NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Starcie amerykańskich i chińskich dyplomatów na pierwszym spotkaniu wysokiego szczebla w administracji Bidena

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ANCHORAGE, Alaska (Reuters) – Pierwsze spotkanie wysokiego szczebla USA-Chiny w administracji Bidena rozpoczęło się od ognistego początku w czwartek, kiedy to obie strony ostro skrytykowały politykę drugiej strony w rzadkim publicznym wystąpieniu, które podkreśliło poziom dwustronnego napięcia.

U.S., Chinese diplomats clash in first high-level meeting of Biden administration
Przygotowania do rozmów w Anchorage na Alasce, które nastąpiły po wizytach amerykańskich urzędników w sojuszniczej Japonii i Korei Południowej, upłynęły pod znakiem wielu posunięć Waszyngtonu, które świadczyły o tym, że zajmuje on twarde stanowisko, oraz dosadnych wypowiedzi Pekinu.

„Przedyskutujemy nasze głębokie obawy związane z działaniami Chin, w tym w Xinjiang, Hong Kongu, na Tajwanie, cyberatakami na Stany Zjednoczone, przymusem ekonomicznym wobec naszych sojuszników” – powiedział sekretarz stanu USA Antony Blinken swoim chińskim kolegom w bardzo nietypowym, przedłużonym wystąpieniu przed kamerami.

„Każde z tych działań zagraża opartemu na zasadach porządkowi, który utrzymuje globalną stabilność” – powiedział.

Administracja Bidena dała jasno do zrozumienia, że oczekuje zmiany zachowania ze strony Chin, które wyraziły nadzieję na zresetowanie stosunków między dwoma największymi gospodarkami świata, które drastycznie pogorszyły się pod rządami byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Najwyższy dyplomata Chin Yang Jiechi odpowiedział 15-minutowym przemówieniem w języku chińskim, podczas gdy strona amerykańska czekała na tłumaczenie, lashing out nad tym, co powiedział, że było walczącą demokracją Stanów Zjednoczonych, złym traktowaniem mniejszości i krytyką ich polityki zagranicznej i handlowej.

„Stany Zjednoczone używają swojej siły militarnej i hegemonii finansowej, aby sprawować jurysdykcję długą ręką i tłumić inne kraje” – powiedział Yang.

„Nadużywa tak zwanych pojęć bezpieczeństwa narodowego, aby utrudniać normalną wymianę handlową i podburzać niektóre kraje do atakowania Chin” – dodał.

WYGŁUPY I ŁAMANIE PROTOKOŁU

W trakcie monologu Yang, doradca ds. bezpieczeństwa narodowego USA Sullivan i inni urzędnicy w delegacji przekazywali sobie notatki. Na koniec Blinken zatrzymał dziennikarzy w pokoju, aby mógł odpowiedzieć.

To, co w przypadku spotkań na wysokim szczeblu jest zazwyczaj kilkuminutowym wstępem przed dziennikarzami, trwało ponad godzinę, a obie delegacje spierały się o to, kiedy media mają zostać wyprowadzone z sali.

Po spotkaniu Stany Zjednoczone oskarżyły Chiny o „arogancję”, podczas gdy chińskie media państwowe obwiniały amerykańskich urzędników za zbyt długie przemówienia i „niegościnność”.

Obie strony oskarżyły siebie nawzajem o naruszenie protokołu dyplomatycznego poprzez zbyt długie przemawianie w uwagach wstępnych.

„Chińska delegacja … wydaje się, że przybyła z zamiarem popisywania się, skupiając się na publicznych teatrzykach i dramaturgii ponad treścią”, powiedział urzędnik reporterom w hotelu w Anchorage, gdzie odbywało się spotkanie.

„Przesadne dyplomatyczne prezentacje często skierowane są do krajowej publiczności” – dodał urzędnik.

Wielu internautów na chińskich mediach społecznościowych stwierdziło, że chińscy urzędnicy wykonują dobrą robotę na Alasce, a stronie amerykańskiej brakuje szczerości.

Niektórzy nawet scharakteryzowali rozmowy jako „Hongmen Banquet”, nawiązując do wydarzenia, które miało miejsce 2000 lat temu, kiedy to przywódca rebeliantów zaprosił innego na ucztę z zamiarem zamordowania go.

U.S., Chinese diplomats clash in high-level meeting of Biden administration | Taiwan News | 2021/03/19
Mimo to, obie strony ponownie zebrały się na kolejne spotkanie w czwartek wieczorem, a wysoki rangą urzędnik administracji Biden powiedział, że pierwsza sesja była „merytoryczna, poważna i bezpośrednia”, wykraczając daleko poza pierwotnie przyznane dwie godziny.

„Wykorzystaliśmy sesję, tak jak planowaliśmy, do nakreślenia naszych interesów i priorytetów, i usłyszeliśmy to samo od naszych chińskich partnerów” – powiedział urzędnik w raporcie, dodając, że trzecia sesja rozmów została zaplanowana na piątek rano.

Podczas gdy znaczna część polityki Bidena wobec Chin jest wciąż formułowana, w tym sposób postępowania z taryfami na chińskie towary wprowadzonymi pod rządami Trumpa, jego administracja kładzie jak dotąd większy nacisk na wartości demokratyczne i zarzuty dotyczące łamania praw człowieka przez Chiny.

Chiny stanowczo sprzeciwiają się ingerencji USA w to, co uważają za swoje wewnętrzne sprawy, kwestie takie jak Tajwan, Hongkong i Xinjiang.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Tajwanu powiedziało, że oczekuje, iż Stany Zjednoczone poinformują je o rozmowach.

WARUNKI SPORU
Waszyngton twierdzi, że podróż Blinkena po Azji przed spotkaniem z chińskimi urzędnikami, jak również działania USA w Europie, Indiach i u innych partnerów, pokazują, jak Stany Zjednoczone wzmocniły swoją rękę w konfrontacji z Chinami od czasu objęcia urzędu przez Bidena w styczniu.

Jednak obie strony wydawały się gotowe do osiągnięcia porozumienia w bardzo niewielkim stopniu podczas rozmów.

Nawet status spotkania stał się punktem spornym, gdyż Chiny upierały się, że jest to „strategiczny dialog”, nawiązujący do dwustronnych mechanizmów sprzed lat. Strona amerykańska odrzuciła tę tezę, nazywając spotkanie jednorazową sesją.

W przeddzień rozmów Stany Zjednoczone podjęły szereg działań wymierzonych w Chiny, m.in. zaczęły odbierać chińskie licencje telekomunikacyjne, wystosowały wezwania do wielu chińskich firm informatycznych w związku z obawami o bezpieczeństwo narodowe, a także zaktualizowały sankcje wobec Chin w związku z ograniczaniem demokracji w Hongkongu.

Co więcej, Chiny oskarżyły w piątek obywatela Kanady o szpiegostwo, w sprawie uwikłanej w szerszy spór dyplomatyczny między Waszyngtonem a Pekinem.

Podczas czwartkowych rozmów, chiński radca stanu i minister spraw zagranicznych Wang Yi pytał Blinkena o to, czy sankcje zostały ogłoszone przed spotkaniem celowo.

Waszyngton powiedział, że jest gotów współpracować z Chinami, gdy jest to w interesie USA, podając jako przykłady politykę klimatyczną i pandemię koronawirusa. Blinken powiedział, że Waszyngton ma nadzieję, że Chiny wykorzystają swoje wpływy w Korei Północnej, aby przekonać ją do rezygnacji z broni jądrowej.

Bonnie Glaser, ekspert ds. Azji w Center for Strategic and International Studies, powiedziała, że twarde oświadczenia obu stron w okresie poprzedzającym spotkanie stworzyły ryzyko, że przerodzi się ono w wymianę oskarżeń i żądań.

„Żadna ze stron nie skorzysta na tym, że spotkanie zostanie uznane za całkowitą porażkę” – powiedziała Glaser.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: