NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Samsung prawdopodobnie nie wprowadzi nowych telefonów z serii Note w 2021 roku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Południowokoreańska firma elektroniczna ma do czynienia z „poważnym brakiem równowagi” w łańcuchu dostaw chipów, powiedział szef firmy

Samsung Electronics jest mało prawdopodobne, aby wydać swoje smartfony z serii Galaxy Note w tym roku, aby zmniejszyć presję produkcyjną na firmę, według starszego kierownictwa.

Południowokoreańska firma zazwyczaj wydaje swoją serię Note, jeden z jej najlepiej sprzedających się modeli znanych z rysika S Pen, w sierpniu każdego roku.

„Seria Note jest pozycjonowana jako model high-end w naszym portfolio biznesowym … może to być obciążenie, aby zaprezentować dwa flagowe modele w roku, więc może być trudno wydać model Note [w drugiej połowie] … staramy się wydać model Note w przyszłym roku,” DJ Koh, współ-szef działu IT Samsung i komunikacji mobilnej, powiedział podczas dorocznego spotkania akcjonariuszy w Seulu w środę.

High-end serii Note stanowiły prawie 5 procent globalnych dostaw smartfonów Samsunga w ciągu ostatnich dwóch lat, według Massachusetts z siedzibą International Data Corporation.

Samsung jest jednym z kilku producentów borykających się z poważnymi brakami w podaży chipów półprzewodnikowych, ponieważ popyt na gadżety wzrósł po pandemii koronawirusa. Największy na świecie producent układów scalonych odnotował w zeszłym roku boom popytu ze strony producentów laptopów i centrów danych, które wykorzystują technologię układów scalonych do zwiększenia możliwości przechowywania danych, ponieważ praca zdalna napędzała zapotrzebowanie na większą liczbę urządzeń i większą pojemność pamięci masowej w chmurze.

Samsung przyznał w środę, że ma do czynienia z niedoborem chipów, ale powstrzymał się od przypisania decyzji o anulowaniu serii Note uruchomić do niego.

„Istnieje poważna nierównowaga w podaży i popycie chipów w sektorze IT na całym świecie … pomimo trudnego środowiska, nasi liderzy biznesowi spotykają się z partnerami za granicą, aby rozwiązać te problemy. Trudno powiedzieć, że kwestia niedoboru została rozwiązana w 100 procentach,” powiedział Koh.

Firma zwiększa swoją własną zdolność produkcyjną chipów pamięci, aby zrównoważyć niedobór chipów i rozpoczęła rozbudowę linii montażowej w Pyeongtaek w czerwcu, z produkcją na nowej linii, która ma się rozpocząć w drugiej połowie tego roku.

Eksperci branżowi powiedzieli, że w najbliższych miesiącach spodziewany jest niedobór chipów, ponieważ popyt na nie jest wyższy niż kiedykolwiek.

Według Semiconductor Industry Association, globalna sprzedaż chipów ma wzrosnąć w tym roku o 8,4 procent z ubiegłorocznej sumy 433 miliardów dolarów. Jest to wzrost z 5,1 procent wzrostu obserwowanego w 2020 roku.

Zysk netto Samsunga skoczył o 26,4 procent rok do roku do 5,3 miliardów dolarów w czwartym kwartale ubiegłego roku, jak firma odważyła się zakłóceń związanych z koronawirusem do kontynuowania jego premiery smartfonów.

Firma elektroniczna spodziewa się wzmocnić swoją pozycję na rynku poprzez ekspansję swoich składanych telefonów.

W tym roku, Samsung ma na celu ustanowienie Galaxy Z Fold pozycję jako „super premium” smartphone podczas sprzedaży Galaxy Z Flip w konkurencyjnym punkcie cenowym dla millennial klientów, Pan Koh powiedział.

 

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: