NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Filipiny twierdzą, że 220 chińskich łodzi wpłynęło na Morze Południowochińskie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Philippines says 220 Chinese boats have encroached in South China Sea | Al  Arabiya English

MANILA (Reuters) – Filipiny wezwały Chiny w niedzielę do wycofania ponad 200 chińskich łodzi, które zostały zauważone na rafie na Morzu Południowochińskim, mówiąc, że obecność statków narusza ich prawa morskie, ponieważ twierdzą, że są właścicielami tego obszaru.

Władze powiedziały, że filipińska straż przybrzeżna zgłosiła, że około 220 statków, uważanych za obsadzone przez chiński personel milicji morskiej, widziano zacumowane przy Whitsun Reef, którą Manila nazywa Julian Felipe Reef, 7 marca.

„Wzywamy Chińczyków do zaprzestania tego wtargnięcia i natychmiastowego wycofania tych łodzi naruszających nasze prawa morskie i wkraczających na nasze suwerenne terytorium” – powiedział minister obrony Delfin Lorenzana.

Minister spraw zagranicznych Teodoro Locsin, zapytany, czy złoży protest dyplomatyczny w sprawie łodzi, powiedział dziennikarzowi na Twitterze: „Tylko jeśli generałowie mi powiedzą. W moim zegarku polityka zagraniczna jest pięścią w żelaznej rękawicy sił zbrojnych”.

Statki są łodziami rybackimi, co do których uważa się, że są obsadzone przez chiński personel przeszkolony przez wojsko, według filipińskich urzędników ds. bezpieczeństwa.

Obecność statków w tym obszarze budzi obawy o przełowienie i zniszczenie środowiska morskiego, a także zagrożenia dla bezpiecznej nawigacji, powiedział późno w sobotę filipiński międzyrządowy zespół zadaniowy.

Chińskie ministerstwo spraw zagranicznych nie odpowiedziało natychmiast na prośbę o komentarz w niedzielę, a telefony do chińskiej ambasady w Manili szukające komentarza pozostały bez odpowiedzi.

Międzynarodowy trybunał unieważnił roszczenia Chin do 90% Morza Południowochińskiego w 2016 roku, ale Pekin nie uznaje tego orzeczenia. Chiny zbudowały w ostatnich latach wyspy na spornych wodach, umieszczając na niektórych z nich pasy lotnicze.

Tajwan, Malezja, Wietnam, Filipiny i Brunei roszczą sobie prawa do części morza.

W styczniu Filipiny zaprotestowały przeciwko nowemu chińskiemu prawu, które zezwala straży przybrzeżnej na ostrzeliwanie zagranicznych statków, określając to jako „groźbę wojny”.

Stany Zjednoczone wielokrotnie potępiały to, co nazywały próbami zastraszania przez Chiny sąsiadów o sprzecznych interesach, podczas gdy Pekin krytykował Waszyngton za to, co nazywał ingerencją w jego wewnętrzne sprawy.

Grupa zadaniowa stwierdziła, że Whitsun Reef znajduje się w wyłącznej strefie ekonomicznej Manili, opisując to miejsce jako „dużą płytką rafę koralową w kształcie bumerangu w północno-wschodniej części Pagkakaisa Banks and Reefs”.

Grupa zadaniowa przyrzekła, że będzie nadal „pokojowo i aktywnie realizować swoje inicjatywy w zakresie ochrony środowiska, bezpieczeństwa żywnościowego i swobody żeglugi” na Morzu Południowochińskim.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: