NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Agora ze 130 mln zł straty netto. W epidemii najwięcej straciły Helios i AMS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W ub.r. grupa kapitałowa Agora zanotowała spadek przychodów sprzedażowych o 33 proc. do 836,4 mln zł, a jej wynik netto poszedł w dół z 6 mln zł zysku do 130,24 mln zł straty. W epidemii najmocniej ucierpiały kina Helios i zajmująca się outdoorem grupa AMS.

Article

Przychody sprzedażowe grupy Agora zmalały z 1,25 mld zł w 2019 roku do 836,46 mln zł w ub.r. Tylko w czwartym kwartale ub.r. zmniejszyły się o 40,7 proc. do 224,4 mln zł. – Pandemia COVID-19 boleśnie uderzyła w dwa największe źródła wpływów Agory: reklamę i kina. Nasze biznesy oparte na  przychodach z reklamy, szczególnie segment reklamy zewnętrznej, musiały się zmierzyć z drastycznym spadkiem wydatków na  kampanie promocyjne, a kina – z krótką przerwą na lato – od roku są zamknięte. W efekcie nasze przychody spadły o ponad 400 mln zł  – skomentował  prezes Agory Bartosz Hojka w liście do akcjonariuszy. W ub.r. zmalały wszystkie kategorie wpływów Agory. Największe spadki zanotowały kina Helios – przychody z biletów poszły w dół z 258 do 84,6 mln zł, a z przekąsek i napojów – ze 111 do 37,2 mln zł.

Łączne przychody reklamowe Agory (w internecie, prasie, kinach, radiu i na outdoorze) zmniejszyły się o 22 proc. do 452,2 mln zł. Najmniej straciła sprzedaż prasy (głównie „Gazety Wyborczej”), książek i płyt CD/DVD – zmalała o 3,9 proc. do 133,8 mln zł.

Koszty zmalały o ponad 20 proc., rentowność w dół

Grupa Agora znacząco ograniczyła wydatki operacyjne – w całym ub.r. o 22,6 proc. do 948,2 mln zł. Nakłady na reprezentację i reklamę zmalały o 47,5 proc. do 40,7 mln zł, na zużycie materiałów i energii – o 32,5 proc. do 95,5 mln zł, na usługi obce – o 26,9 proc. do 333,5 mln zł, a na wynagrodzenia i świadczenia pracownicze – o 21,4 proc. do 265,1 mln zł. W samym czwartym kwartale firma zmniejszyła koszty operacyjne o 26,7 proc. do 258,9 mln zł.

Mocno pogorszyły się wyniki rentowności grupy Agora. W skali całorocznej zysk EBITDA zmalał ze 190,2 do 89,2 mln zł, wynik operacyjny poszedł w dół z 24,7 mln zł zysku do 111,7 mln zł straty, a wynik netto – z 6 mln zł zysku do 130,2 mln zł straty.

38 mln zł odpisów, 22,5 mln zł podatku dochodowego

W styczniu br. Agora dokonała odpisu w wysokości 4,4 mln zł dotyczącego wartości nieruchomości w Pile, gdzie miała drukarnię, oraz kilku innych odpisów i rezerw, m.in. 12,5 mln zł na zaległe opłaty na ZAPA i 4,2 mln zł na aktywa dwóch kin. Zapowiedziano, że w konsekwencji wynik netto grupy Agora za czwarty kwartał ub.r. zmaleje o ok. 15,7 mln zł, a jednostkowy wynik netto spółki – o ok. 0,9 mln zł. Na początku marca Agora sfinalizowała sprzedaż działki z budynkiem po drukarni w Pile. Ogółem Agora dokonała za ub.r. 38 mln zł odpisów aktualizujących, z czego 13,3 mln zł dotyczyło pionu filmowo-książkowego, 12,7 mln zł – internetowego (głównie Goldenline), 7,1 mln zł – reklamy zewnętrznej, a 4,9 mln zł – budynków. Poniosła też 1,4 mln zł kosztów dobrowolnych odejść z Goldenline. Z drugiej strony firma zarobiła 3,6 mln zł ze sprzedaży Domiporta i 7,1 mln zł ze zbycia nieruchomości w Warszawie. Do pogorszenia rentowności przyczyniło się także zastosowanie nowego standardu rachunkowości MSSF 16 do wyceny różnic kursów walut – w 2019 roku Agora zyskała na nich 3,7 mln zł, natomiast w ub.r. poniosła 37,3 mln zł kosztów. Ponadto firma zapłaciła w ub.r. 22,5 mln zł podatku dochodowego, podczas gdy rok wcześniej miała 8,1 mln zł ujemnych kosztów podatkowych.

Agora znów bez dywidendy, z nowymi kredytami

W zeszłą środę zarząd Agory zarekomendował walnemu zgromadzeniu akcjonariuszy, żeby spółka w br. nie wypłacała dywidendy. Uzasadnił to wpływem epidemii na jej działalność. Z tej przyczyny firma nie podzieliła się zyskiem z inwestorami już w ub.r. Pod koniec września ub.r. Agora podała, że podpisała umowę dotyczącą 65 mln zł kredytu w rachunku bieżącym i aneks do umowy w sprawie 35 mln zł limitu kredytowego. Jednocześnie Helios podpisał umowy z Santander Bank Polska i BNP Paribas Bank Polska, od każdego uzyskał po 20 mln zł kredytu rewolwingowego. Pod koniec grudnia Helios pozyskał od tych dwóch banków kolejne kredyty, w łącznej kwocie 40 mln zł. W czwartek na koniec sesji giełdowej za akcję Agory płacono 6,34 zł, co przekłada się na kapitalizację w wysokości 295,3 mln zł. Największymi akcjonariuszami Agory są OFE PZU Złota Jesień (ma walory stanowiące 17,45 proc. kapitału), Agora Holding (11,6 proc.), MDIF Media Holdings (11,5 proc.) i OFE Nationale-Nederlanden (9,06 proc.).

Agora chce rozwijać się przez cyfryzację 

2021 rok jest dla całej Agory i wielu innych firm w Polsce okresem przejściowym. Rozpoczynamy go z zabezpieczonym finansowaniem na odbudowę rentowności. Będziemy utrzymywać dyscyplinę kosztową i systematycznie przywracać pełną moc naszym głównym biznesom – zapowiedział Bartosz Hojka w liście do akcjonariuszy. – Choć to zadanie na dłużej niż rok, w 2021 chcemy wykonać milowy krok w tym kierunku. Jeszcze bardziej postawimy na inwestycje, które przyspieszą dalszą cyfryzację naszej Grupy – dodał.

https://www.wirtualnemedia.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: