NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Relacja: Marsz o Wolność 20.03.2021r – jak było naprawdę? Warto przeczytać ten materiał !! ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Piotr Keikus

Lekarz Piotr Rubas 

 Transmisja na żywo

Chwdp.tv

Nasi dziadowie przelali krew

dlatego dzisiaj jeszcze jesteśmy wolni, potrzebni ..

  Na żywo

Jan Paweł Tomaszewski

Płakać mi się chce! Polak Polakowi gotuje taki los..

 Transmisja na żywo.

NTV TELEWIZJA – JANUSZ ZAGÓRSKI

CHCĄ NAS ZNIEWOLIĆ CHCĄ ZROBIĆ Z NAS NIEWOLNIKÓW

I to wszystko za pieniądze podatników

Kordon Policji otoczony Marsz oraz demonstranci 

Paweł Tomaszewski

Święto Wolności

cz. II

POMOMO TYCH ZDARZEŃ TO BYŁA JAZDA WOLNOŚCI

MARSZ ROZWIĄZANY ALE ZASTOSOWANO SPONTANICZNY !!

Policja poznaje prawdę czy wystraszona przegranymi wyrokami sądowymi –  bez masek wraca z akcji!

KONIEC MARSZU – MEDIA SPOLECZNOŚCIOWE Warszawa 20 marca 2021r

cz III 

CO PODAŁO OKO PRESS ?

PROPAGANDA !!

Transmisja na żywo!

Policja tłumi protest antyszczepionkowy!!

Trzecia fala rośnie, w szypitalach jest więcej chorych na COVID niż jesienią. Tymczasem setki antyszczepionkowców i przeciwników obostrzeń zjechały do Warszawy. Policja rozwiązała zgromadzenie Warszawa 20 marca 2021r

 

JAKA JEST PRAWDA ?
WIELKA KOMPROMITACJA KONFEDERACJI !!
Marsz 20 marca zdradzony przez Sochę,
która krytykuje wszystkich niezależnych YouTuberów. Dla niej najmądrzejszy jest Braun, bo jej cel to jedynka list konfederacji w Poznaniu w przyszłych wyborach. Kto się nie podporządkuje Konfederacji już wypada z marszu ponad podziałami 20 marca.
Nawet międzynarodowi organizatorzy marszy 20 marca odcięli się od Sochy i od Konfederacji.
Socha upartyjnia ruchy obywatelskie.

Konfederacja czyli Braun i Socha nie zgodzili się na warunek międzynarodowego organizatora WWD, by na demonstracjach 20 marca nie pojawiali się politycy.
W rezultacie przez Konfederację i przez upór tego wrednego babska, doszło do rozbicia demonstracji ponad podziałami. Ludzie nie przyjechali na upolityczniony marsz. Garstka zgromadzonych na pl. Defilad, w tym większość patodziennikarzy i youtuberów podporządkowanych konfederacji, rozproszyła się po tym jak ich zgromadzenie zostało rozwiązane.
OBIECALI WSZYSTKIM, ŻE ODBIJĄ POLSKĘ, ŻE TO BĘDZIE TA ISKRA. Konfederacja i Socha – kłamcy i polityczne hieny, niszczą dla politycznego interesu szansę na odzyskanie wolności.

PRAWDZIWA DEMONSTRACJA WWD i liczna była na polu Mokotowskim. WSTYD DLA KONFEDERACJI ZA ROZBIJANIE DEMONSTRACJI. WSTYD NA CAŁY ŚWIAT.

WSTYD DLA PATODZIENNIKARZY U PATOYOUTUBERÓW
ŻE POKAZYWALI UPOLITYCZNIONY PRZEZ KONFEDERACJĘ MASZ ZAMIAST MARSZ WOLNYCH LUDZI.
Biedka bijący swoje konkubiny czyli 

Chwdp.tv

oraz 

Czujny

 i 

wRealu24

jesteście pachołkami Brauna i Konfederacji.
Żadni z was niezależni dziennikarze. Takie same ścierwo jak TVP PIS, tylko pracujące dla Konfederacji.

NIE POSZLIŚCIE NA PRAWDZIWY MARSZ

TYLKO NA PARTYJNY – WSTYD !!

Za Facebook/Karol Ruciński

1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: