NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
„Szczepionki na COVID-19 są bronią masowej zagłady..
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Syn Szydło przerywa milczenie. Przyznał, że mama szukała mu pracy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Syn byłej premier, Tymoteusz Szydło znalazł się na ustach całej Polski po tym, gdy w 2019 r. wyszło na jaw, że porzucił stan duchowny. Teraz ponownie zrobiło się o nim głośno. Jak ustaliło OKO.press, syn Beaty Szydło pod zmienionym nazwiskiem pracuje w ERG Bieruń Folie, której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka. W końcu Tymoteusz zabrał głos za pośrednictwem pełnomocnika.

Oświadczenie Tymoteusza Szydło. Beata Szydło pomagała synowi szukać pracy Foto: – / East News

Portal OKO.press ustalił, że były ksiądz Tymoteusz Szydło zmienił nie tylko zawód, ale i nazwisko. Według doniesień portalu syn Beaty Szydło pracuje w firmie ERG Bieruń-Folie, w której udziały ma także szef Orlenu Daniel Obajtek. Jest tam zatrudniony jako przedstawiciel handlowy odpowiadający za dystrybucję worków foliowych.

Tymoteusz zrezygnował ze stanu duchownego w 2019 r. po tym, jak nie pojawił się w oświęcimskiej parafii, w której miał zacząć posługę. Zaledwie 2 lata wcześnie premier Beata Szydło chwaliła się wyświęceniem go na księdza. TVP przygotowało wówczas duży materiał, a media Tadeusza Rydzyka transmitowały w całości mszę prymicyjną.

Po tym, jak syn byłej premier zrezygnował z bycia księdzem, słuch po nim zaginął. Teraz odnalazł się w spółce powiązanej z Orlenem. Dziennikarze OKO.press zadzwonili do ERG Bieruń Folie i poprosili o rozmowę z Tymoteuszem Szydło. Pracownica sekretariatu firmy odpowiedziała: „Pan Tymoteusz jest poza firmą, na urlopie”. Później wyraźnie się spłoszyła i zaczęła przekonywać, że nikt taki w firmie nie pracuje.

W środę, 17 marca z redakcją portalu skontaktował się mecenas Maciej Zaborowski, który ostatnio występuje w mediach jako pełnomocnik Daniela Obajtka strasząc pozwami media i opozycję. Tym razem przedstawił się jako przedstawiciel syna byłej premier. Potwierdził, że Tymoteusz Szydło zmienił nazwisko i od 1 października 2019 r. pracuje w ERG Bieruń Folie. Nie był więc długo bezrobotny…

„Po odejściu ze stanu duchownego nie chciał być na utrzymaniu rodziców. Postanowił, że nie będzie wysyłał CV do różnych firm, aby nie nadawać tej sprawie dodatkowego rozgłosu. Poprosił o pomoc m.in. swoją mamę. Mama zwróciła się do różnych osób, m.in. do pana Daniela Obajtka. Od niego dowiedziała się, że w firmie ERG Bieruń poszukiwany jest ktoś do pracy” czytamy w oświadczeniu przesłanym do OKO.press.

Mecenas zaznaczył, że Beata Szydło rozmawiała o zatrudnieniu syna z Obajtkiem, „bo nie chciała szukać pracy dla niego w spółkach Skarbu Państwa”, a jego klient nie sądził, „że jego praca w prywatnej firmie, jaką jest ERG Bieruń, może budzić jakiekolwiek kontrowersje”. A powinien, zważywszy, że prezes Orlenu miał u byłej premier dług wdzięczności.

To właśnie Beacie Szydło Daniel Obajtek zawdzięczał nagłe przyspieszenie kariery po wyborach parlamentarnych w 2015 r. Najpierw został szefem państwowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a potem prezesem kontrolowanej przez państwo Energi. Szefostwo Orlenu objął już po zakończeniu jej kadencji, ale nadal uważany jest w PiS za „człowieka premier Szydło”.

(źródło: OKO Press)KMK– / East News

Oświadczenie Tymoteusza Szydło. Beata Szydło pomagała synowi szukać pracy.

Lemur Image Import

Syn byłej premier, Tymoteusz Szydło znalazł się na ustach całej Polski po tym, gdy w 2019 r. wyszło na jaw, że porzucił stan duchowny.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Syn Szydło przerywa milczenie. Przyznał, że mama szukała mu pracy ☀Autor Gabi☀

  1. Buahahahaha.
    „Zrobiło się o nim głośno gdy porzucił stan duchowny…”
    Jestem pod wrażeniem dziennikarskiej rzetelności. Brawo.
    To ja może nieśmiało dodam, że najpierw zrobiło się o nim głośno gdy publiczna telewizja relacjonowała święcenia kapłańskie syna Szydło. O kolejne nagłośnienie zadbał młody ksiądz już samodzielnie gdy zmajstrował dziecko nieletniej dziewczynie.
    Jakie to polskie i katolickie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: