NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zgon po szczepionce w Poznaniu. Nie żyje kobieta : Zmarła miała 49 lat i cierpiała na chorobę współistniejącą ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

18 marca 2021r 

W ciągu tygodnia - od 9 do 15 marca w Wielkopolsce zarejestrowano 46 przypadków tzw. NOP-ów, czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych. Niestety, odnotowano też jeden zgon w Poznaniu.Przejdź dalej -->
W ciągu tygodnia – od 9 do 15 marca 2021 w samej tylko Wielkopolsce zarejestrowano 46 przypadków tzw. NOP-ów, czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych po podaniu szczepionki na koronawirusa. Niestety, odnotowano też jeden zgon po szczepionce na COVID-19 w Poznaniu. U zmarłej kobiety badania wykazały brak przepływu krwi przez naczynia mózgowe. Jak udało nam się dowiedzieć, pacjentka miała 49 lat i cierpiała na chorobę współistniejącą.

Większość NOP-ów dotyczyła kobiet, a najwięcej przypadków zarejestrowano w Poznaniu (21) i powiecie poznańskim (15). Spośród wszystkich tych niepożądanych odczynów poszczepiennych w Wielkopolsce 40 dotyczyło jedynie zaczerwienienia i krótkotrwałego bólu w miejscu wkłucia. Jednakże było też 6 bardziej niepokojących przypadków, w tym jeden zgon.

W raporcie Ministerstwa Zdrowia dot. niepożądanych odczynów poszczepiennych odnotowano przypadek kobiety z Poznania, która trafiła 7 marca do szpitala wojewódzkiego w Poznaniu z bólem głowy oraz pogorszeniem stanu świadomości. Badanie tomografem komputerowym wykazało „zakrzepicę zatok żylnych mózgowia z towarzyszącymi udarami żylnymi” – podaje MZ.

8 marca pacjentka została przekazana do Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego na Oddział Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu.

– Chora trafiła do nas w stanie krytycznym

– mówi kierownik oddziału Anestezjologii, Intensywnej Terapii i Leczenia Bólu Szpitala im. Heliodora Święcickiego prof. Krzysztof Kusza.

Tam kobiecie wykonano badanie angiograficzne tętnic mózgowych, które wykazało brak przepływu przez naczynia mózgowe. 9 marca o godzinie 0.15 stwierdzono zgon pacjentki. Zmarła miała 49 lat i cierpiała na chorobę współistniejącą.

Jaką szczepionkę przyjęła kobieta?

Kobieta została zaszczepiona na COVID-19 25 lutego 2021 r. Analiza harmonogramu szczepień na COVID-19 oraz jej wiek powadzą do wniosku, że mogła ona być nauczycielką.

Z dokumentacji medycznej nie wynika jednak, jaką szczepionką była szczepiona kobieta, ale jak udało nam się ustalić, prawdopodobnie był to preparat AstraZeneca.

– Wszelkie instytucje, które zajmują się monitorowaniem niepożądanych odczynów poszczepiennych, zostały poinformowane. Dyrektor ds. lecznictwa oraz epidemiolog szpitala poprosili nas, aby zgłosić ten przypadek jako niepożądany odczyn poszczepienny do sanepidu oraz do Krajowego Konsultanta ds. Epidemiologii

– mówił kierownik oddziału w szpitalu im. Święcickiego.

Na razie pobrano próbki do badań i dlatego nie można wskazać, czy szczepienie miało wpływ na zgon pacjentki.

To drugi przypadek zgonu po podaniu szczepionki w Wielkopolsce. Pierwszy odnotowano 19 lutego w Pile. Zmarła zaszczepiona na koronawirusa 88-letnia kobieta. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że była to 88-letnia kobieta z wieloma chorobami towarzyszącymi. Na ile do jej śmierci faktycznie przyczyniła się szczepionka, a na ile choroby, na które cierpiała, tego nie da się już jednoznacznie ustalić. Kobieta trafiła jednak do ogólnopolskiego rejestru o niepożądanych odczynach poszczepiennych.

Natomiast 1 marca w Lesznie zmarła 36-letnia nauczycielka z Zespołu Szkół Ekonomicznych. Kobieta nie cierpiała na żadne przewlekłe choroby, dlatego natychmiast pojawiły się spekulacje, że to skutek przyjęcia szczepionki na COVID-19. Szczepionkę otrzymała 22 lutego i jak wielu innych pedagogów zaszczepionych szczepionką firmy AstraZeneca uskarżała się na pewne dolegliwości. Niepożądane objawy ustąpiły jednak po jednym dniu. Mimo to nie brakuje spekulacji wiążących szczepienie ze śmiercią kobiety.

gloswielkopolski

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: