NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania zapowiada 40-procentowe zwiększenie arsenału nuklearnego, aby przeciwdziałać brudnej bombie i zagrożeniom cybernetycznym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wzrost znaczenia nowatorskich technologii nuklearnych zmusza do ponownego przemyślenia brytyjskiej polityki obronnej

Britain's Prime Minister Boris Johnson unveiled plans to bolster the country's nuclear stockpile, in one of the biggest overhauls of security, defence and foreign policy since the Cold War era. AFP / JUSTIN TALLIS
Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson ujawnił plany zwiększenia zasobów nuklearnych kraju, w ramach jednego z największych przeglądów polityki bezpieczeństwa, obrony i polityki zagranicznej od czasów zimnej wojny. AFP / JUSTIN TALLIS

Premier Boris Johnson zapowiedział we wtorek drastyczne zwiększenie brytyjskiego arsenału głowic nuklearnych, przedstawiając plany reorganizacji brytyjskiej polityki obronnej i zagranicznej.

Podczas gdy Zintegrowany Przegląd Bezpieczeństwa i Zdolności Strategicznych ma doprowadzić do cięć w liczebności wojsk, czołgów i niektórych myśliwców, arsenał nuklearny może potencjalnie wzrosnąć o ponad 40 procent.

100-stronicowy raport został przedstawiony parlamentowi jako szeroko zakrojona ponowna ocena bezpieczeństwa Wielkiej Brytanii i jej miejsca w świecie od czasu zakończenia zimnej wojny.

Rząd ostrzegł, że kraj jest zagrożony przez państwa zbójeckie, terrorystów i postęp technologiczny. W związku z tym brytyjski potencjał wojskowy i strategie międzynarodowe muszą zostać przeformułowane.

Decyzja o wzmocnieniu potencjału nuklearnego odwróciła etos rozbrojenia z końca zimnej wojny. Inne kraje „zwiększają i dywersyfikują swoje arsenały nuklearne”, wykorzystując „nowe technologie nuklearne” – czytamy w raporcie.

„W 2010 roku rząd zadeklarował zamiar obniżenia ogólnego pułapu zapasów głowic jądrowych z nie więcej niż 225 do nie więcej niż 180 do połowy 2020 roku” – napisano w dokumencie. Jednak w związku z ewolucją środowiska bezpieczeństwa, w tym rozwojem zagrożeń technologicznych i doktrynalnych, nie jest to już możliwe i Wielka Brytania przejdzie do całkowitych zapasów broni jądrowej na poziomie nie większym niż 260 głowic.

„Wcześniej zidentyfikowaliśmy zagrożenia dla Wielkiej Brytanii ze strony głównych państw dysponujących bronią jądrową, wschodzących państw jądrowych oraz sponsorowanego przez państwo terroryzmu jądrowego. Te zagrożenia nie zniknęły. Niektóre państwa obecnie znacznie zwiększają i dywersyfikują swoje arsenały jądrowe. Inwestują one w nowatorskie technologie jądrowe i opracowują nowe „bojowe” systemy jądrowe, które włączają do swoich strategii wojskowych.”

Johnson powiedział, że rząd musi stawić czoła zagrożeniom poprzez politykę nuklearną i wywiadowczą.

„Wzrost globalnej konkurencji, wyzwania dla porządku międzynarodowego i proliferacja potencjalnie destrukcyjnych technologii stanowią zagrożenie dla stabilności strategicznej” – napisano w przeglądzie. „Wielka Brytania musi zapewnić, że potencjalni przeciwnicy nigdy nie będą mogli wykorzystać swoich zdolności, aby zagrozić nam lub naszym sojusznikom z NATO. Nie możemy też pozwolić im na ograniczanie naszych decyzji w sytuacjach kryzysowych ani na sponsorowanie terroryzmu nuklearnego.

„Podstawowym celem naszej broni jądrowej jest zachowanie pokoju, zapobieganie przymusowi i odstraszanie od agresji. Minimalny, wiarygodny, niezależny nuklearny czynnik odstraszania, przeznaczony do obrony NATO, pozostaje niezbędny, aby zagwarantować bezpieczeństwo nasze i naszych Sojuszników.”

Kier Starmer, lider opozycyjnej Partii Pracy, powiedział, że rząd porzuca krajowy konsensus polityczny w sprawie broni jądrowej i zażądał, aby dał jasne uzasadnienie „kiedy, dlaczego i w jakim celu strategicznym” arsenał zostanie rozszerzony.

https://www.thenationalnews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: