NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Relacje w impasie: Biden przyćmił swoich poprzedników w prostolinijności

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent USA Joseph Biden w swoim pierwszym dużym wywiadzie poważnie zaszkodził stosunkom USA z Rosją. Jak do tego odnosi się jego administracja i jakiej polityki zagranicznej w zasadzie powinniśmy się spodziewać po Bidenie?

https://player.vgtrk.com/iframe/video/id/2278967/start_zoom/true/showZoomBtn/false/sid/vesti/mute/true/tid/2480/?acc_video_id=2390690″

To szefowa Jen Psaki musi przytaknąć i zgodzić się na pytanie. Ale stanowisko sekretarza prasowego Białego Domu wymaga od niej większej gadatliwości. Udaje się do prasy i natychmiast jest pytana o Rosję.

Nasza administracja będzie miała inne podejście do stosunków z Rosją niż poprzednia. Prezydent z pewnością mówił o tym we wczorajszym wywiadzie. Zamierzamy być szczerzy i będziemy szczerzy w obszarach, w których mamy obawy.

Nowa waszyngtońska prostolinijność przetrwała nie tylko poprzednią administrację. Nie zrobił tego żaden z 45 poprzedników Josepha Bidena. Ten jawnie chamski wybryk nie może nie wpłynąć na i tak już skomplikowane stosunki amerykańsko-rosyjskie. Wygląda na to, że podejście to zostanie ponownie rozważone. Moskwa wzywa swojego ambasadora na konsultacje.

Anatolij Antonow przyleci do Rosji 20 marca, podała placówka dyplomatyczna.

Obecna sytuacja jest wynikiem celowej polityki Waszyngtonu, który przez ostatnie lata faktycznie celowo doprowadzał dwustronne interakcje do impasu. Niekonstruktywna polityka administracji wobec naszego kraju nie służy interesom Rosji i USA, a niektóre nieprzemyślane wypowiedzi amerykańskich przywódców grożą pogorszeniem i tak już nadmiernie konfrontacyjnych stosunków.

Konfrontacja wydaje się być we krwi Demokratów. Biden był na stanowisku nawet nie miesiąc, a zdążył zbombardować Syrię.

Biden nakazał atak rakietowy. Źródło zaznajomione ze szczegółami operacji podało, że zginęło do 20 osób.

Żaden prezydent z ramienia Demokratów nie był w stanie powstrzymać się od wojny. Pod rządami Trumana Stany Zjednoczone przystąpiły do wojny w Korei, Johnson przystąpił do wojny w Wietnamie. Pod rządami Clintona samoloty z Gwieździstym Sztandarem zrównały z ziemią Jugosławię. Obecny lokator Białego Domu sam kiedyś walczył o wjazd amerykańskich żołnierzy do Iraku. Ludzie w USA byli wtedy przeciwni inwazji, ale Joseph Biden, ówczesny przewodniczący senackiej Komisji Stosunków Zagranicznych, był zdecydowanie za. Oto patrzy z uśmiechem zwycięzcy, jak Bush podpisuje się pod wojną, która zabije półtora miliona ludzi.

Jak Biden przeforsował rezolucję o inwazji w 2002 roku, koledzy z Senatu dobrze pamiętają. „To on wprowadził nas w wojnę w Iraku” – wspomina kongresman USA Bernie Sanders.

Po objęciu stanowiska wiceprezydenta, Biden często odwiedzał cmentarz Arlington w towarzystwie Obamy. Pokojowa Nagroda Nobla dla tego ostatniego nie przeszkodziła mu być prezydentem na czas wojny. Obie kadencje Obamy były nieprzerwanymi wojnami. Przyczynił się do zniszczenia Libii, pomagał terrorystom w Syrii.

Myślę, że Amerykanie nauczyli się, że trudniej jest zakończyć wojnę niż ją rozpocząć. Ale tak właśnie kończą się wojny w XXI wieku – nie ceremoniami podpisania umów, ale zdecydowanymi uderzeniami na naszych przeciwników, przejściem do wybranych rządów i sił bezpieczeństwa, które przejmują inicjatywę, a ostatecznie pełną odpowiedzialność.

Obiecywano zakończenie spuścizny poprzedników w Iraku i Afganistanie, ale nie wyszło.

Pod rządami Obamy Amerykanie zwiększyli tam swoje siły o 30 tys. żołnierzy. Już wtedy Biden opowiadał się za tym, by Pentagon porzucił swoich żołnierzy w Afganistanie. A teraz, w sensacyjnym wywiadzie, powiedział, że nie jest pewien, czy ostatnie 2,5 tys. żołnierzy wróci do domu na czas.

Niejasne sformułowania lub rozmowa z dziennikarzem, który nie pyta za dużo, ale podpowiada, co powiedzieć – to format, z którego Joseph Biden korzysta od ponad dwóch miesięcy. Wygląda jednak na to, że wyjdzie on ze swojej strefy komfortu, choć tylko na kilka godzin. Jego pierwsza konferencja prasowa zaplanowana jest na 25 marca. Reporterzy mają o co pytać włodarza Białego Domu, zwłaszcza po sensacyjnym wywiadzie. Wciąż jednak nie wiadomo, kto zostanie dopuszczony do prezydenta i kto będzie mógł zadawać pytania.

https://www.vesti.ru/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: