NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

COVID-19: Zabawa świeczkami

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Masowo korzystający z South Beach w ostatnią sobotę podczas przerwy wiosennej w Miami na Florydzie. Zdjęcie: theguardian.com

Zabawa z mocą świec może być nawet mniej niebezpieczna niż „zabawy”, które odbywają się dziś w niektórych częściach świata z nowym koronawirusem i jego wariantami.

Te „gry” odnoszą się do szybkiego złagodzenia przepisów dotyczących bezpieczeństwa biologicznego w następstwie pewnego spadku liczby zakażeń i wzrostu liczby osób poddających się szczepieniom.

Jest to jednak pułapka.

W ruchu lotniczym nastąpił nagły wzrost liczby operacji. W samych Stanach Zjednoczonych od zeszłego czwartku przyleciało ponad 5,2 mln osób, najwięcej od początku pandemii.
Niewielu jest urlopowiczów, pewnych siebie, żeby nie powiedzieć ignorantów, którzy falami zaczynają najeżdżać na plaże i inne miejsca, gdzie wita ich słońce.

Tak jest na przykład na Florydzie, gdzie w Miami Beach widziano tłumy bawiące się tak, jakby to była każda inna wiosna, bez masek i dobrze umocowane podczas przerwy w nauce znanej jako „Spring Break”.

Przy tak dużej ilości ludzi opalających się na plaży, korzystających z koncertów, wyścigów motocyklowych i innych rozrywek, w których nie brakowało przemocy i aresztowań policyjnych, burmistrz Miami Beach ogłosił alarm: „Widzimy zbyt dużą aktywność na Spring Break. (…) „Mamy problem z tym, że zbyt wiele osób, które tu przyjeżdżają, wymyka się spod kontroli. Jesteśmy zaniepokojeni, to bardzo wymagające”.

Środki zapobiegawcze tam również wydają się być na wakacjach, ale wszystko to dzieje się w czasie, gdy odnotowuje się około 50 tysięcy przypadków dziennie, a niebezpieczne warianty SARS-Cov-2 rosną, rozprzestrzeniając się niepowstrzymanie ze swoim bagażem zagrożeń, z których część jest jeszcze nieznana.

Paradoksem jest, że to złagodzenie środków ostrożności ma miejsce właśnie teraz, ponieważ wśród nowych wariantów wirusa, które są już „u siebie” w stu krajach, znajduje się na przykład B.1.1.7 zidentyfikowany po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii i który jest bardzo zaraźliwy.

Cóż, to jest dokładnie ten, który jest przewidywany, aby stać się dominującym w Stanach Zjednoczonych do końca marca lub na początku przyszłego miesiąca, według dyrektora Centrów Kontroli i Prewencji Chorób w tym kraju, dr Rochelle Walensky.

Chociaż nadal nie ma jednoznacznych badań na temat tego szczepu, kilka ostatnich badań sugeruje, że prawdopodobieństwo śmierci, które mu towarzyszy, jest o ponad 50% wyższe niż ryzyko związane z innymi wariantami. To, związane z warunkami, takimi jak wiek, czas, w którym infekcja jest wykrywana u osoby i innych.

Jak dotąd najbardziej rozpowszechniony jest wariant brytyjski, ale inne „siostry” i „kuzynki” wciąż przemierzają planetę w poszukiwaniu nieostrożnych: wariant południowoafrykański, brazylijski, kalifornijski, duński, nigeryjski i inne.

Świat powinien się przejąć tą sytuacją rozluźnienia w obliczu zagrożenia, a także egoizmem i brakiem etyki, który dziś rozprzestrzenia się jak kolejny zły wirus w stosunku do szczepionek antywirusowych. Nie bez powodu dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia, zapewnił, że „nie zakończymy pandemii nigdzie, jeśli nie zakończymy jej wszędzie”.

Wiele mutacji i wariantów nowego koronawirusa pojawiło się na planecie, wydaje się to niemal nieuniknione. Co można uniknąć jest zarażenie, ale warianty nadal pojawiają się również głupi i samolubny.

https://cubasi.cu/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: