia przez telefon z lekarzem – będąc na miejscu! Mówi, że dziecko boli brzuch, że kłuje, promieniuje, że to już trzeci dzień. Po czym rozłącza się i mówi do swojego męża, że będzie recepta. Mąż kobiety zaskoczony, ale jak? Bez badania, bez usg brzucha? Sytuacja jak u nas. Receptę odebrałam, ale posłuchałam swojego instynktu i antybiotyku nie wykupiłam. Dziś poszłam z córką do naszego pediatry. Doktor obejrzał ją i zdiagnozował – zwykła pokrzywka. Lekarz pochwalił decyzje o niepodawaniu antybiotyku.

Kobieta jest wściekła.

– To nonsens. Podawać w ciemno, bez zbadania antybiotyki i to jeszcze dziecku! Jeśli inny rodzic zaufa w stu procentach takiemu lekarzowi, może zrobić własnemu dziecku krzywdę. Kto weźmie później odpowiedzialność, jeśli okaże się, że zostanie źle dobrany lek? Przecież to może zagrażać zdrowiu, a nawet życiu dzieci! A sytuacja w szpitalu, pokazała, że ten lekarz robi to nagminnie. Poczytałam również opinie o tym lekarzu, sporo ludzi miało z nim takie doświadczenie, jak ja. Oczywiście skarga do NFZ zostanie jutro przeze mnie wysłana listownie.”

Co na to szpital?

– W sprawach obu skarg szpital zwrócił się z wnioskiem o wyjaśnienia do firmy, u której kontraktujemy usługi lekarzy pracujących na NOCH (od red. Nocna Opieka Chorych). Ustosunkujemy się do zarzutów pacjentów po uzyskaniu odpowiedzi od przedsiębiorstwa zatrudniającego lekarzy – mówi Marcin Prusak, rzecznik prasowy szpitala w Słupsku.

I jednocześnie dodaje:

– Przypominam, że każdy pacjent, który uważa, że naruszone zostały jego prawa może zwrócić się ze skargą do szpitalnego pełnomocnika ds. pacjenta. Pani Magdalena Pasieka przyjmuje sygnały od pacjentów pod służbowym numerem telefonu komórkowego 518 020 870 lub adresem e-mail: m.pasieka@szpital.slupsk.pl.

Jedna z opisanych skarg została już oficjalnie skierowana do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku i trafiła do rozpatrzenia przez rzecznika praw pacjenta. – W takiej sytuacji – do czasu oficjalnego rozpatrzenia skargi przez rzecznika – nie możemy wypowiadać się w sprawie – mówi rzecznik.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: