NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Palestyńczyk zabity przez armię izraelską na Zachodnim Brzegu Jordanu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Protestujący zastrzelony w starciu żołnierzy z Palestyńczykami demonstrującymi przeciwko nielegalnemu osadnictwu.

Palestinian killed by Israeli army in West Bank | Conflict News | Al Jazeera
Palestyńczyk zabity przez armię izraelską na Zachodnim Brzegu | Conflict News | Al Jazeera

Izraelskie wojsko zastrzeliło i zabiło w piątek palestyńskiego demonstranta podczas starć na okupowanym Zachodnim Brzegu.

Grupa Palestyńczyków rzuciła kamieniami w kierunku dwóch izraelskich żołnierzy, którzy następnie otworzyli ogień, poinformował fotograf agencji prasowej Reuters. Grupa Palestyńczyków wyniosła mężczyznę.

„Zmarł obywatel, który został postrzelony w głowę ostrą amunicją” – poinformowało palestyńskie ministerstwo zdrowia, dodając, że do incydentu doszło we wsi Beit Dajan, niedaleko Nablusu.

Izraelskie wojsko powiedziało, że analizuje to doniesienie.

Atef Yussef Hanaysheh, 42, został zabity w starciu między izraelskimi żołnierzami a Palestyńczykami demonstrującymi przeciwko izraelskiej działalności osadniczej, powiedział burmistrz Beit Dajan Abdelrahman Hanani.

„Żołnierze strzelali, gdy zbliżyliśmy się do dzikiego osiedla w pobliżu wioski”, powiedział Hanani.

Palestyńczycy zbierają się w piątki na całym Zachodnim Brzegu, aby zaprotestować przeciwko ekspansji izraelskich osiedli, które są uważane za nielegalne w świetle prawa międzynarodowego.

Izraelskie wojsko powiedziało, że „dziesiątki palestyńskich demonstrantów rzuciło kamieniami” w stronę swoich żołnierzy, którzy „odpowiedzieli środkami rozpraszającymi zamieszki i strzelając w powietrze”.

„Jesteśmy świadomi doniesień dotyczących palestyńskiej ofiary śmiertelnej. Przyczyna obrażeń nie jest jeszcze znana. Incydent jest badany” – napisano.

Mężczyzna krzyczy o pomoc, gdy ranny Palestyńczyk leży na ziemi w piątek [Raneen Sawafta/Reuters]
Ostra amunicja
Demonstracje na Zachodnim Brzegu często stają się gwałtowne. Palestyńscy protestujący rzucają kamieniami i bombami zapalającymi w izraelskie siły, które wystrzeliwują gaz łzawiący, pociski powlekane gumą, a czasami ostrą amunicję, aby ich rozproszyć.

Izrael zdobył Zachodni Brzeg Jordanu w wojnie w 1967 roku, a Palestyńczycy chcą, by stanowił on główną część ich przyszłego państwa.

Prawie 500 000 izraelskich osadników mieszka w ponad 200 osiedlach i dziesiątkach nieautoryzowanych placówek rozsianych po palestyńskich terytoriach.

Palestyńczycy chcą utworzyć państwo na Zachodnim Brzegu, we Wschodniej Jerozolimie i w Strefie Gazy, czyli na terytoriach, które Izrael zdobył w wojnie na Bliskim Wschodzie w 1967 roku.

Palestyńczycy, którzy mają ograniczoną samowładzę na Zachodnim Brzegu, twierdzą, że izraelskie osiedla uniemożliwiają im stworzenie realnego państwa. Większość krajów uważa osiedla za nielegalne w świetle prawa międzynarodowego.

Izrael zaprzecza temu, powołując się na potrzeby „bezpieczeństwa”, a także na biblijne i historyczne więzi z ziemią. Izraelsko-palestyńskie rozmowy pokojowe załamały się w 2014 roku.

https://www.aljazeera.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: