NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Facebook projektuje bransoletkę, która pozwoli Ci obsługiwać rozszerzoną rzeczywistość

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Facebook zaprezentował koncepcję inteligentnej opaski zaprojektowanej do „czytania myśli” użytkownika, pozwalając mu obsługiwać obiekty rozszerzonej rzeczywistości lub pisać tekst na wirtualnej klawiaturze.

Przeglądając różne źródła danych wejściowych dla okularów wirtualnej rzeczywistości, programiści z FRL Research, działu Facebooka zajmującego się technologiami rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, zdecydowali się na nadgarstek jako miejsce, w którym nosimy zegarek, co oznacza, że może on rozsądnie pasować do codziennego życia i kontekstów społecznych, ze względu na bliskość rąk, które pozwalają nam na interakcję ze światem.

Działanie bransoletki opiera się na elektromiografii, która umożliwia przekształcenie sygnałów elektrycznych z nerwów ruchowych biegnących do ręki na polecenia cyfrowe, które mogą być wykorzystane do sterowania funkcjami urządzenia. Zapewnia to stopień kontroli, który jest wysoce konfigurowalny i może być dostosowany do wielu sytuacji.

Sygnały są tak wyraźne, że system może wykryć jednomilimetrowy ruch palca lub nawet samą próbę poruszenia palcem, wyjaśnia FRL Research.

W początkowej fazie opaska będzie wykrywała proste polecenia, takie jak naciskanie kciuka na palec wskazujący. Jednak w miarę udoskonalania systemu sterowanie będzie stawało się coraz bardziej skomplikowane, aż do momentu, gdy będzie on mógł obsługiwać interfejsy użytkownika i wirtualne obiekty w rzeczywistości rozszerzonej, a nawet zdalnie sterować wirtualnymi obiektami.

Firma przewiduje, że w przyszłości będziemy mogli nawet naciskać nieistniejące przyciski na wirtualnej klawiaturze, szybko wpisując tekst na stole lub na kolanach.

Koncepcja przewiduje również włączenie inteligentnych kliknięć i interfejsów, które dostosowują się do użytkownika i jego kontekstu w czasie rzeczywistym. Na przykład, jeśli użytkownik zamierza pójść pobiegać, sztuczny intelekt, bazując na wcześniejszych zachowaniach, może zasugerować mu, że może chcieć posłuchać muzyki, a na okularach pojawi się menu z pytaniem, czy chce, aby aktywowano jego playlistę muzyczną. Użytkownik musiałby po prostu zaakceptować lub odrzucić propozycję.

„Celem interfejsów neuronowych jest obalenie długiej historii interakcji człowiek-komputer na rzecz tego, by ludzie mieli większą kontrolę nad maszynami niż maszyny nad nami” – mówi Thomas Reardon, dyrektor ds. interfejsów neuromotorycznych w FRL Research. „Chcemy, aby doświadczenia obliczeniowe, w których człowiek jest absolutnym centrum całego doświadczenia” – podkreśla.

https://cubasi.cu/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: