NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biden przywraca stronę o zmianach klimatycznych na stronie EPA, odwracając się od Trumpa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (Reuters) – Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska przywróciła stronę zawierającą kluczowe informacje na temat zmian klimatycznych na swojej publicznej stronie internetowej w czwartek, cztery lata po tym, jak administracja Trumpa usunęła ją jako część strategii bagatelizowania zagrożeń związanych z globalnym ociepleniem.

Posunięcie odzwierciedla ogromną przepaść między demokratycznym prezydentem Joe Bidenem a republikańskim byłym prezydentem Donaldem Trumpem w sprawie zmian klimatycznych, które prawdopodobnie spowodują w najbliższych latach gruntowne zmiany w polityce, aby stłumić ocieplające planetę emisje z pojazdów, elektrowni i przemysłu.

„Fakty klimatyczne są z powrotem na stronie EPA, gdzie powinny być” – powiedział administrator EPA Michael Regan w oświadczeniu przekazanym agencji Reuters. „Biorąc pod uwagę pilność tego kryzysu, to jest krytyczne, że Amerykanie mają dostęp do informacji i zasobów, abyśmy wszyscy mogli odgrywać rolę w ochronie naszego środowiska, naszego zdrowia i wrażliwych społeczności”.

Oczekuje się, że Regan odegra kluczową rolę w realizacji obietnic z kampanii Bidena dotyczących dekarbonizacji amerykańskiego sektora energii elektrycznej do 2035 r. i pokierowania gospodarką w kierunku zerowej emisji netto w całym kraju do 2050 r. W czwartek uczestniczył w swoim pierwszym spotkaniu grupy zadaniowej ds. zmian klimatu w administracji Bidena, prowadzonym przez byłą administratorkę EPA i doradczynię Bidena ds. klimatu Ginę McCarthy.

W styczniu 2017 r. administracja Trumpa poleciła zespołowi ds. komunikacji EPA usunięcie strony internetowej agencji poświęconej zmianom klimatu, która zawiera linki do danych klimatycznych, informacji o emisji i programów dotyczących globalnego ocieplenia.

Trump był wokalnym sceptykiem zmian klimatycznych i dążył do maksymalizacji produkcji paliw kopalnych w USA. Jego dwaj administratorzy EPA – Scott Pruitt i Andrew Wheeler – podczas swoich kadencji uchylili kluczowe przepisy klimatyczne dla elektrowni, wiertni, zakładów przemysłowych i pojazdów.

Organizacja Environmental Data & Governance Initiative (EDGI), która śledziła wzmianki o zmianach klimatu na stronach internetowych agencji federalnych pod rządami Trumpa, stwierdziła, że użycie tego terminu spadło o prawie 40% w latach 2016-2020.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: