NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Norweski premier przeprasza po złamaniu zasad Covid-19

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Policja wszczyna dochodzenie w sprawie obchodów urodzin premier Erny Solberg, które naruszyły lokalne i krajowe ograniczenia Covid-19.
W czwartek pojawiły się doniesienia, że Solberg wraz z rodziną świętowała swoje 60. urodziny w Geilo, kurorcie narciarskim na południu kraju, pod koniec lutego. Rodzina zebrała się dwie noce z rzędu.

https://i0.wp.com/static.euronews.com/articles/stories/05/46/64/28/320x180_cmsv2_b0fd2ab8-62e4-5b88-9502-739481de6de6-5466428.jpg?w=640&ssl=1

„Na podstawie informacji, które pojawiły się w prasie, a także oświadczeń samego premiera, policja podjęła decyzję o wszczęciu dochodzenia w związku z możliwym naruszeniem przepisów dotyczących kontroli zakażeń” – podał w oświadczeniu południowo-wschodni okręg policji.

Trzynastu członków rodziny i otoczenia premiera jadło w restauracji w Geilo w piątek 25 lutego. Ówczesne krajowe zasady kontroli zakażeń mówiły, że na prywatnej imprezie w restauracji może być zgromadzonych nie więcej niż 10 osób.

Premier nie była obecna na posiłku tego wieczoru, ponieważ według doniesień miała badanie wzroku w Oslo.

Następnego wieczoru, w sobotę 26 lutego, Solberg była obecna przy sushi, które jadło 14 osób w wynajętym przez nią mieszkaniu.

„Ja, która każdego dnia stoję i mówię ludziom o kontroli zakażeń, powinnam była lepiej znać zasady. Ale prawda jest taka, że nie sprawdziłam dokładnie przepisów i nie zdawałam sobie sprawy, że kiedy rodzina wychodzi razem i jest to impreza większa niż 10 osób, wtedy jest to klasyfikowane jako wydarzenie.” Solberg powiedział nadawcy NRK.

Według Hansa Fredika Marthinussena, profesora prawa na Uniwersytecie w Bergen, premier naruszył paragraf 13 norweskich przepisów Covid-19, biorąc udział w posiłku z grupą. Paragraf ten stanowi, że prywatne spotkania dla rodziny, przyjaciół i znajomych, które odbywają się w wynajętych mieszkaniach lub użyczonych pomieszczeniach, są regulowane jako imprezy. Maksymalny limit osób w środku wynosi 10.

„To dość szokujące, że ona, jako osoba odpowiedzialna za te przepisy i wprowadzająca poważne środki, nie jest nawet świadoma tych środków, które wprowadziła”, powiedział NRK.

Minister zdrowia Bent Høie skrytykował swojego szefa w związku ze sprawą. „To nie powinno było się wydarzyć i jest jasne, że my, którzy tworzymy zasady i mówimy o ich znaczeniu, musimy przestrzegać zasad i rad.” powiedział Høie w rozmowie z VG.

„Przykro mi, że moja rodzina i ja złamaliśmy przepisy dotyczące korony; to nigdy nie powinno było się zdarzyć. Powinniśmy byli stosować się do zaleceń, o których przestrzeganie was prosiłem” – powiedział Solberg w przeprosinach zamieszczonych na Facebooku.

„Szczególnie myślę o tych, którzy musieli odwołać rzeczy, na które czekali z niecierpliwością, urodziny z kolegami z klasy, uroczystości z przyjaciółmi i inne ważne rzeczy. Rozumiem tych, którzy są na mnie źli i rozczarowani. Zrobiłem źle i za to przepraszam” – czytamy w poście.

Kierownik operacyjny policji w Buskerud, Øyvind Aas powiedział NRK, że jeśli Solberg zostanie ukarana, to prawdopodobnie otrzyma mandat.

https://www.thelocal.no/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: