NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pomorskie. Nie żyje 75-latka. Czekała 4,5 godziny na karetkę pogotowia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Województwo pomorskie. Coraz częściej do pacjentów przyjeżdżają strażacy zamiast karetki pogotowia

Województwo pomorskie zmaga się z trzecią falą koronawirusa. Sytuacja w regionie jest bardzo poważna, a do pacjentów coraz częściej zamiast karetek pogotowia przyjeżdżają strażacy. Przykładem jest historia 75-letniej kobiety, która, według relacji wnuczki, czekała ponad 4 godziny na karetkę pogotowia. Ostatecznie pomoc nie nadeszła na czas, a seniorka zmarła.

Zobacz wideo Ratownik medyczny: Cały czas doświadczamy strachu o swoje życie

Sprawę 75-latki jako pierwszy opisał portal tcz.pl, z którym skontaktowała się czytelniczka. Wnuczka seniorki chciała nagłośnić sprawę dotyczącą jej babci. Zdarzenie miało miejsce w piątek, 12 marca w Tczewie w województwie pomorskim.

75-latka z województwa pomorskiego czekała 4,5 godziny na karetkę

Jak wynika z relacji przedstawionej przez czytelniczkę, starsza kobieta miała narzekać, że źle się czuje. Odczuwała silny ból pleców oraz wymiotowała. Wnuczka natychmiast przyjechała do babci i zadzwoniła pod numer alarmowy 112.

„Pierwszy telefon wykonałam około 11.30. Dyspozytor kazał mi kupić pyralginę i ketonal. Leki miałam podać babci i zadzwonić za godzinę, by poinformować, czy stan się poprawił. Tak się nie stało” – podaje wnuczka.

Około godziny 13.00 kobieta ponownie zadzwoniła na 112, ponieważ stan jej babci się nie poprawiał. Zmartwionej pani Anecie zależało, aby starsza kobieta otrzymała pomoc medyczną. Niestety, od dyspozytora usłyszała, że nie ma wolnych karetek, a ta najszybsza może się pojawić dopiero za 3 godziny.

„U dyspozytora usłyszałam, że szybciej przyjedzie straż pożarna niż karetka”

W międzyczasie wnuczka usiłowała załatwić swojej babci wizytę w pobliskiej przychodni, niestety bezskutecznie. Usłyszała, że nie ma miejsc, zaproponowano teleporadę, lecz dopiero w poniedziałek.  „Tymczasem stan babci coraz bardziej się pogarszał. U dyspozytora usłyszałam, że szybciej przyjedzie straż pożarna niż karetka. Tuż przed szesnastą babcia straciła przytomność. Ponownie zadzwoniłam na 112 i wezwałam karetkę. Dyspozytor poinstruował mnie, że mam wezwać kogoś do pomocy – poszłam do sąsiadki – a on później mówił mi, co mamy robić np. na wypadek wymiotów” – stwierdza pani Aneta.

O godzinie 16, czyli po ponad 4,5 godziny od pierwszego wykonanego przez panią Anetę telefonu, pojawiła się karetka pogotowia. Ratownicy zrobili pacjentce EKG oraz test na obecność COVID-19, który okazał się negatywny. Załoga karetki pogotowia chciała zabrać 75-latkę do najbliższego szpitala, w którym są wolne miejsca, ale stan babci pani Anety bardzo się pogorszył. Przystąpiono do reanimacji oraz wezwano karetkę z lekarzem. O 17.30 stwierdzono zgon, przekazała portalowi wnuczka zmarłej.

Prokuratura nie zleciła śledztwa w sprawie

Policjanci, którzy pojawili się później na miejscu, zostali poinformowani o trudnościach dotyczących wezwania karetki pogotowia. Prokuratura nie zleciła jednak śledztwa. Decyzję uzasadniono faktem, iż kobieta była przewlekle chora, przeszła między innymi udar oraz dwa zawały. Uznano, iż zlecenie sekcji zwłok jest niepotrzebne, dlatego nie podjęto takich kroków. „Babcia wcześniej chorowała, przeszła zawał i wylew, ale ostatnio czuła się dobrze. Mogła jeszcze z nami pobyć. Chcemy nagłośnić tę sprawę, by uświadomić wszystkim, co dzieje się w czasie pandemii, gdy potrzebujemy pomocy. Mamy nadzieję, że jakaś inna rodzina będzie miała więcej szczęścia niż my” – powiedziała portalowi pani Aneta.

Z problemem dotyczącym braku karetek zmaga się nie tylko województwo pomorskie. Kilka dni temu opisywaliśmy sytuację w województwie małopolskim, gdzie do chorych zamiast karetek niejednokrotnie przyjeżdża straż pożarna. Brakuje także respiratorów.

Opisywaliśmy wówczas sprawę śmierci 80-latka z Roczyn w Małopolsce, dla którego zabrakło wolnej karetki. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy przeprowadzili reanimację, a dopiero później ratownicy medyczni. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Tczewscy strażacy, z którymi rozmawiał portal Onet, przyznali, że w przypadku, gdy dyspozytorzy nie mają wolnej karetki, zdarza się, że do zdarzenia zostają wysłani strażacy. Kpt. Michał Myrda zaznaczył, że przed epidemią koronawirusa, takie sytuacje zdarzały się bardzo rzadko, jednak w ostatnim czasie – coraz częściej.

https://www.msn.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: