NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Brytyjska sieć energetyczna National Grid kupuje za 11 miliardów dolarów WPD.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

(Reuters) – National Grid kupi największy w Anglii biznes dystrybucji energii elektrycznej WPD od amerykańskiego PPL za 7,8 miliardów funtów (10,9 miliardów dolarów), ponieważ pozycjonuje się na napędzane przez klimat przejście z gazu na energię elektryczną.

UK's National Grid makes green power play with $11 billion WPD buy

Notowany na giełdzie w Londynie National Grid, który przejął angielskie i walijskie sieci energetyczne w 1990 roku, powiedział również w czwartek, że sprzeda PPL za 3,8 mld dolarów przedsiębiorstwo energetyczne z Rhode Island Narragansett Electric Company (NECO).

Obie firmy powiedziały, że transakcja dla WPD, który prowadzi sieci dystrybucji energii elektrycznej dla Anglii Midlands i południowo-zachodniej, jak również Walii, ma wartość przedsiębiorstwa 14,4 mld funtów, w tym 6,6 mld funtów długu.

Akcje w National Grid spadły o 3% do 8,10 funtów, wśród największych przegranych na brytyjskim indeksie blue-chip, o 0814 GMT.

National Grid, który dostarcza gaz i energię elektryczną milionom klientów, powiedział, że dwie transakcje zwiększą udział jego aktywów w energii elektrycznej do 70% z 60%.

„Kiedy patrzymy w dłuższej perspektywie, wierzymy, że pivot, który dziś dokonujemy, pozwoli nam odegrać znacznie większą rolę w obecnej transformacji energetycznej”, powiedział dyrektor generalny National Grid John Pettigrew podczas briefingu prasowego.

Czterech operatorów sieci dystrybucyjnych (DNO) WPD dostarcza energię elektryczną do około 7,9 mln klientów i zatrudnia ponad 6,500 pracowników. National Grid powiedział, że utrzyma siedzibę WPD w zachodniej Anglii, w mieście Bristol.

Western Power Distribution (WPD) jest największym pojedynczym operatorem sieci energetycznej w Wielkiej Brytanii, ale w ramach częściowo konkurencyjnego rynku w tym kraju nie sprzedaje energii bezpośrednio do odbiorców końcowych.

National Grid jest właścicielem innej części systemu – sieci przesyłowej wysokiego napięcia, która pobiera energię z elektrowni i rozprowadza ją po całym kraju.

Brytyjski nadzór energetyczny Ofgem w zeszłym roku dał zielone światło na 40 miliardów funtów wydatków na sieci energetyczne w latach 2021-26 w ramach przygotowań do przejścia na bardziej odnawialne źródła energii, przy czym kraj dąży do osiągnięcia zerowego bilansu netto do 2050 roku.

National Grid, którego zyski zostały uderzone podczas pandemii koronawirusowej przez niższe zużycie energii w przemyśle i handlu, planuje zainwestować około 10 miliardów funtów w sieci w ciągu pięciu lat.

Oczekuje również, że w tym roku rozpocznie się sprzedaż większościowego pakietu udziałów w National Grid Gas, który jest właścicielem krajowego systemu przesyłu gazu.

„Spodziewamy się dużego zainteresowania, gdy rozpocznie się proces sprzedaży” – powiedział Pettigrew.

(1 USD = 0,7144 funta)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: