NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska musi ratyfikować fundusz odbudowy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Fundusze Europejski

Polska musi ratyfikować fundusz odbudowy

 
Premier Mateusz Morawiecki postulował, i uzyskał, obietnicę wstrzymania się Komisji z wytycznymi stosowania nowego mechanizmu warunkowości
AFP
Parlament Europejski przegłosował w środę nowy budżet Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Kraje członkowskie muszą jeszcze dokonać ratyfikacji funduszu odbudowy gospodarki po pandemii.

To już była formalność, bo wszystkie sporne kwestie uzgodniono wcześniej. Eurodeputowani dali zielone światło dla nowego budżetu UE na lata 2021–2027 wynoszącego blisko 1,1 biliona euro. Z czego dla Polski popłynie 98 mld euro.

Teraz można już formalnie zatwierdzić budżet na 2021 rok. A państwa członkowskie, w tym Polska, mogą już przygotować programy operacyjne, na podstawie których będą opracowywane konkretne projekty do sfinansowania z unijnej polityki spójności. W tej konkretnej kategorii Polska dostanie 66 mld euro.

WETO I PIENIĄDZE

Zgoda Parlamentu nastąpiła po tym, jak w ubiegłym tygodniu Polska i Węgry zniosły weto wobec pakietu finansowego UE, uzyskawszy od Rady Europejskiej gwarancje związane z zasadami stosowania w przyszłości nowego mechanizmu warunkowości. Umożliwia on zawieszanie unijnych funduszy dla państw, w których łamanie praworządności zagraża interesom finansowym UE.

W deklaracji unijnych liderów znalazło się zapewnienie, że Komisja Europejska nie rozpocznie żadnej procedury w tej sprawie, dopóki unijny Trybunał Sprawiedliwości nie oceni zgodności rozporządzenia z unijnymi traktatami. Zrobi to, jeśli ktoś zaskarży nowe prawo.

Polska już zapowiedziała, że to zrobi, prawdopodobnie razem z Węgrami. Mają na to dwa miesiące od czasu zatwierdzenia rozporządzenia. Parlament Europejski, w przegłosowanej w środę rezolucji w tej sprawie, zapowiedział, że wystąpi do unijnego sądu o przyspieszoną procedurę w tej sprawie.

Jak słyszymy w Komisji Europejskiej, w takiej sytuacji czas oczekiwania na werdykt wynosiłby od 8 do 12 miesięcy. A może nawet mniej, bo np. w pilnej sprawie brexitu i artykułu 50 (określającego zasady wyjścia z UE) sąd w Luksemburgu wydał werdykt już po trzech miesiącach.

Teraz też sprawa jest pilna, bo rozporządzenie formalnie obowiązuje od 1 stycznia 2021 r., ale nie będzie można go stosować ze względu na podjęte na szczycie zobowiązania polityczne. To zresztą nie podoba się eurodeputowanym, którzy zagrozili, że jeśli Komisja będzie się uchylać od swoich traktatowych obowiązków i nie będzie wykonywać rozporządzenia, to Parlament może ją pozwać przed TSUE. Może tak zresztą zrobić każde państwo członkowskie.

JEDNORAZOWY ZASTRZYK

Oprócz wieloletniego budżetu UE przedmiotem weta polsko-węgierskiego był także wart 750 mld euro fundusz odbudowy gospodarki po pandemii.

Tutaj procedura jest inna niż w przypadku budżetu. Wymagana jest jednomyślna zgoda unijnej Rady na podniesienie limitu tzw. zasobów własnych UE po to, żeby Komisja Europejska mogła w imieniu Unii zaciągnąć pożyczkę na globalnym rynku.

Następnie ta decyzja musi być ratyfikowania przez 41 parlamentów w 27 państwach członkowskich, co może zająć kilka miesięcy. W Polsce słychać głosy, że Sejm może wstrzymać się z ratyfikacją, dopóki nie dowie się, jak dokładnie Komisja Europejska będzie stosować nowy mechanizm warunkowości.

Jest to jednak niespójne z polskim żądaniem z unijnego szczytu, gdy premier Mateusz Morawiecki postulował, i uzyskał, obietnicę wstrzymania się Komisji z wytycznymi do czasu wydania werdyktu przez TSUE. Czyli przynajmniej do końca 2021 roku, jeśli TSUE zgodzi się na przyspieszony tryb rozpatrywania ewentualnej polsko-węgierskiej skargi.

W funduszu Polska ma obiecane 23 mld euro w dotacjach i kolejne 37 mld euro w korzystnych pożyczkach. Te pieniądze popłyną szybciej niż środki z nowej polityki spójności. W zależności od tempa ratyfikacji może to nastąpić najwcześniej w połowie 2021 roku, a najpóźniej w trzecim kwartale. Trzeba je wydać w ciągu trzech lat.

To ma być jednorazowy szybki zastrzyk gotówki dla gospodarek państw UE, który ma im pozwolić na szybkie wydobycie się z kryzysu spowodowanego pandemią.

GAZ Z UNIJNYCH FUNDUSZY

Do ostatniej chwili Parlament Europejski i unijna rada negocjowały zasady wydawania pieniędzy z nowego budżetu UE. Wiele państw było przeciwnych możliwości finansowania infrastruktury gazowej ze wspólnych środków. Ostatecznie uzgodniono, że nie będzie to możliwe w ramach nowo tworzonego Funduszu Sprawiedliwej Transformacji, z którego Polska może dostać do 3,5 mld euro. Ale będzie można wydać na ten cel 1,55 proc. z polityki spójności, a konkretnie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. – Biorąc pod uwagę złą atmosferę wokół gazu i wokół Polski, to i tak jest niezły rezultat – słyszymy nieoficjalnie w Parlamencie Europejskim. W latach 2014–2020 Polska z unijnych pieniędzy wydała 656 mln euro na infrastrukturę gazową, według nowych zasad w nowej siedmiolatce będzie mogła na ten cel przeznaczyć 817 mln euro.

OPINIA DLA „RZECZPOSPOLITEJ”

Jan Olbrycht, negocjator budżetu UE z ramienia Parlamentu Europejskiego

Jest już podstawa prawna do wydawania unijnych pieniędzy z nowego budżetu.

Jako pierwsze popłyną te bezpośrednie zarządzane z Brukseli, czyli Erasmus, pieniądze na naukę i dla rolników. One będą już od stycznia. Będą też od początku roku wypłacane środki z polityki spójności, ale na stare projekty.

Zostało jeszcze do rozliczenia 45 proc. środków zakontraktowanych w latach 2014–2020, jest na to czas do końca 2023 roku. Z transferami z nowej polityki spójności trzeba poczekać na krajowe programy operacyjne i konkretne projekty – potrwa to około roku. Wcześniej, realnie oceniam, że w III kwartale 2021 roku, rozpoczną się wypłaty z funduszu odbudowy gospodarki po pandemii.

Źródło: Rzeczpospolita
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: