NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Szykujmy się do starcia, do wojny”. Prezes Marszu Niepodległości straszy na antenie Radia Maryja ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

17 marca na stronie Radia Maryja ukazały się fragmenty audycji, w której wziął udział Robert Bąkiewicz, organizator Marszu Niepodległości, który powiązany jest z Obozem Narodowo-Radykalnym. Padły słowa o obronie księży i szykowania się do „wojny”. Żeby uwiarygodnić swoje słowa, Bąkiewicz sięgnął po manipulację i wykorzystał śmierć prawdziwego człowieka.

Robert Bąkiewicz przed kościołem św. Krzyża w WarszawieRobert Bąkiewicz przed kościołem św. Krzyża w Warszawie – Zbyszek Kaczmarek/REPORTER / East News
  • Lider Marszu Niepodległości na antenie stacji Tadeusza Rydzyka wezwał do przygotowania się do „wojny”, która „już trwa”
  • By wzmocnić swój przekaz, wykorzystał śmierć księdza, przemilczając, że oprawcą był lokalny kościelny
  • To nie pierwsze słowa Roberta Bąkiewicza, które brzmią jak wezwanie do przemocy – rok wcześniej do walki z „totalitaryzmem LGBT” „dosłownie żywym ogniem”
  • O Bąkiewiczu głośno było w listopadzie, gdy uczestnicy marszu podpalili mieszkanie z powodu wiszącej na balkonie tęczowej flagi i symbolu Strajku Kobiet

Radio Maryja nie należy do mediów, od których oczekiwałabym rzetelności i niezgody na szczucie. Mimo to niesmak pozostaje, kiedy stacja z imieniem Matki Boskiej w nazwie zaprasza do siebie człowieka powiązanego z organizacją, której nawiązania do faszyzmu można głośno komentować zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego. Nie tylko sam biogram Bąkiewicza jest jednak skandaliczny.

Robert Bąkiewicz straszy wojną. Jego słowa to niewypał, ale wciąż niebezpieczny

„Szykujmy się do starcia, do wojny, która tak naprawdę już trwa, ale szykujmy się również do starć, które będą w przyszłości. Musimy być przygotowani chociażby do tego, żeby nieść pomoc kapłanom, żeby zapobiegać takim sytuacjom, jak śmierć kapłana w Łodzi, dlatego że takie przypadki będą – w mojej ocenie – coraz częstsze” – mówił Bąkiewicz.

Ksiądz, o którym wspomniał szef Marszu, to ks. Adam Myszkowski, proboszcz parafii w Wielkiej Woli-Paradyżu. Zmarł w tym tygodniu po tym, jak na początku marca brutalnie pobił go pijany kościelny z tego samego kościoła. O tym Bąkiewicz już nie wspomina, cynicznie przypisując tę śmierć „propagandzie nienawiści”.

Organizator Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz nie ma w zwyczaju ważyć słów. Myślałam jednak, że stanie się odrobinę bardziej ostrożny po wydarzeniach z zeszłorocznego Marszu Niepodległości. Przypomnijmy: to człowiek, który podżegał do walki z „totalitaryzmem LGBT” „żywym ogniem, dosłownie żywym ogniem”. Rok później na jego oczach podpalono mieszkanie, bo piętro wyżej na balkonie wisiała tęczowa flaga i symbol Strajku Kobiet. Dzień później został zaproszony do Polsatu, by móc o tym opowiedzieć.

Hipokryzja środowiska, które reprezentuje Bąkiewicz, wciąż nie przestaje zaskakiwać

Przez prawie pół roku zmasowanych protestów w ramach Strajku Kobiet czytałam już o pobiciach, potrąceniach, złamanych rękach i pryskaniu gazem prosto w oczy. Sam Bąkiewicz brał udział w wynoszeniu ludzi ze schodów przed kościołem św. Krzyża w Warszawie. Jedna z kobiet została z nich zrzucona, musiała otrzymać pomoc medyczną. Na jednym z protestów mężczyznę ugodzono nożem. Każda manifestacja kończy się prośbą, by rozchodzić się w grupach i pilnować się nawzajem. Wielokrotnie pojawiają się informacje o atakujących nacjonalistach, szczególnie mocno prześladujących tyły marszów. Wszyscy poszkodowani powyżej to protestujący w sprawie praw reprodukcyjnych. O przemocy wobec osób LGBT+ nawet nie wspominam, bo ile można pisać o nożu za trzymanie się za ręce i płonących flagach?

Kiedy więc słyszę Roberta „Dosłownie żywym ogniem” Bąkiewicza narzekającego na propagandę nienawiści wobec Kościoła, opadają mi ręce. Jeśli sam lider nacjonalistów musi kłamać, że tragicznie zmarły ksiądz zginął ze względu na kampanię nienawiści wobec kleru, to chyba nawet on sam musi przyznać, że pomalowane schody kościołów i przerywanie mszy przez aktywistów nie spełnia znamion „propagandy nienawiści”. Tworzenie ofiar nagonki z ludzi, którzy umarli z innych przyczyn, jest nie tylko nieuczciwe, ale i niemoralne. Fakt, że śmierć prawdziwego duchownego i realnego człowieka z krwi i kości został wykorzystany akurat w imię walki o Kościół i akurat na antenie Radia Maryja jest doprawdy gorzką ironią.

Źródło: Noizz.pl
10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: