NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co za klapa: Karta SIM skradziona z GPS trackera zabitego bociana użyta do wystawienia rachunku telefonicznego na 2 700 dolarów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bio-bohaterowie mają problem, bo złośliwcy rzucają im kłody pod nogi, co kosztuje organizacje charytatywne sporo złotych

 

Polska organizacja charytatywna jest na haku na 10 000 zł (2 010 funtów, 2 648 dolarów) po tym, jak urządzenie śledzące, które umieściła na bocianie białym, zostało skradzione w Afryce – a jego karta SIM posłużyła do wykonania tony drogich rozmów telefonicznych.

Grupa przyrodnicza Grupa EkoLogiczna przymocowała urządzenie GPS do grzbietu ptaka o imieniu Kajtka w kwietniu 2017 roku, gdy ten spędzał wiosnę w Polsce. Gizmo miało śledzić postępy bociana podczas jego migracji na południe do Afryki. Kajtka odbył podróż bezpiecznie i zdrowo, a 1 lutego tego roku ponownie wyruszył na północ na europejskie wakacje.

Dziesięć dni później Kajtka dotarła do doliny Nilu Błękitnego w Sudanie i nagle zatrzymała się. Można przypuszczać, że był to martwy punkt, ponieważ ptak nie ruszył się z miejsca aż do 26 kwietnia, kiedy to naukowcy monitorujący sygnał GPS Kajtka zaczęli się dziwić.

Tego dnia sygnał wykonał okrężną trasę o długości 25 kilometrów (16 mil), po czym zgasł. Następnie, 7 czerwca, operator telefonii komórkowej organizacji charytatywnej przekazał jej ogromny rachunek od Kajtka. Grupa powiedziała, że na początku zeszłego miesiąca ktoś rozebrał tracker i użył karty SIM do 20-godzinnych, bardzo drogich rozmów telefonicznych.

Wygląda na to, że Kajtka albo porwała natura czerwona w ząbki i pazurki, albo padł ofiarą wewnętrznych pasożytów, które mogą nękać takie ptaki. Potem jakaś przedsiębiorcza dusza znalazła urządzenie śledzące, zabrała je do kogoś z nieco większą wiedzą i narzędziami, a następnie zaczęła łapać zagranicznych przyjaciół, lub usługi telefoniczne, za darmo.

Przewoźnicy dalekodystansowi
Bociany białe to niesamowite stworzenia, które każdego roku przelatują tysiące kilometrów z Europy Zachodniej aż do Afryki Południowej. Aby oszczędzać energię, latają na termice, dzięki czemu unikają przekraczania Morza Śródziemnego w podróży, a zamiast tego lecą przez most lądowy na Bliskim Wschodzie lub przeskakują przez Cieśninę Gibraltarską.

Dzięki miniaturyzacji technologii i coraz bardziej powszechne rozprzestrzenianie się sieci telefonii komórkowej, bio-boffins może studiować te migracje znacznie bliżej. Wczesne próby z wykorzystaniem nieporęcznych i nieaerodynamicznych urządzeń śledzących miały tendencję do zabijania ptaków poprzez męczenie ich i zwiększanie prawdopodobieństwa, że zostaną zabite przez drapieżniki.

Bociany białe są obecnie pod szczególną obserwacją z powodu obaw w Europie przed rozprzestrzenianiem się wirusa Zachodniego Nilu, który jest przenoszony przez zakażone przez komary ptaki. Choć zwykle nie jest śmiertelny dla ludzi, rozprzestrzenia się jak szalony i zabił ponad 1110 Amerykanów z Alaski na Hawaje, ponieważ po raz pierwszy pojawił się w USA w 1999 roku w dzielnicy Queens w Nowym Jorku.

Niektóre bociany okazały się nosicielami wirusa Zachodniego Nilu, chociaż inne wydają się mieć rozwinięte mechanizmy obronne, aby sobie z nim poradzić. Jedenaście bocianów zarażonych zjadliwą formą bio-nasty znaleziono w Izraelu w 1998 roku, ale jak dotąd nie wydaje się, aby rozprzestrzeniał się on na ludzi, w czym pomaga zakaz transfuzji krwi od Amerykanów w niektórych krajach.

Śledzenie tych wzorców migracji i – miejmy nadzieję – ograniczanie rozprzestrzeniania się Zachodniego Nilu jest znacznie ułatwione dzięki nowoczesnej technologii. Jednak może twórcy trackerów powinni włączyć trochę więcej bezpieczeństwa, w przeciwnym razie te wspaniałe stworzenia mogą być polowane na ich karty SIM. ®

http://www.theregister.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: