NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przedsiębiorcy działający w branży marihuany, znani inwestorzy, rozkwitają wraz z legalizacją

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DETROIT/OAKLAND, Calf. (Reuters) – Napędzani przez gwałtowny wzrost użycia marihuany podczas pandemii COVID-19, przedsiębiorcy i inwestorzy z branży przygotowują się na jeszcze większy wzrost, gdy legalizacja się rozprzestrzenia, a gospodarka ponownie się otwiera.

https://www.reuters.com/video/?videoId=OVE4C87M3&jwsource=em

Jak dotąd, 36 stanów i Dystrykt Kolumbii zatwierdziły medyczne wykorzystanie marihuany, zgodnie z danymi Krajowej Konferencji Ustawodawstwa Stanowego. Spośród nich, 15 stanów i Dystrykt Kolumbii zatwierdziły rekreacyjne używanie marihuany.

Przedsiębiorstwa zajmujące się technologiami związanymi z konopiami indyjskimi, w tym te, które umożliwiają dostarczanie trawki do domu, otrzymały duży zastrzyk energii podczas pandemii, kiedy to więcej Amerykanów zaczęło brać udział w rynku, wzbudzając zainteresowanie inwestorów firmami, które dostarczają wszystko, od narzędzi do zarządzania uprawami do zgodności i oprogramowania e-commerce dla przemysłu, który nadal działa w szarej strefie prawnej na poziomie federalnym.

Cannabis entrepreneurs, celebrity investors light up as legalization blooms  - CNA

Przedsiębiorcy z branży marihuany twierdzą, że muszą działać szybko i budować swoje marki, zanim pełna legalizacja w USA wyrówna szanse – proces, który według wielu ma nabrać tempa w tym roku.

„Dlaczego wchodzisz na Weedmaps (lista sprzedawców marihuany), jeśli możesz wejść na Yelp? Dlaczego zamawiasz przez ten lub inny system, jeśli możesz zamówić przez DoorDash lub Uber Eats?” – pyta Steve Allan, dyrektor generalny firmy The Parent Company, która ma Jaya-Z jako głównego wizjonera i dąży do konsolidacji mniejszych graczy po wejściu na giełdę w styczniu za pośrednictwem specjalnej spółki akwizycyjnej.

TPCO zbudowało własną technologię e-commerce, która może obsługiwać wszystko, od zarządzania biznesem po sprzedaż detaliczną, powiedział Allan.

W jednej z największych transakcji venture capital w tym sektorze, platforma e-commerce Dutchie z siedzibą w Oregonie ogłosiła we wtorek, że pozyskała 200 milionów dolarów w ramach rundy finansowania, która wycenia firmę na 1,7 miliarda dolarów.

Cannabis entrepreneurs, celebrity investors light up as legalization blooms

Wśród inwestorów Dutchie są były dyrektor generalny Starbucks Howard Schultz, gwiazda NBA Kevin Durant i współzałożyciel DoorDash Stanley Tang. Rynek internetowy firmy łączy dystrybutorów marihuany z konsumentami, którzy mogą zamówić dostawę do domu.

Reuters zidentyfikował ponad 90 prywatnych i publicznych firm technologicznych zajmujących się konopiami indyjskimi w Ameryce Północnej, z łączną liczbą prywatnych inwestycji w pierwszym kwartale na najwyższym poziomie od 18 miesięcy, zgodnie z danymi zebranymi przez PitchBook i Crunchbase.

Cannabis entrepreneurs, celebrity investors light up as legalization blooms  | amNewYork
W sumie, inwestorzy wlali ponad 2,5 miliarda dolarów w startupy technologiczne z branży konopi indyjskich od 2018 roku.

Inwestorzy publiczni również się w to pakują. Spółki akwizycyjne specjalnego przeznaczenia, lub SPAC, które celują w szerszą branżę konopi, zebrały co najmniej 4,3 miliarda dolarów do początku 2021 roku, z czego 1,7 miliarda dolarów wciąż czeka na rozmieszczenie, według firmy badawczej BDSA zajmującej się konopiami indyjskimi.

 

To zainteresowanie pojawia się w momencie, gdy akcje publicznie notowanych firm z branży konopi indyjskich – z których wiele jest notowanych w Kanadzie, ponieważ są one zakazane na giełdach w USA – zaczęły odbijać się po brutalnej wyprzedaży w 2019 roku.

„Wciąż jesteśmy w bardzo wczesnych początkach” inwestowania, powiedział Harrison Aaron, analityk inwestycyjny z Gotham Green Partners, nowojorskiej firmy private equity z portfelem skoncentrowanym na konopiach indyjskich.

Sprzedaż legalnej marihuany w USA, zarówno do celów leczniczych, jak i rekreacyjnych, wzrosła w zeszłym roku o 45%, według danych BDSA.

„Niekoniecznie chcemy, aby wszystko stało się (w pełni) legalne już dziś, ponieważ w naszych firmach jest dużo wartości i chcemy mieć więcej czasu na budowanie” – powiedziała Lenore Kopko, partner zarządzający w Gotham Green.

Inni uważają, że wejście do branży marihuany może nie być szybkie i łatwe dla wielu dużych graczy z zewnątrz.

„Przepisy prawne dotyczące konopi indyjskich, regulacje i przepływy w łańcuchu dostaw tworzą złożoność, która nie jest wbudowana w oprogramowanie dla innych branż” – powiedział David Hua, założyciel i dyrektor generalny firmy Meadow, która sprzedaje oprogramowanie zgodności i operacyjne dla sprzedawców detalicznych konopi indyjskich.

Cannabis entrepreneurs, celebrity investors light up as U.S. legalization  blooms | Financial Post

GWIAZDY W GALORE
Finansowanie startupów w sektorze konopi indyjskich jest prowadzone przez ściśle powiązaną sieć inwestorów, którzy często współinwestują ze sobą. Do tej sieci należy Liquid 2 Ventures, kierowana przez byłego rozgrywającego NFL Joe Montanę, oraz Casa Verde Capital, założona przez Snoop Dogga.

Inna z tych firm, Arcadian Capital z siedzibą w Beverly Hills, zainwestowała w ponad tuzin startupów zajmujących się technologiami związanymi z konopiami indyjskimi. Phyto Partners z siedzibą w Boca Raton sfinansowało 10 z nich, w tym wiele jako współinwestor z Arcadian.

Od czasu do czasu do sieci dołączają inni wysoko postawieni inwestorzy indywidualni. Tang z DoorDash i współzałożyciel Twitcha Justin Kan byli wśród tych, którzy wsparli Nabis z Oakland, internetowy rynek marihuany dla dyspenserów, który posiada również magazyn, usługi dostawcze i finansowanie online dla detalistów.

Inwestorów przyciąga jeszcze jeden atut, poza bezpośrednimi możliwościami biznesowymi: dane na temat zupełnie nowej branży.

Dla Arcadian, potok danych generowany przez startupy technologiczne z branży konopi indyjskich stanowi „świetny mechanizm pozwalający dowiedzieć się więcej o branży”, powiedział Matthew Nordgren, założyciel i partner zarządzający firmy.

Cannabis entrepreneurs, celebrity investors light up as legalization blooms

Zwolennicy branży twierdzą, że technologia opracowana i wynaleziona przez przemysł konopny może otworzyć nowe ścieżki dla handlu detalicznego w innych sektorach.

Socrates Rosenfeld, współzałożyciel i dyrektor generalny Jane Technologies, twórca platformy e-commerce z Santa Cruz, która została sfinansowana przez Arcadian i Gotham Green, nazwał to „jedyną w swoim rodzaju okazją dla firmy technologicznej do współpracy z operatorami w tej przestrzeni, aby zbudować i ponownie zdefiniować sposób współpracy technologii i analogowego handlu detalicznego”.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: