NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Europa się zamyka: zakaz przemieszczania się, odwiedzin w domach i godziny policyjne ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
2021-03-20 06:00
fot. Marcos del Mazo / Shutterstock

Od piątku w 16 francuskich departamentach, w tym w Paryżu, obowiązuje czterotygodniowy lockdown. „Epidemia przyspiesza” – oznajmił premier Francji, Jean Castex ogłaszając obostrzenia. Nowe ograniczenia wprowadzi też Bułgaria i stolica Ukrainy, Kijów. W tym tygodniu przepisy antyepidemiczne zaostrzyły już Włochy i Hiszpania.

W Paryżu, a także w regionie paryskim Ile–de-France i objętych lockdownem departamentach zamknięte zostaną sklepy z produktami, które nie są niezbędne do życia. Mieszkańcy będą mogli wychodzić z domu na odległość 10 km i nie będą mogli przemieszczać się między departamentami z wyjątkiem wyjątkowych sytuacji i w celach zawodowych. Szef rządu zalecił pracę zdalną przynajmniej cztery dni w tygodniu wszystkim tym pracownikom i zakładom pracy, które mogą w tym trybie funkcjonować.

W całej Francji wciąż obowiązuje najdłuższa w Europie godzina policyjna, trwająca od godz. 18 do 6 rano, a od soboty (20 marca) od godz. 19 do 6 rano. Zamknięte są bary, restauracje, kina, teatry, muzea, siłownie i wyciągi narciarskie.

W Bułgarii od poniedziałku (22 marca) zamknięte będą wszystkie placówki edukacyjne, restauracje, centra handlowe i większe sklepy, kina, teatry i siłownie. Takie ograniczenia potrwają co najmniej 10 dni w całym kraju i dwa tygodnie w jego stolicy Sofii. Na początku marca w Bułgarii zniesiono większość związanych z epidemią koronawirusa restrykcji, chociaż od początku lutego zwiększała się liczba zakażeń. Rząd zdecydował w czwartek o powrocie do obostrzeń, gdyż krzywa zachorowań wciąż rośnie, zbliżając się do poziomu ze szczytu drugiej fali epidemii, która miała w tym kraju miejsce pod koniec listopada 2020 r.

W stolicy Ukrainy Kijowie od soboty (20 marca) będzie obowiązywać trzytygodniowy lockdown – poinformował w czwartek mer miasta Witalij Kliczko. Zamknięte zostaną centra handlowe i placówki kultury, w tym kina i teatry. Nie będzie też można organizować imprez masowych, ograniczona zostanie liczba osób mogących modlić się w świątyniach. Restauracje nie będą przyjmowały klientów, dopuszczalna będzie jedynie sprzedaż na wynos. Kliczko ogłosił, że wszystkie przedsiębiorstwa państwowe i urzędy przejdą na pracę zdalną i zaapelował, by taki sam tryb pracy został wprowadzony w prywatnych przedsiębiorstwach. Na Ukrainie od lutego wzrasta liczba zakażeń i spowodowanych nimi zgonów. W tym tygodniu średnia dzienna liczba ofiar koronawirusa zrównała się z tą notowaną w szczycie drugiej fali epidemii.

W Czechach otwarte są tylko sklepy z najpotrzebniejszym asortymentem, a restauracje serwują jedynie posiłki na wynos. Zamknięte są miejsca rozrywki, obiekty sportowe (w tym wyciągi narciarskie) i placówki kultury. Region swojego zamieszkania można opuszczać tylko z uzasadnionych powodów, takich jak dojazd do pracy czy konieczność pomocy członkom rodziny. Od godz. 21 do 5 rano obowiązuje godzina policyjna podczas której bez uzasadnionej przyczyny nie wolno wychodzić z domu. W zakładach pracy zatrudniających więcej niż 10 osób pracownicy niewykonujący swoich zadań zdalnie musza obowiązkowo raz w tygodniu przechodzić badania na obecność koronawirusa.

Na Słowacji miejsce zamieszkania można opuszczać tylko w określonych sytuacjach. By pójść do pracy czy uprawiać sport na świeżym powietrzu trzeba mieć jednak negatywny wynik badania na obecność koronawirusa. Bez takiego zaświadczenia można tylko wyjść do najbliższego sklepu po niezbędne zakupy, do apteki, lekarza, punktu wykonywania testów czy do bliskich osób, jeżeli potrzebują pomocy. Wynik testu (antygenowego lub PCR) można też zastąpić zaświadczeniem potwierdzającym przebycie infekcji lub zaszczepienie przeciw Covid-19. Generalnie zakazane jest opuszczanie powiatu zamieszkania, rząd zapowiedział w środę, że ograniczy również możliwość opuszczania kraju w celach turystycznych.

We Włoszech od poniedziałku (15 marca) do 6 kwietnia w większości regionów, w tym w największych miastach, obowiązują zaostrzone przepisy antyepidemiczne. Wychodzenie z domu dozwolone jest tam tylko w uzasadnionych przypadkach związanych z pracą, zdrowiem czy niezbędnymi zakupami. Opuszczając miejsce zamieszkania trzeba mieć przy sobie zaświadczenie (w formie papierowej lub elektronicznej) zawierające dane osobowe, trasę i cel wyjścia. Nauka w szkołach wszystkich szczebli odbywa się zdalnie, działają tylko sklepu z niezbędnymi towarami, w prywatnych mieszkaniach nie wolno przyjmować gości. W całych Włoszech generalnie zakazane jest przemieszczanie się wewnątrz kraju, od godz. 22 do 5 rano obowiązuje też godzina policyjna.

W Hiszpanii w środę (17 marca) wszedł w życie obowiązujący do niedzieli (21 marca), w trakcie tamtejszego długiego weekendu, zakaz opuszczania wspólnot autonomicznych. Podróżować miedzy regionami kraju można jedynie w uzasadnionych przypadkach, takich jak powody zawodowe czy zdrowotne. Ograniczono również liczbę osób mogących siedzieć przy restauracyjnych stolikach, w prywatnych spotkaniach w domach mogą uczestniczyć tylko członkowie najbliższej rodziny. W całym kraju w nocy obowiązuje godzina policyjna. Dokładny czas jej trwania zależy od regionu, zazwyczaj zaczyna się o godz. 22 i kończy o 6 rano.

W Niemczech lockdown został na razie przedłużony do 28 marca, ale część restrykcji została już złagodzona. Do nauki stacjonarnej wrócili uczniowie szkół podstawowych, stopniowo wznawiana jest nauka w klasach w szkołach średnich. Na nowo otwarto zakłady fryzjerskie i niektóre zamknięte wcześniej sklepy. Nadal nieczynne pozostają restauracje, placówki kultury i obiekty sportowe. W całym kraju w sklepach i pojazdach transportu zbiorowego obowiązkowe jest noszenie maseczek chirurgicznych lub masek z filtrem (FFP2 lub FFP3). W prywatnych spotkaniach może uczestniczyć do pięciu osób z dwóch różnych gospodarstw domowych, nie wliczając w to dzieci do 14 roku życia.

W Wielkiej Brytanii uczniowie powrócili do szkół. To pierwszy etap przewidzianego na kilka faz luzowania obowiązujących ograniczeń. Zasady wciąż obowiązującego lockdownu nieznacznie różnią się pomiędzy poszczególnymi częściami Wielkiej Brytanii. W całym kraju z domu można wychodzić tylko z uzasadnionego powodu, obowiązuje też zakaz spotkań towarzyskich i odwiedzin w prywatnych domach, z wyjątkiem konieczności sprawowania opieki nad dziećmi lub osobami potrzebującymi pomocy. Zamknięte są sklepy, które nie sprzedają towarów pierwszej potrzeby, punkty usługowe, obiekty sportowe i rozrywkowe. Restauracje prowadzą sprzedaż na wynos. Od soboty złagodzono restrykcje w Walii, gdzie zniesiono generalny nakaz pozostawania w domach zastępując go obowiązkiem pozostawania w pobliżu miejsca zamieszkania.

W Portugalii w poniedziałek (15 marca) ponownie otwarto placówki handlowe i usługowe nieoferujące towarów pierwszej potrzeby, a także kościoły. Do klas wrócili uczniowie szkół podstawowych. Według zapowiedzi rządu zajęcia w tradycyjnej formie w gimnazjach i szkołach średnich mają zostać przywrócone 5 kwietnia. Placówki kultury mogą wznowić działalność w drugiej połowie kwietnia, ale dalsze luzowanie obostrzeń będzie uzależnione od sytuacji epidemicznej.

Na Węgrzech co najmniej do 22 marca zamknięte będą wszystkie sklepy z wyjątkiem m.in. spożywczych i aptek, a także wszystkie punkty usługowe z wyjątkiem m.in. prywatnych gabinetów lekarskich. Do 7 kwietnia zamknięto przedszkola i szkoły podstawowe, zajęcia w tych ostatnich będą się odbywać zdalnie. Już wcześniej nauka w tym trybie była prowadzona w szkołach średnich i na uczelniach. Nadal obowiązuje godzina policyjna od godz. 20 do 5 rano.

Na Litwie obostrzenia są stopniowo łagodzone. Od poniedziałku (15 marca) ponownie otwarto większość sklepów, muzea i galerie sztuki. Już wcześniej zezwolono na otwarcie zakładów fryzjerskich i bibliotek oraz wznowiono odprawianie mszy świętych z udziałem wiernych. Lokale gastronomiczne i obiekty sportowe pozostają zamknięte. Nauka w szkołach wciąż odbywa się zdalnie.

W Finlandii 9 marca zamknięto lokale gastronomiczne i niektóre instytucje publiczne, np. biblioteki. Nauczanie w szkołach ponadpodstawowych odbywa się zdalnie. Ograniczono także możliwość korzystania z siłowni i basenów. Te ograniczenia obowiązują w 15 z 19 okręgów administracyjnych kraju i potrwają na razie do 28 marca.

adj/ jar/ arch/bankier

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: