NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pierwsza w Singapurze farma owadów przekształca larwy w cenny biomateriał

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Te tace larw Czarnej Muchy Żołnierskiej przeżerają setki funtów odpadów żywnościowych na pierwszej farmie owadów w Singapurze, Insectta.

Insectta hoduje te owady nie dla jedzenia, ale dla cennych biomateriałów, które produkują.

https://reut.rs/38PR22B

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL I SZEF MARKETINGU FIRMY INSECTTA, CHUA KAI-NING, POWIEDZIAŁ:

„Tak więc to, co te czarne muchy-samoloty umożliwiają nam, to przekształcanie odpadów żywnościowych, które są produktem o ujemnej wartości, w produkt o wartości dodatniej – w tym przypadku nasze wysokowartościowe biomateriały. Więc to, w czym się specjalizujemy, to zastrzeżony proces ekstrakcji z czarnej muchy żołnierskiej, aby wyciągnąć chitozan, melaninę i probiotyki z tych owadów.”

Substancje, które są warte kilkaset dolarów za gram, są sprzedawane firmom zewnętrznym.

Melanina, która przewodzi prąd, może być wykorzystana w półprzewodnikach, superkondensatorach czy bateriach.

Chitozan ma właściwości przeciwzapalne i jest przydatny w kosmetykach i farmaceutykach.

Insectta współpracuje z Agencją Nauki, Technologii i Badań Naukowych, a technologia firmy, która wciąż oczekuje na opatentowanie, wydobywa liczne lukratywne substancje z larw w jednym, przyjaznym dla środowiska procesie.

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FIRMY INSECTTA I GŁÓWNY DYREKTOR DS. TECHNOLOGII, PHUA JUN WEI, MÓWIĄC: „Tradycyjnie melanina nigdy nie była ekstrahowana, inaczej niż z atramentu kałamarnicy. Ale w przypadku chitozanu, ekstrakcja chityny i przekształcenie chityny w chitozan wymaga bardzo dużych ilości żrących rozpuszczalników. Etap konwergentny – przekształcenie chityny w chitozan wymaga 50% wodorotlenku sodu, który jest niezwykle żrący i ma szkodliwy wpływ na środowisko.”

Setki milionów larw na farmie w środku dzielnicy mieszkalnej w Singapurze zjada codziennie czterokrotność masy ciała w masie pokarmowej.

A w komorze obok, dorosłe muchy składają jaja, z których wyklują się, aby zastąpić larwy, które zostały użyte do ekstrakcji.

  • Te tace z larwami czarnej muchy żołnierskiej przeżerają setki funtów odpadów żywnościowych na pierwszej farmie owadów w Singapurze, Insectta. Insectta hoduje te owady nie dla jedzenia, ale dla cennych biomateriałów, które produkują.

CHUA KAI-NING: Dzięki tym czarnym muchom żołnierskim możemy przekształcić odpady spożywcze, które są produktem o ujemnej wartości, w produkt o wartości dodatniej. W tym przypadku w nasze wysokowartościowe biomateriały. Specjalizujemy się więc w opatentowanym procesie ekstrakcji z czarnej muchy żołnierskiej, aby wydobyć z tych owadów chitozan, melaninę i probiotyki.

  • Substancje te, które są warte kilkaset dolarów za gram, sprzedajemy firmom zewnętrznym. Melanina, która przewodzi prąd, może być wykorzystana w półprzewodnikach, superkondensatorach czy bateriach. Chitozan ma właściwości przeciwzapalne i jest przydatny w kosmetykach i farmaceutykach. Insectta współpracuje z Agencją Nauki, Technologii i Badań Naukowych, a technologia firmy, która wciąż nie została jeszcze opatentowana, wydobywa liczne lukratywne substancje z larw w jednym, przyjaznym dla środowiska procesie.

PHUA JUN WEI: Tradycyjnie, melanina nigdy nie była ekstrahowana, poza atramentem kałamarnicy. Ale w przypadku chitozanu, ekstrakcja chityny i konwersja chityny do chitozanu wymagają bardzo dużych ilości żrących rozpuszczalników. Etap konwergentny, czyli przekształcenie chityny w chitozan, wymaga 50% wodorotlenku sodu, który jest niezwykle żrący i ma szkodliwy wpływ na środowisko.

  • Setki milionów larw na farmie w środku dzielnicy mieszkalnej w Singapurze zjada codziennie pokarm o masie czterokrotnie przekraczającej masę ich ciała. A w komorze obok dorosłe muchy składają jaja, z których wylęgają się larwy używane do ekstrakcji.

reuters

No jedzenie robaczków kodowane jest od dzieciństwa. 2 min 22 sek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: