NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bandera i Szuchewycz patronami stadionów Lwowa i Tarnopola. Czy da się obniżyć poziom emocji?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dwa wydarzenia ostatniego tygodnia odbiły się na relacjach polsko-ukraińskich: stadiony w Tarnopolu i Lwowie zostaną nazwane imieniem przywódców OUN-UPA. Oburzenie w społeczeństwie polskim jest wielkie, tymczasem władze miast partnerskich różnie zareagowały na nowe ukraińskie pomysły.

Lwowska Rada Obwodowa wyszła z propozycją do ukraińskiego rządu i Ministerstwa Kultury, Młodzieży i Sportu o nadanie stadionowi „Arena Lwów” imienia Stepana Bandery. Inicjatywę poparło 68 deputowanych, pozostałych siedmiu wstrzymało się od głosu.

Arena Lwów została zbudowana na Euro 2012. Teraz jest to domowa arena klubów piłkarskich Rukh i Lwów. Gra tu także reprezentacja Ukrainy. W marcu planowane są mecze eliminacyjne do mistrzostw świata 2022.

Lwowscy deputowani nie mogą jednak podjąć wiążącej decyzji. Obiekt należy bowiem do państwa, a nie do samorządu miasta. Decyzja należy do rządu.Pomysł deputowanych nadania stadionowi imienia Stepana Bandery, byłego przywódcy jednej z frakcji Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), odpowiedzialnych za ludobójstwo polskich cywilów na Wołyniu oraz w Małopolsce Wschodniej w latach 40. ubiegłego wieku, wywołał duże emocje w Polsce. Po ujawnieniu tej informacji zawrzało szczególnie, ponieważ nie ucichło jeszcze oburzenie po tym, jak niedawno Stadion Centralny Tarnopola otrzymał imię innego z dowódców UPA, Romana Szuchewycza. Na znak protestu przeciwko gloryfikacji takich „bohaterów” jak Szuchewycz, polskie miasta, między innymi, Zamość, Chorzów, Tarnów zawiesiły współpracę z Tarnopolem.

Polski ambasador Bartosz Cichocki odwołał planowaną wizytę w Tarnopolu.

Sytuacja dotycząca nadania miejskiemu stadionowi w Tarnopolu imienia Szuchewycza była wprost zaskakująca. Nasze stanowisko zostało jasno określone: my tego typu „bohaterów” nie tolerujemy

– powiedział w rozmowie ze Sputnikiem prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

Izrael również ostro wypowiedział się na temat Ukrainy. Tak samo jak w Polsce Szuchewycz jest oskarżany tam o współpracę z nazistami. Ambasador Izraela na Ukrainie zażądał unieważnienia decyzji o zmianie nazwy stadionu. W odpowiedzi usłyszał od rzecznika ukraińskiego MSZ, że „dbanie o pamięć narodową jest jednym z priorytetów narodu ukraińskiego. Wszelkie dyskusje na temat przeszłości powinny się toczyć wśród historyków, natomiast rolą ambasadorów jest praca nad zacieśnianiem więzi pomiędzy narodami i budowaniem przyjaźni, a nie odwrotnie”.

Stanowisko władz Chorzowa przedstawił Sputnikowi Kamil Nowak, rzecznik urzędu miasta.

Zaniepokoiła nas informacja o wyborze patrona stadionu, którego postać jest odbierana w Polsce zdecydowanie negatywnie. Dotychczasowa, ponad dwudziestoletnia współpraca z Tarnopolem była bardzo dobra. W związku z tym poprosimy władze Tarnopola o to, aby ponownie pochyliły się nad tą sprawą. Liczymy na działania, które doprowadzą do obniżenia poziomu emocji, które ta sytuacja wywołała

– stwierdził Kamil Nowak.

 

Marsz z okazji rocznicy powstania UPA

Na prośbę o skomentowanie inicjatywy lwowskich deputowanych, zaznaczył: „Lwów nie jest naszym miastem partnerskim, dlatego chcielibyśmy uniknąć komentowania działań tego miasta. O wiele bardziej uprawnione do tego byłyby na pewno miasta partnerskie Lwowa – chociażby Wrocław czy Kraków”.Z Krakowa zaś redakcja otrzymała odpowiedź Joanny Dubiel z Urzędu Miasta. Pisze, że „efektywna zagraniczna współpraca między miastami, czyli społecznościami lokalnymi powinna być oparta na wzajemnym zaufaniu i wspólnych interesach, oddzielona zaś od polityki historycznej i narodowych uprzedzeń. Taką zasadę stosują władze miasta Krakowa wobec swoich partnerów zagranicznych”.
Wrocław, także miasto partnerskie Lwowa, niestety wstrzymało się od podania stanowiska w tej sprawie.

https://pl.sputniknews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: