NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Stany Zjednoczone oskarżają szwajcarskiego „haktywistę” o kradzież danych i wycieki!!!!!!” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 Departament Sprawiedliwości oskarżył szwajcarskiego hakera o włamanie do komputera i kradzież tożsamości, nieco ponad tydzień po tym, jak haker przyjął kredyt za pomoc w włamaniu do systemów online amerykańskiej kamery bezpieczeństwa.

Akt oskarżenia przeciwko 21-letniemu Tillowi Kottmannowi został wniesiony w czwartek przez wielkie jury w zachodnim dystrykcie Waszyngtonu z siedzibą w Seattle.

Prokuratorzy federalni poinformowali w czwartek, że Kottmann z Lucerny w Szwajcarii został początkowo oskarżony we wrześniu. Zakres zarzutów sięga 2019 roku i dotyczy kradzieży danych uwierzytelniających i danych oraz publikowania kodu źródłowego i informacji zastrzeżonych od ponad 100 podmiotów, w tym firm i agencji rządowych.

Kottmann opisał najnowsze włamanie i wyciek materiału z kamery od klientów Verkady, dostawcy kamer bezpieczeństwa z Kalifornii, jako część „haktywistycznej” przyczyny ujawniania niebezpieczeństw masowej inwigilacji.

Pełniąca obowiązki prokuratora USA Tessa Gorman odrzuciła te motywy w oświadczeniu w czwartek.

„Działania te mogą zwiększyć podatność każdego, od dużych korporacji po indywidualnych konsumentów” – napisał Gorman. „Owijanie się rzekomo altruistycznym motywem nie usuwa odoru przestępczego z takich wtargnięć, kradzieży i oszustw”.

Kottmann nie od razu zwrócił w czwartek internetową prośbę o komentarz.

Władze szwajcarskie poinformowały, że pod koniec zeszłego tygodnia napadły na dom Kottmanna w Lucernie na wniosek władz USA. Nie jest jasne, czy prokuratorzy USA zamierzają dokonać ekstradycji Kottmanna, który pozostaje w Lucernie i został powiadomiony o toczących się zarzutach. Prokuratorzy twierdzą, że FBI niedawno przejęło domenę internetową, której Kottmann używał do publikowania zhakowanych danych w Internecie.

Akt oskarżenia wiąże szereg włamań z Kottmannem w ciągu ostatniego roku, w tym jeden wymierzony w nienazwanego producenta urządzeń zabezpieczających z siedzibą w regionie Seattle, a drugi dotyczący producenta sprzętu taktycznego.

W kilku przypadkach prokuratorzy stwierdzili, że Kottmann niewłaściwie wykorzystał ważne dane uwierzytelniające pracowników, aby uzyskać dostęp do baz danych kodu źródłowego. Akt oskarżenia mówi, że Kottmann włamał się również do Departamentu Transportu stanu Waszyngton, producenta samochodów i firmy zajmującej się inwestycjami finansowymi.

Akt oskarżenia nie wspomina konkretnie o głośnym włamaniu do Verkady z zeszłego tygodnia, który zwrócił uwagę, ponieważ ujawnił transmisje z kamer na żywo i archiwalne nagrania wideo ze szkół, więzień, fabryk, siłowni i biur korporacji.

Kottmann, który używa ich / ich zaimków, powiedział w zeszłym tygodniu The Associated Press, że należą do grupy o pseudonimie APT-69420 Arson Cats, niewielkiego kolektywu „głównie queerowych hakerów, nie popieranych przez żadne narody ani kapitał, ale zamiast tego wspieranych przez pragnienie zabawa, bycie gejem i lepszy świat ”.

Kottmann wcześniej zwrócił uwagę na wyciek zhakowanych materiałów w celu ujawnienia luk w zabezpieczeniach, w tym od amerykańskiego producenta chipów Intel w zeszłym roku.

Akt oskarżenia ma na celu powiązanie wysiłków Kottmanna na rzecz autopromocji, w tym projektowania i sprzedaży odzieży związanej z hakowaniem i „ideologią przeciwko własności intelektualnej”, w część szerszego spisku mającego na celu popełnienie oszustwa komputerowego.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: