NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nieznane taśmy z tajnej narady Tusk-Klich. Prokuratura znów zajmie się śledztwem smoleńskim?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

10 kwietnia minie dokładnie 11 lat od katastrofy smoleńskiej. Do tej pory podkomisja Antoniego Macierewicza nie opublikowała raportu, który zgodnie z zapowiedziami ma dać jednoznaczną odpowiedź co do przyczyn tragedii. Na światło dzienne wyszło nieznane wcześniej nagranie z tajnej narady u ówczesnego premiera Donalda Tuska.

W czwartek TVP1 ujawniło fragmenty nagrania z narady, którą 23 kwietnia 2010 roku Donald Tusk miał przeprowadzić z Edmundem Klichem, akredytowanym przedstawicielem Polski przy wojskowo-cywilnej komisji rosyjskiej (MAK) badającej przyczyny tragedii. Reporterzy TVP ustalili, że rozmowa miała charakter poufny; uczestniczyli w niej również ministrowie.

Na taśmie wyraźnie słychać wypowiedzi byłego premiera Donalda Tuska na temat śledztwa w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej.

W rozmowie z Donaldem Tuskiem Edmund Klich zaznaczył, że śledztwo po katastrofie smoleńskiej mogło przebiegać na innych zasadach niż tzw. konwencja chicagowska. Chodzi o 13. załącznik Konwencji o międzynarodowym lotnictwie cywilnym, ratyfikowanej zarówno przez Polskę, jak i przez Rosję. Klich wrócił też uwagę na utrudniony kontakt z członkami rządu.

 

Z opublikowanych przez TVP nagrań wynika, że ówczesny szef rządu krytycznie odniósł się do publicznej wypowiedzi Edmunda Klicha. W jego opinii miało to utrudnić „obalanie teorii spiskowych” na temat katastrofy. Tusk podkreślił też, że nie otrzymał informacji, aby skorzystanie z innej procedury niż konwencja chicagowska było w ogóle możliwe.

Onet przypomina wypowiedź Tuska, który przyznał po kilku miesiącach od katastrofy, że to Rosjanie wskazali 13. załącznik do konwencji chicagowskiej. Polska strona przyjęła to do wiadomości (ustnie, bo żadne porozumienie dotyczące wyboru formuły prawnej nie zostało podpisane).

„Mieliśmy wysłać czołgi do Moskwy?”

Donald Tusk pytany wówczas, czy polski rząd nie popełnił błędów, wybierając konwencję chicagowską, odpowiedział:

Jedynym moim błędem było to, że nie robiłem pozytywnej propagandy wokół działań rządu po Smoleńsku. Ale nie zdawałem sobie sprawy, że z tego, co zrobiliśmy po katastrofie, może być robiona polityka i propaganda. Być może zachowałem się za mało cynicznie.

Premier podkreślał, że od pierwszej sekundy po katastrofie był zdeterminowany, aby tę kwestię wyjaśnić.

Na pytanie, czy musiało się skończyć protokołem rozbieżności ze stroną rosyjską, Tusk odpowiedział: „Mieliśmy wysłać czołgi do Moskwy?”. Dodał jednak, że „ilość zaniedbań w rosyjskim lotnictwie pokazują kolejne katastrofy”.

„Dowód haniebnego postępowania premiera Tuska”

Do nowych materiałów o śledztwie smoleńskim odniósł się minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. – Zapewne opinia publiczna zapomniała już, co wydarzyło się bezpośrednio po tragedii smoleńskiej, tu mamy dowód haniebnego postępowania premiera Donalda Tuska, koalicji PO-PSL – powiedział Błaszczak w Programie 1 Polskiego Radia.

Jak podkreślił, „tak postępują tylko władze albo państwa upadłego, albo które nie chcą wyjaśnić przyczyn katastrofy i oddają śledztwo innemu państwu”. Przypomniał też, że Lech Kaczyński ostrzegał przed imperialistycznymi dążeniami Federacji Rosyjskiej, m.in. po ataku na Gruzję.

Wszystko wskazuje na to, że sprawą powinien jeszcze raz zająć się prokurator, jest art. 231 w Kodeksie Karnym, który mówi o niedopełnieniu obowiązków – zaznaczył Mariusz Błaszczak.

– Niektórzy z występujących na tym nagraniu są dziś posłami (…) składali przysięgę, kiedy byli powoływani do rządu, a lekceważą obowiązki – dodał.

„Całkowicie skapitulował”

„Trudno oprzeć się wrażeniu, że rząd całkowicie skapitulował, jeśli chodzi o wzięcie odpowiedzialności za prowadzenie tej najważniejszej wtedy sprawy” – powiedział w rozmowie z TVP Info szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

– Słuchając tych nagrań odnoszę wrażenie, że ówczesny premier, rząd, całkowicie zrezygnowali z nadzorowania tych spraw – skomentował Michał Dworczyk.

 

Szef KPRM zaznaczył, że osoby, które dopuściły się zaniedbań, powinny spotkać się z konsekwencjami. W jego ocenie Donald Tusk ponosi podwójną odpowiedzialność: polityczną i urzędniczą. Zapytany, czy także odpowiedzialność karną, Dworczyk odpowiedział, że „od oceny tej sytuacji są stosowne instytucje”.

Ale jeśli słyszałem o różnego rodzaju zaniedbaniach w administracji, które miały miejsce, nigdy nie słyszałem o innej sytuacji, o której można powiedzieć, że państwo polskie zaniedbało najważniejszą wówczas sprawę, którą powinno się zajmować – mówił.

Nagranie trafi do prokuratury

Telewizja Polska zapowiedziała w czwartek, że skieruje do prokuratury nagranie rozmowy z udziałem Donalda Tuska. Według reporterów ujawniona rozmowa jest dowodem na zaniedbania ze strony polskiej w tygodniach po katastrofie smoleńskiej. W ich ocenie strona polska w 2010 roku nie zabiegała o większy udział w śledztwie, dając tym samym „przewagę” stronie rosyjskiej.

https://pl.sputniknews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: