NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co amerykańscy urzędnicy mówili o Chinach przed spotkaniem na Alasce?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gdy wysocy rangą chińscy dyplomaci Yang Jiechi i Wang Yi przygotowują się do udziału w strategicznym dialogu wysokiego szczebla z sekretarzem stanu USA Antonym Blinkenem i doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego Jakiem Sullivanem na Alasce w czwartek i piątek, jak amerykańscy urzędnicy rozmawiali o Chinach?

 

Blinken powiedział wcześniej, że Chiny są „największym geopolitycznym testem”, przed którym stoją Stany Zjednoczone w XXI wieku. Nakreślając priorytety polityki zagranicznej administracji Biden powiedział, że Chiny są jedynym krajem, który posiada ekonomiczną, dyplomatyczną, militarną i technologiczną siłę, aby poważnie zakwestionować międzynarodowy system.

Powołując się na osiem priorytetów polityki zagranicznej, w tym demokrację, imigrację, pandemię i kryzys gospodarczy, Blinken powiedział, że stosunki chińsko-amerykańskie będą „konkurencyjne, kiedy powinny być, wspólne, kiedy mogą być, i wrogie, kiedy muszą być”.

W odpowiedzi Pekin stwierdził, że Chiny przynoszą światu szanse, a nie wyzwania. Wang Wenbin, rzecznik chińskiego MSZ, odpowiedział na wypowiedź Blinkena na rutynowym briefingu prasowym, mówiąc, że rozwój Chin jest wkładem w światowy pokój i rozwój, a takie ideologiczne komunały nie przyniosą USA nic dobrego.

Podobnie jak jego poprzednik Mike Pompeo, Blinken był krytyczny wobec Chin na niemal każdym froncie. W sprawie COVID-19, Blinken powiedział, że Chiny nie były przejrzyste od czasu jego wybuchu do teraz. W sprawie Xinjiang, zgodził się z Pompeo i stwierdził, że popełniane jest tam ludobójstwo, wzywając Chiny do zapewnienia międzynarodowego dostępu do tego regionu. A w sprawie Hongkongu powiedział ostatnio, że USA podejmą działania przeciwko temu, co nazywa „łamaniem praw człowieka” w tym kraju.

Pomimo krytyki, Blinken nie zamyka drzwi do współpracy z Chinami. Dla przykładu, powiedział, że „walka ze zmianami klimatycznymi będzie w interesie obu krajów”. Analitycy twierdzą, że Stany Zjednoczone potrzebują Chin, aby osiągnąć postęp w takich kwestiach jak Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna.

W przeciwieństwie do Blinkena, Sullivan był stosunkowo spokojny w sprawie Chin. Jeszcze w 2017 roku powiedział, że Stany Zjednoczone powinny wspierać wzrost Chin. A w 2019 roku powiedział, że taktyka taryfowa Trumpa przeciwko Chinom nie działa. Powiedział, że „jesteśmy skupieni na stali, soi, węglu. Chiny skupiają się na obliczeniach kwantowych, AI i biotechnologii. Nie są skoncentrowane na wzroście w następnym kwartale, ale na wzroście w następnym ćwierćwieczu.”

W styczniu Sullivan powiedział, że Stany Zjednoczone powinny współpracować ze swoimi europejskimi sojusznikami, aby zająć się tym, co nazywa „nadużyciami handlowymi i technologicznymi” ze strony Chin. Powiedział również, że Stany Zjednoczone powinny być przygotowane do nałożenia kosztów na Chiny za „ich groźby wobec Tajwanu, jak również ich działania w Hong Kongu i Xinjiang.”

Zapytany o nadchodzące spotkanie na Alasce, Sullivan powiedział, że taryfy nie będą zajmować centralnego miejsca w rozmowach. Powiedział, że jest to wiadomość dla Chin, że Waszyngton będzie angażował się z Pekinem na poziomie strategicznym.

https://news.cgtn.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: