NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ile kosztuje woda butelkowana i woda z kranu na całym świecie?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Woda butelkowana jest najdroższa w Oslo, a najtańsza w Bejrucie – wynika z nowego raportu

An employee loads up a pile of water-bottle forms inside the blowing room, where bottles get their distinctive shape, at the Al Ain Water bottling facility. Photo: Silvia Razgova / The National
Pracownik ładuje stos form do butelek na wodę w dmuchalni, gdzie butelki uzyskują swój charakterystyczny kształt, w zakładzie butelkowania wody w Al Ain. Zdjęcie: Silvia Razgova / The National

Według sondażu, 500-mililitrowa butelka wody niegazowanej jest najdroższa do kupienia w norweskiej stolicy Oslo, gdzie konsumenci muszą wydać 1,84 USD, a najtańsza w Bejrucie – zaledwie 4 centy.

Dla porównania, 500 ml butelka wody w Tel Awiwie w Izraelu kosztuje 1,31 USD, co plasuje go na siódmym miejscu na liście 120 miast śledzonych przez wyszukiwarkę wynajmu wakacji Holidu.com, aby sprawdzić, jak ceny wody różnią się na całym świecie.

Kuwejt oferuje bardziej przystępne ceny wody butelkowanej, z 500 ml jednostki kosztuje 0,19 dolarów, zgodnie z wynikami indeksu opublikowanego w czwartek, przed Światowym Dniem Wody w dniu 22 marca.

.

Mediana ceny za butelkę wody niegazowanej o pojemności 500 ml została ustalona poprzez porównanie średniej ceny za butelkę trzech najbardziej popularnych marek wody, takich jak Evian, Perrier i Nestlé.

„Są miejsca, w których ludzie kupują wodę butelkowaną, ponieważ jest ona zdrowsza i bezpieczniejsza do picia niż lokalna woda z kranu, jednak wskaźnik jakości wody potwierdza, że w wielu popularnych wakacyjnych miejscowościach lokalna woda jest całkowicie zdatna do picia” – powiedział Johannes Siebers, dyrektor naczelny i współzałożyciel Holidu.com.

„Wyniki pokazują, że lokalna woda z kranu jest często znacznie tańszą opcją dla podróżnych dbających o budżet, a także jest nieskończenie bardziej przyjazna dla środowiska”.

Konsumpcja wody butelkowanej gwałtownie wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Oczekuje się, że wielkość globalnego rynku wody butelkowanej osiągnie 505,19 miliardów dolarów do 2028 roku i oczekuje się, że będzie się rozwijać ze złożoną roczną stopą wzrostu w wysokości 11,1 procent od 2021 do 2028 roku, zgodnie z raportem Grand View Research.

.

Oslo znalazło się również na szczycie indeksu najdroższej wody butelkowanej na świecie, nawet jeśli porówna się ceny kilku marek. Jak wynika z badania, butelka o pojemności 500 ml kosztuje w Oslo o 194,9 proc. więcej niż wynosi globalna mediana ceny 0,68 USD, a kolejne miejsca zajmują Tel Awiw w Izraelu (+123,9 proc.) i Nowy Jork w USA (+76,42 proc.).

Z kolei Stambuł w Turcji oferuje najtańszą wodę butelkowaną o pojemności 500 ml, kosztującą 69,4 proc. mniej niż mediana ceny. Kolejne miejsca zajmują Neapol (-67,45 proc.) i Mediolan we Włoszech (-51,25 proc.).

Lokalna woda z kranu jest często znacznie tańszą opcją dla podróżnych dbających o swój budżet

Johannes Siebers, dyrektor naczelny i współzałożyciel Holidu.com

Badanie oszacowało średnie światowe zużycie wody na osobę na miesiąc na 15 metrów sześciennych.

Mieszkańcy Oslo płacą również najwięcej za wodę z kranu, bo aż o 212,24% więcej niż wynosi globalna mediana kosztu kostki kwadratowej wody z kranu, która wynosi 2,14$. Mieszkańcy San Francisco płacą o 183,6 procent więcej niż wynosi mediana, a następnie mieszkańcy Wellington w Nowej Zelandii (+173,2 procent), jak podaje serwis Holidu.com.

Mieszkańcy Rijadu, Arabia Saudyjska, płacą najmniej za wodę z kranu, 98,17 procent mniej niż mediana ceny, a następnie Kairu, Egipt (-96,3 procent) i Karaczi, Pakistan (-95,71 procent).

Najlepszą jakość wody z kranu oferuje austriacki Innsbruck, za nim plasują się Helsinki w Finlandii i Wiedeń. Według badania, Lagos w Nigerii ma najniższą jakość wody, a następnie Karaczi w Pakistanie i Dakar w Senegalu.

Władze Dubaju zobowiązały hotele i restauracje w emiracie do oferowania klientom przefiltrowanej wody z kranu jako alternatywy dla butelkowanej wody pitnej od 2020 roku w celu zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych i zapewnienia konsumentom świadomym swojej ceny większego wyboru.

http://www.thenationalnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: