NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Uber nada kierowcom w Wielkiej Brytanii prawa pracownicze po porażce w sądzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDYN (Reuters) – W wielkim zwycięstwie dla związków zawodowych, ponad 70.000 brytyjskich kierowców Ubera będzie otrzymywało minimalną płacę podczas odbierania i odwożenia pasażerów w ramach umowy firmy ride-hailingowej o przyznaniu praw pracowniczych po tym, jak w zeszłym miesiącu przegrała przełomową sprawę w Sądzie Najwyższym.

https://www.reuters.com/video/?videoId=OVE4H7DE3&jwsource=em

Uber Technologies Inc odepchnął żądania europejskich i amerykańskich rzeczników pracy dla lepszego wynagrodzenia kierowców z pewnym sukcesem, wzywając do „trzeciej drogi” łączącej elastyczną pracę na żądanie z bardziej ograniczonymi świadczeniami niż tradycyjni pracownicy otrzymują.

Porozumienie w Wielkiej Brytanii klasyfikuje kierowców Ubera jako pracowników, którym przysługują mniejsze prawa niż tym klasyfikowanym jako pracownicy, którzy mają również zagwarantowane wynagrodzenie chorobowe i urlop rodzicielski. Uber w Kalifornii w zeszłym roku forsował i wygrał podobny kompromis w sprawie statusu kierowców.

W sprawie prowadzonej przez dwóch byłych kierowców Ubera, brytyjski trybunał pracy orzekł w 2016 roku, że należały im się takie uprawnienia jak płatne urlopy, co skłoniło Ubera do odwołania się aż do brytyjskiego sądu najwyższego, który orzekł przeciwko niemu w lutym.

Uber powiedział w tym czasie, że będzie konsultować się z kierowcami, podczas gdy prawnicy powiedział, że może to potrwać kilka miesięcy dla szczegółów orzeczenia, aby być wypracowane w dalszej rozprawy trybunału pracy. Tymczasem, więcej przypadków mogą być składane.

We wtorek, Uber powiedział brytyjskich kierowców otrzyma pewne dodatkowe korzyści, w tym płatnego czasu wakacji, być zapisany w systemie emerytalnym i otrzymać nie mniej niż minimalne wynagrodzenie, które stoi na godzinę 8,72 funtów ($ 12,07) dla osób w wieku 25 lat i starszych, po zaakceptowaniu wniosku podróży.

„To następuje po niedawnym orzeczeniu Sądu Najwyższego Wielkiej Brytanii, który zapewnia wyraźniejszą ścieżkę naprzód, jeśli chodzi o model, który daje kierowcom prawa statusu pracownika, jednocześnie nadal pozwalając im pracować elastycznie” – powiedział Uber.

Kierowcy nie będą otrzymywać minimalnego wynagrodzenia w czasie, gdy spędzają czas czekając na pasażera. Ta część, znana jako cruising lub dead-heading, może stanowić aż jedną trzecią czasu spędzonego przez kierowców za kierownicą z włączoną aplikacją, według kilku amerykańskich badań.

Brytyjscy i amerykańscy aktywiści pracowniczy wzywali Ubera do płacenia kierowcom od momentu, gdy zalogują się do aplikacji i będą dostępni, ale Uber twierdził, że nie może kontrolować, co kierowcy robią w tym czasie i czy rzeczywiście pracują.
Firma z Doliny Krzemowej powiedziała, że jej kierowcy w Londynie, zdecydowanie największym rynku w Europie, zarabiają średnio 17 funtów na godzinę, a elastyczność wyboru, czy, kiedy i gdzie pracują zostanie zachowana.

Uber spotkał się z opozycją ze strony tradycyjnych operatorów taksówek i związków zawodowych, którzy skrytykowali aplikację za podcinanie istniejących graczy, co doprowadziło do protestów i wyzwań regulacyjnych i prawnych, które zmusiły firmę do wycofania się z niektórych rynków.

Sąd Najwyższy Francji w 2020 roku uznał prawo kierowcy Ubera do bycia uznanym za pracownika, podczas gdy organy regulacyjne Unii Europejskiej rozważają nowe zasady ochrony pracowników gig economy.

W zeszłym roku kalifornijscy ustawodawcy wprowadzili w życie ustawę, która zmusiłaby firmy świadczące usługi gig economy do traktowania swoich pracowników jak pracowników najemnych, co skłoniło Ubera do przedstawienia swojej propozycji „trzeciej drogi”, która została zatwierdzona przez wyborców.

To scementowało status pracowników opartych na aplikacji jako niezależnych wykonawców, oferując jednocześnie pewne korzyści, w tym minimalne wynagrodzenie, gdy jeźdźcy są w swoich samochodach, dotacje na opiekę zdrowotną i ubezpieczenie od wypadków.

W Kalifornii Uber sfinansował przynajmniej część z tych dodatkowych świadczeń poprzez podniesienie cen dla kierowców.

Wtorkowe ogłoszenie może mieć wpływ na innych w gig economy, gdzie miliony ludzi mają tendencję do pracy dla jednej lub więcej firm na zasadzie job-by-job.

„Uber jest tylko jedną z części większego przemysłu prywatnego wynajmu, więc mamy nadzieję, że wszyscy inni operatorzy dołączą do nas w poprawie jakości pracy dla tych ważnych pracowników, którzy są istotną częścią naszego codziennego życia” – powiedział szef Ubera na Europę Północną i Wschodnią Jamie Heywood.

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: