NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ- INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POŚLE GRZEGORZU BRAUN !! ZBLIŻA SIE KOLEJNA ROCZNICA NAJWIĘKSZEGO MORDU SĄDOWEGO W HISTORII ŚWIATA ! WEŹ SIĘ DO ROBOTY !!

7.75 avg. rating (78% score) - 4 votes

WITAM W ZWIĄZKU Z TYM IŻ ZA KILKANAŚCIE DNI BĘDZIEMY OBCHODZILI UROCZYŚCIE KOLEJNĄ ROCZNICĘ NAJSŁYNNIEJSZEGO MORDU SĄDOWEGO W DZIEJACH ŚWIATA ( WIELKANOCNE ŚWIĘTA)

PRZYPOMINAM TEN MÓJ TEKST – JAKO WEZWANIE DO DZIAŁANIA DLA LIDERA KONFEDERACJI GRZEGORZA BRAUNA – KTÓRY W SWOIM CZASIE BYŁ GORĄCYM ZWOLENNIKIEM – INTRONIZOWANIA JEZUSA Z NAZARETU NA POŚMIERTNE STANOWISKO KRÓLA POLSKI I POLAKÓW ….

DZIŚ JEST PAN POSŁEM !! I PODJĘCIE DZIAŁAŃ W CELU KASACJI WYROKU I REHABILITACJI JEZUSA CHRYSTUSA POWINNO LEŻEĆ PANU NA SERCU …… NO CHYBA ŻE PAŃSKIE DZIAŁANIA W CZASIE KAMPANII INTRONIZACYJNEJ TO BYŁY POZOROWANE POSUNIĘCIA W CELU OGŁUPIANIA CIEMNIAKÓW ….. TERAZ TO ZADANIE PRZED KTÓRYM PANA STAWIAM JEST !!  OSIĄGALNE I NIE WYMAGA CUDÓW – DO DZIEŁA JEŚLI MASZ HONOR 

W PONIŻSZYM TEKŚCIE ZNAJDZIE KAŻDY UCZCIWY CZŁOWIEK ARGUMENTY ZA WSZCZĘCIEM TEJ PROCEDURY ..

TEKST Z ROKU 2016 !! – AKTUALIZACJA O WSTĘPNA NOTKĘ 21.03.2021

Jezus z Nazaretu -KASACJA WYROKU I REHABILITACJA dla czego to nie możliwe ??

Od jakiegoś czasu znów głośno w necie o „intronizacji Jezusa na króla Polski”

zanim dojdzie do tej schizofrenii , coś napiszę w formie pytania do zwolenników tej szopki i znawców tematu

JEDNO PROSTE PYTANIE … CZY ZATEM PRZED TĄ „INTRONIZACJĄ” KTÓRĄ CHCĄ DOKONAĆ LUDZIE , NIE POWINNO SIĘ PRZEPROWADZIĆ REWIZJI PROCESU JEZUSA Z NAZARETU , DOKONAĆ REHABILITACJI I UNIEWINNIENIA !!!

SKORO SKAZALI GO LUDZIE PRZED SĄDEM LUDZKIM …… ZDAJE SIĘ ŻE ZWYKŁA PRZYZWOITOŚĆ BY NAKAZYWAŁA PRZEPROWADZENIE TAKIEJ OPERACJI PRZEZ NASTĘPCÓW PRAWNYCH CESARSTWA RZYMSKIEGO ..

A TAKOWY SUKCESOR ISTNIEJE WSPÓŁCZEŚNIE …… ZATEM JEST TO MOŻLIWE Z PRAWNEGO PUNKTU WIDZENIA I KONIECZNE Z PUNKTU WIDZENIA SPRAWIEDLIWOŚCI I PRZYZWOITOŚCI ……

TROSZKĘ PRZEINACZĘ LEKKO i PARAFRAZUJĄC …… ALE INTELIGENTNY ZORIENTUJE SIĘ O CO CHODZI

„CO CESARSKIE CESARZOWI ………….. CO BOSKIE BOGU……………….. „

kto wie co wpisać w wykropkowane ????/

JAK SIE UPORACIE DRODZY ZWOLENNICY INTRONIZACJI Z TYM CO NAPISAŁEM TO BĘDZIECIE WIEDZIELI WSZYSTKO O TYM CZY WARTO I CZY JEST POWAŻNYM POMYSŁ KORONACJI JEZUSA Z NAZARETU OBYWATELA RZYMSKIEGO , BEZ JEGO ZGODY NA KRÓLA POLSKI ………. O.K ?


========================================

JEŻELI W MOCY LUDZKIEJ BYŁO SKAZAĆ GO PRAWOMOCNYM WYROKIEM I WYKONAĆ WYROK ŚMIERCI !!

TO REHABILITACJA , REWIZJA PROCESU I UNIEWINNIENIE TEŻ JEST W WASZEJ LUDZKIEJ MOCY ………….. ZATEM PRZESTAŃCIE PIER…………… O KORONOWANIU !!! GO NA JAKIEGOŚ KRÓLA A NAPRAWCIE KRZYWDĘ JAKĄ WYRZĄDZILIŚCIE MU ……. WY !!! LUDZIE ….. BO PRZYZWOITOŚĆ TEGO WYMAGA ……… ŻOŁNIERZE WYKLĘCI MAJĄ DO TEGO PRAWO …. A ON NIE ????????

JEZUS Z NAZARETU JEST NAJDŁUŻEJ W HISTORII ZNANYM NIEWINNIE SKAZANYM !!

NIGDY NIE ZREHABILITOWANYM CZŁOWIEKIEM !!

O KTÓREGO NIEWINNOŚCI WIE I WIEDZIAŁA NA PRZESTRZENI WIEKÓW  WIELOMILIARDOWA RZESZA LUDZI  NIE TYLKO CHRZEŚCIJAN ALE KAŻDY UCZCIWY CZŁOWIEK KTÓRY ZAPOZNAŁ SIĘ Z TĄ SPRAWĄ KARNĄ !!

I CO

CHCECIE SWOJĄ OFIARĘ PRZEKUPIĆ JAKĄŚ LIPNĄ KORONACJĄ …….. A KASACJI WYROKU NIE ?

DZIWNE …………

7.75 avg. rating (78% score) - 4 votes
CZERWONE

11 thoughts on “POŚLE GRZEGORZU BRAUN !! ZBLIŻA SIE KOLEJNA ROCZNICA NAJWIĘKSZEGO MORDU SĄDOWEGO W HISTORII ŚWIATA ! WEŹ SIĘ DO ROBOTY !!

 1. TO JEST PROFANACJA SATANISTYCZNA ŻEBY CZYJEŚ ZWŁOKI KORONOWAĆ NA KRÓLA JAK TO SYMBOL WATYKAŃSKI (taka kultura śmierci)
  Czemu tylko Polski? Kim są Polacy, że innych będą poniżać w jakiś tam sposób? W nagrodę za tą demo(N)krację szlachecką?

 2. Duże miasto w centrum Polski. Z kina wylewa się tłum widzów po zobaczeniu filmu Pasja – w reżyserii Mela Gibsona.

  Idące cztery kobiety w wieku ok. 45 – 70 lat głośno rozprawiają.

  – Nie wiedziałam, że Matka Boska była Żydówką.
  – A kim miałaby być?
  – Jak to kim – Polką!
  – ????!
  – No bo przecież jest Matka Boska Częstochowska.

  Tacy ludzie są bardziej impregnowani niż ortalion. Oni są zaślepieni w prymitywnej, fasadowej wierze nie rozumiejąc istoty wiary.

  Teraz quiz dla wiernych.

  – Co znaczy określenie „parafiaństwo”?

  Odpowiedź:

  Ogół cech właściwych parafianom; zaściankowość, nieumiejętność zachowania się w pewnych sytuacjach lub brak wykształcenia, zacofanie, ograniczenie, głupota. Ciemne zahukane, agresywne, nietolerancyjne, zaściankowe, nienawistne, niewykształcone niewolnicze pospólstwo potrafiące zajadle atakować, obrażać, nienawidzić, poniżać.

  Kto uważa, że jest inaczej wujek Google odpowie – parafiaństwu.

  1. Jezus nie był żydem, Maria również. Żydzi w NT występowali, ale jako faryzeusze i tylko 1 apostoł nim był – judasz.

   1. Jezus urodził się w żydowskiej rodzinie .Cała jego rodzina począwszy od najdalszych jej członków i najbliższe otoczenie to żydzi wyznawcy Jahve .Po jego narodzinach Józef i Maria byli zobowiązani złożyć ofiarę całopalną na jego ołtarzu . Nie było ich stać na nic innego tylko na 2 synagorlice ,więc takowe złożyli .Jezus był synem z nieprawego łoża ,urodził się w czasie gdy miesiące poprzedzające jego narodziny należały do wstrzęmięźliwości płciowej .To samo w sobie było wielkim skandalem dla Marii i wielkim zagwozdkiem dla Józefa .Mieli bardzo duże kłopoty z środowisku kapłańskim tej diaspory .Skandal gonił skandal .Ale o tym pisze tylko kabała i stare księgi WOJEN PANA które nie są do dyspozycji chrześcijan .Zostały utajnione nawet wśród żydów .Przecież zapłodnienie in-vitro jest stosowane na ziemi dopiero jakieś 40 lat ,nikt przed tym nie wiedział nic o genetyce i rozmnażaniu poza ustrojowym . A kto zapłodnił Marię i dlaczego to temat na inny komentarz . Dodam tylko ,że Joszua nie był pierwszym i ostatnim awatarem na ziemi !

 3. Mizia dobrze wiemy iż Jezusa nikt nie uniewinni…
  wpierw trzeba udowodnic iż oskarzyciele byli w błędzie…
  ale….
  na początek można by zdjąć klątwy nałożone na ten piękny kraj i ludność…..

  1. ZBRODNIE SĄDOWE SIĘ NAPRAWIA , A NAJBARDZIEJ ZNANEJ ZBRODNI SĄDOWEJ JAKOŚ NIKT PRZEZ TYLE LAT……….. NIE NAPRAWIŁ CHOĆ MOŻNA SPOKOJNIE BEZ PROBLEMU !!

   i proszę nie pisać że niema właściwego organu sądowego który mógł by się tym zająć taki organ można bez problemu powołać !!

   1. taka intronizacja to próba przekupstwa stanowiskiem ofiary żeby ??????? mi zależało by bardziej na zdjęciu odium winnego i skazańca niż obietnica zrobienia zemnie jakiegoś króla ……….. MYŚLISZ ŻE MU ZALEŻY ??? NA TYM ??

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: