NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy wolność i pluralizm mediów są naprawdę zagrożone w Polsce?☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Mateusz Morawiecki · Zdjęcie: Facebook

Olivier Bault

W środę, 10 marca, w Parlamencie Europejskim odbyła się debata plenarna pt.  „Rządowe wysiłki na rzecz uciszenia wolnych mediów w Polsce, na Węgrzech iw Słowenii”. Dyskusja była wcześniej w tygodniu na stronie internetowej Parlamentu Europejskiego pod tytułem „atak na wolność mediów w Polsce, na Węgrzech i Słowenii”  zostało ogłoszone , z następującym opisem sytuacji w Polsce: ” W Polsce, rząd planuje wprowadzenie podatku do pobierania wpływów z reklam w mediach na opiekę zdrowotną i kulturę, co jest krytykowane jako nieproporcjonalne, ponieważ jest skierowane przeciwko niezależnym mediom. „

Zgodnie z tym opisem i komentarzami posłów podczas debaty 10 marca, rząd Mateusza Morawieckiego zamierza bardziej niż inne opodatkować „niezależne media”, aby je uciszyć.

Uważa się zatem, że przez „niezależne media” rozumie się media prywatne wrogie rządowi i większości parlamentarnej koalicji Zjednoczonej Prawicy, na czele której stoi Prawo i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego (PiS).

Wyszehradzkiej post wspomniano  Proponowana podatku od reklamy  miesiąc temu . Najpierw wyjaśnijmy, że jest to nadal projekt ustawy pochodzący z szeregów PiS, ale nie od żadnej z pozostałych dwóch partii  koalicji Zjednoczonej Prawicy. lubić. Nie ma więc na tym etapie gwarancji, że projekt ten wejdzie w życie, dlatego debata w Parlamencie Europejskim wydaje się przedwczesna, jeśli chodzi o Polskę. Drugą kwestią, którą należy zauważyć, jest to, że projekt podatku od reklamy miałby wpływ na wszystkie media publiczne i prywatne, niezależnie od linii redakcyjnej. Jedynym kryterium ustalenia stawki podatkowej byłaby wielkość wpływów z reklam. Jest to więc ten sam rodzaj podatku, który został wprowadzony na Węgrzech w 2014 roku. Węgierski podatek od dochodów z reklam został zaatakowany przez Komisję Europejską, bo ze względu na swój progresywny charakter (podobnie jak polski podatek) faworyzował małe media nad dużymi i był postrzegany jako ukryta pomoc państwa dla małych mediów. Europejski Trybunał Sprawiedliwości zdecydowała się na Węgry w 2019 r. , podobnie jak Polska zdecydowała się na podobny podatek z progresywną stawką od obrotów dużych detalistów. Komisja Europejska złożyła apelację, ale ETS  orzekł 16 marca na korzyść Węgier i Polski .

Ponadto ten rodzaj progresywnego podatku od wpływów z reklam z mediów tradycyjnych i cyfrowych istnieje również w innych krajach UE, np. B. w Szwecji i Austrii.

Inny aspekt krytyki Polski, poza tradycyjnym zarzutem, że media publiczne zbytnio podlegają rządowi (ale Parlament Europejski mógłby podobnie spojrzeć na pozycję mediów publicznych w Niemczech czy we Francji, czy też opinii publicznej media w Polsce  pod rządami Donalda Tuska ), to kwestia przejęcia prasy regionalnej przez polski koncern naftowy Orlen, który wcześniej znajdował się w rękach niemieckiej grupy wydawniczej Passau. Państwo polskie posiada tylko 27% kapitału Orlenu, a przejęcie to pozwoli na zwrot w polskie ręce 20 z 24 polskich gazet regionalnych.

Choć może się to wydawać niewiarygodne, rząd Donalda Tuska pozwolił jednej niemieckiej korporacji przejąć niemal całą prasę regionalną w Polsce.

Czy ta transakcja pomiędzy dwoma prywatnymi firmami zagraża wolności i pluralizmowi mediów w Polsce? Jest to wątpliwe, nawet jeśli regionalne gazety Polska Press miałyby stać się w przeważającej mierze konserwatywne po latach dominacji liberalnej, nawet gdy rządzili liberałowie.

W segmencie gazet ogólnopolskich   zdecydowanie dominuje tytuł wroga PiS. Liderem jest tabloid  Fakt , należący do niemiecko-szwajcarskiej grupy medialnej Ringier Axel Springer, której całe polskie media mają liberalną, europejską i anty-konserwatywną linię. Tak  naprawdę  podąża za polskim tabloidem  Super Express , który trudno zakwalifikować jako prorządowy czy antyrządowy, a potem  Gazeta Wyborcza, europejskiej i libertariańskiej gazety, która jest brutalnie wrogo nastawiona do PiS i której udziałowcami jest fundusz George’a Sorosa. Jest też szanowany dziennik  Rzecz-pos-po-lita, który Donald Tusk zdołał uczynić w 2011 roku związany z zakupem przez przedsiębiorcę Platformy Obywatelskiej i od tego czasu mniej konserwatywny niż wcześniej i generalnie wrogo wobec PiS stał się (ale mniej niż  fakt  czy głównie  Gazeta Wyborcza ). Jedynym dziennikiem ogólnopolskim, który jest naprawdę blisko PiS, jest  Gazeta Polska codziennie, która pozostaje daleko w tyle za wszystkimi tymi tytułami. Po stronie konserwatywnej (choć niekoniecznie popierającej PiS) jest jeszcze gazeta katolicka Nasz Dziennik , który nie podaje informacji o liczbie sprzedanych egzemplarzy.

W wiadomościach i opiniach tygodników  sytuacja jest jasna  – na czele stanął tygodnik  Poli-Tyka  , a za nim katolicki tygodnik  Gość Nied zielny  i ich liberalno-libertariański rywal  Newsweek Polska , który jest równie ostry wobec PiS, jak  Gazeta Wyborcza . Są one następnie  Sieci , który jest otwarcie pro-PiS, Tygodnik Powszchny, postępującą Katolicki ( anti -PiS  ) gazety, a następnie wykonaj  Rzeczy, liberał-konserwatywny tygodnik że pochwała i krytykuje prawego skrzydła PiS.

Jeśli chodzi o radio, tak dominujące, poza publicznymi TVP (telewizja) i Polskim Radiem (Radio), które są przyjazne dla rządu ( reżyseruje tak samo jak w poprzednim ), media, PiS wrogie i sympatyzujące z liberałami i lewicowcami są: Grupa TVN (należąca do American Discovery) i Grupa Polsat (z polskim kapitałem i liberalną linią redakcyjną, ale mniej aktywna przeciwko PiS niż TVN) dla telewizji oraz cała seria głównie liberalnych i PiS -krytyczne stacje radiowe jak dla VHF.

Jeśli chodzi o Internet, największy serwis Onet.pl  należy do niemiecko-szwajcarskiej grupy medialnej Ringier Axel Springer , podobnie jak  Newsweek Polska  i  Fakt .

Ogólnie rzecz biorąc, konserwatywne i / lub popierające PiS media nie dominują w Polsce, a wręcz przeciwnie, takim pluralizmem medialnym może się pochwalić tylko kilka krajów europejskich.

Dlatego ludzie w Polsce debatują dużo bardziej otwarcie i być może trochę bardziej zaciekle niż w wielu innych krajach europejskich o kwestiach społecznych, takich jak aborcja, prawa LGBT i prawa dzieci i rodzin, imigracja, integracja europejska itp.

Czy to nie raczej to, co rozgniewało zwolenników pewnego „jednotorowego” sposobu myślenia w Parlamencie Europejskim, niemal niepodzielnej dominacji mediów postępowych, europejskich, proimigracyjnych, aborcyjnych lub LGBT w ich odpowiednich mediach? kraje są przyzwyczajone?

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany przez VISEGRÁD POST , naszego partnera w EUROPEAN MEDIA COOPERATION.

Olivier Bault jest Francuzem i mieszka w Polsce od wczesnych lat 90-tych; jest korespondentem w Polsce dla Poczty Wyszehradzkiej i francuskiego dziennika Présent. Jako niezależny dziennikarz regularnie relacjonuje wydarzenia w Polsce i Europie; Pisze także artykuły w języku polskim dla tygodnika Do Rzeczy oraz w języku angielskim dla portalu kurier.plus Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka.

unser-mitteleuropa.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: